Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/9/2022 στις 1:43 ΜΜ, Kavouromamouna είπε

Με ενδιαφέρει. ΠΜ.

 

Επίσης, μιας και είμαι εδώ...

ΑΘΗΝΑ

Χαρίζονται τα παρακάτω βιβλία. Είναι σε καλή κατάσταση.

Παραλαβή απο σταθμό μετρό Σύνταγμα, Φιξ ή Ν. Κόσμο. Δεν υπάρχει η δυνατότητα αποστολής, λυπάμαι.

 

books.jpg

με ενδιαφερουν τα βιβλια, αν δεν εχουν ηδη δωθει.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζω αυτόν τον εκτυπωτή μαζί με το τροφοδοτικό του. 

Εχει λειτουργήσει πολύ λίγες φορές, αλλά ήταν αποθηκευμένος για χρόνια.Τον καθάρισα εξωτερικά, αλλά φαίνεται πώς έχει πιάσει σκόνη εσωτερικά, δεν ξέρω αν αυτό επηρεάσει την λειτουργία του η αν λόγω παλαιότητας έχει εξαρτήματα που είναι ευαίσθητα.

*Αθήνα-Δυτικά Προάστια.

Edit 1:

Χαρίζω και κωδικό Deals που λήγει στις 26/09(23:59) και έχει χρησιμοποιηθεί μόνο σε Shell.

Edit 2:

Για την μετατροπή των φωτογραφιών, έχω αυτήν την εφαρμογή στην έκδοση Pro που ανάλογα με την ανάλυση, αλλάζει και το μέγεθος (Mb) της φωτογραφίας, θα φανεί χρήσιμη σε πολλούς για το παρόν θέμα, αλλά και γενικά:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xnview.XnResizeLite

Edit 3:

Ο εκτυπωτής είναι κρατημένος (Δόθηκε) για τον @Locke_John

DSC_0093-2.png

Επεξ/σία από AntiCambeR
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mpitzi91 είπε

Με ενδιαφέρει το φουρνάκι, εάν είναι φούρνος μικροκυμάτων για να πάρω τον μετασχηματιστή του και να φτιάξω μια ηλεκτροποντα. Σε ποια περιοχή βρίσκεσαι?

στο καματερό βρίσκομαι,οτιδήποτε χρειαστείς σε πμ,ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AntiCambeR είπε

Χαρίζω αυτόν τον εκτυπωτή μαζί με το τροφοδοτικό του. 

Εχει λειτουργήσει πολύ λίγες φορές, αλλά ήταν αποθηκευμένος για χρόνια.Τον καθάρισα εξωτερικά, αλλά φαίνεται πώς έχει πιάσει σκόνη εσωτερικά, δεν ξέρω αν αυτό επηρεάσει την λειτουργία του η αν λόγω παλαιότητας έχει εξαρτήματα που είναι ευαίσθητα.

Αθήνα-ΔΠ

DSC_0093-2.png

Με ενδιαφέρει αν υπάρχει ακόμα.

8 ώρες πριν, MessengerOfGood είπε

Χαρίζονται τα εξής:

1. Κουνουποπαγίδα που παίρνει ρεύμα από USB. Μου την χάρισε μέλος εδώ αλλά δεν ξέρω αν συμφωνούν τα κουνούπια ως προς την αποτελεσματικότητά της.

2. Ραδιοφωνάκι αναλογικό Philips FM/AM

3. Ζευγάρι βατραχοπέδιλα Balco No.44. 

4. UPS APC. Λειτουργικότητα άγνωστη γιατί η μπαταρία πρέπει να έχει παραδώσει το πνεύμα. ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ @11h

 

P1080430.JPG

P1080431.JPG

P1080432.JPG

P1080433.JPG

Ενδιαφέρομαι για το 2 και 3 αν υπάρχουν ακόμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Χαρίζω αυτόν τον εκτυπωτή μαζί με το τροφοδοτικό του. 

Εχει λειτουργήσει πολύ λίγες φορές, αλλά ήταν αποθηκευμένος για χρόνια.Τον καθάρισα εξωτερικά, αλλά φαίνεται πώς έχει πιάσει σκόνη εσωτερικά, δεν ξέρω αν αυτό επηρεάσει την λειτουργία του η αν λόγω παλαιότητας έχει εξαρτήματα που είναι ευαίσθητα.

*Αθήνα-Δυτικά Προάστια.

Edit 1:

Χαρίζω και κωδικό Deals που λήγει στις 26/09(23:59) και έχει χρησιμοποιηθεί μόνο σε Shell.

Edit 2:

Για την μετατροπή των φωτογραφιών, έχω αυτήν την εφαρμογή στην έκδοση Pro που ανάλογα με την ανάλυση, αλλάζει και το μέγεθος (Mb) της φωτογραφίας, θα φανεί χρήσιμη σε πολλούς για το παρόν θέμα, αλλά και γενικά:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xnview.XnResizeLite

DSC_0093-2.png

Με ενδιαφέρει και εμένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους!καλη εβδομαδα!Δίνονται σε μερακλή τα παρακάτω ποτήρια ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ,είναι κάμποσα μπίρας και 6 για σφηνάκια!Ο πρώτος που θα στείλει τα τσιμπάει από Παλλήνη η Μαρούσι αφου προηγηθει επικοινωνία μέσω ΠΜ(Και με αρχικό νήμα στο topic)Κομπλεξικοί μακρυά!Διατηρω το δικαίωμα να δώσω ΑΥΤΟΜΑΤΑ σε όποιον μου έχει δώσει!Δυστυχώς ΔΕΝ στέλνω καθώς φοβάμαι αυτός που θα τα παραλαβει μη μαζεύει γυαλιά..:🤓

*Να αναφέρω πως ΔΕΝ είναι τα μικρά κλασικά αλλά τα μεγάλα που χρησιμοποιούν στην Γερμανία 

*Θα προτιμούσα να δωθού Σα πακετο

B9CD8D5C-AE6E-4220-A390-A21196E51E01.jpeg

B7D82674-8B9D-4981-9EA4-0D1F25C560C2.jpeg

3E26C42C-4C54-4E91-A96A-1C353BDBE548.jpeg

Επεξ/σία από VarDerSar86
  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@VarDerSar86

Θα με ενδιέφερε 1 x Βεργίνα 1 x Erdinger και 1 x Frazniskaner, για συλλογή αλλά κατανοώ οτι μπορεί να μη θες να τα μοιράσεις ξέχωρα και να τα δώσεις όλα μαζί. Αν δε γίνεται δε πειράζει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Χαρίζω αυτόν τον εκτυπωτή μαζί με το τροφοδοτικό του. 

Εχει λειτουργήσει πολύ λίγες φορές, αλλά ήταν αποθηκευμένος για χρόνια.Τον καθάρισα εξωτερικά, αλλά φαίνεται πώς έχει πιάσει σκόνη εσωτερικά, δεν ξέρω αν αυτό επηρεάσει την λειτουργία του η αν λόγω παλαιότητας έχει εξαρτήματα που είναι ευαίσθητα.

*Αθήνα-Δυτικά Προάστια.

Edit 1:

Χαρίζω και κωδικό Deals που λήγει στις 26/09(23:59) και έχει χρησιμοποιηθεί μόνο σε Shell.

Edit 2:

Για την μετατροπή των φωτογραφιών, έχω αυτήν την εφαρμογή στην έκδοση Pro που ανάλογα με την ανάλυση, αλλάζει και το μέγεθος (Mb) της φωτογραφίας, θα φανεί χρήσιμη σε πολλούς για το παρόν θέμα, αλλά και γενικά:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xnview.XnResizeLite

DSC_0093-2.png

Αν δεν δοθεί με ενδιαφέρει κι εμένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, greekfragma είπε

@VarDerSar86

Θα με ενδιέφερε 1 x Βεργίνα 1 x Erdinger και 1 x Frazniskaner, για συλλογή αλλά κατανοώ οτι μπορεί να μη θες να τα μοιράσεις ξέχωρα και να τα δώσεις όλα μαζί. Αν δε γίνεται δε πειράζει :)

Αδερφε καλημέρα,κάνε μερικές μέρες υπομονή!Αν δεν έχουν ζητηθεί Σα πακέτο θα στα δωσω μεμονωμένα!Να σαι καλά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται μεταχειρισμένοι (πολύ ελαφρά) λαμπτήρες αλογόνου osram GU10 35W περίπου 25 τεμάχια.

Επίσης δίνονται μαζί λαμπτήρες πυρακτώσεως Ε27 καθρέφτη 40W περίπου 25 τεμάχια.

Προέρχονται από αντικατάσταση με λαμπτήρες led

Είναι συσκευασμένα στα κουτιά των νέων λαμπτήρων 

Παραλαβή από Περιστέρι (μόνον)

Updated: Οι GU10 κρατούμενοι για τον sailor7733 που επικοινώνησε πρώτος.

IMG_20220925_123203.jpg.2d6f41c5688683cbaac98849ae95d16f.jpgR80_E27_42W.jpg.webp.c6b8509db11aefd9ff1fa583e436420e.webp

Επεξ/σία από geopro
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VarDerSar86 είπε

Καλημέρα σε όλους!καλη εβδομαδα!Δίνονται σε μερακλή τα παρακάτω ποτήρια ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ,είναι κάμποσα μπίρας και 6 για σφηνάκια!Ο πρώτος που θα στείλει τα τσιμπάει από Παλλήνη η Μαρούσι αφου προηγηθει επικοινωνία μέσω ΠΜ(Και με αρχικό νήμα στο topic)Κομπλεξικοί μακρυά!Διατηρω το δικαίωμα να δώσω ΑΥΤΟΜΑΤΑ σε όποιον μου έχει δώσει!Δυστυχώς ΔΕΝ στέλνω καθώς φοβάμαι αυτός που θα τα παραλαβει μη μαζεύει γυαλιά..:🤓

*Να αναφέρω πως ΔΕΝ είναι τα μικρά κλασικά αλλά τα μεγάλα που χρησιμοποιούν στην Γερμανία 

*Θα προτιμούσα να δωθού Σα πακετο

B9CD8D5C-AE6E-4220-A390-A21196E51E01.jpeg

B7D82674-8B9D-4981-9EA4-0D1F25C560C2.jpeg

3E26C42C-4C54-4E91-A96A-1C353BDBE548.jpeg

Θα έπαιρνα την 6αδα Franziskaner αν είναι διαθέσιμα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

χαρίζεται η εικονιζόμενη βιβλιοθήκη. Μπορεί να στηριχτεί και κατα ύψος.
Διαστάσεις: 146,5 x 76,5 x 39
 
Παραλαβη απο Αμπελοκηπους, Αθηνα.
 

vivliothiki.png

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...