Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, tsiv είπε

Χαρίζω BlackBerry Curve 9360 σε αρίστη κατάσταση εκτός της μπαταρίας που κρατάει ελάχιστα.

Το εν λόγω αντικείμενο ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ  και θα το διαθέσω ΟΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ  εγώ χωρίς προτεραιότητες.

ΠΡΩΤΑ ποστ εδώ και ΑΜΕΣΩΣ πμ.

Παραλαβή από Νίκαια.

 

P.S

Μπαταρία υπάρχει εδώ μαζί με εξωτερικό φορτιστή σε εξαιρετική τιμή!

https://www.ibattery.gr/mobile-accessories/batteries/blackberry-curve-9350-e-m1-1000mah-and-acc-39461-101-original/

blackberry-curve-9350-9360-9370.jpg

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται βρεφική κούνια ξύλινη με διαστάσεις στρώματος 125 x 60 . 

Η κούνια είναι πακεταρισμένη .

Αποστολές - γιοκ .

Δίνεται με έξτρα στρώμα καινούριο .

 

Περιοχή - Υμηττός .

Πληροφορίες εντός .image.jpeg.aa499e4b59e37a7912bdb86a8e99835f.jpeg

image.jpeg.52dcb270174d89c85783700dc2d7ca6a.jpeg

 

 

Επεξ/σία από Convict
  • Like 11
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Convict είπε

Χαρίζεται κούνια με διαστάσεις στρώματος 125 x 60 . 

Η κούνια είναι πακεταρισμένη .

Αποστολές - γιοκ .

Δίνεται με έξτρα στρώμα καινούριο .

 

Περιοχή - Υμηττός .

Πληροφορίες εντός .

image.jpeg.52dcb270174d89c85783700dc2d7ca6a.jpeg

 

 

Καλημέρα,με ενδιαφερει!Ξερουμε περιπου με τι μοιάζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tigergreg είπε

Βραστήρας Primo ΗΗΒ1018 1630W Inox  αποσπωμενος  που  μου  εφερε  φιλος  ως  μη  λειτουργικο  αλλα  ειδα

οτι  στις  επαφες  της  βασης  υπαρχει  αρκετη   μπιχλα   και  δεν  θελω  να  ασχοληθω.

Ηταν   στην  εγγυηση   αλλα  δυστυχως   χαθηκε  η  αποδειξη.

2038438631_Primo10181630WInox.jpg.be3539fb46aad3d80007ce632f1f26ae.jpg

Παραλαβη  ΜΟΝΟΝ  στην   εδρα  μου  πισω  απο  το   εφετειο  αθηνας  το  γρηγοροτερο 

δυνατον.

Ποσταρετε  πρωτα  εδω  και  στειλτε  αμεσα  ΠΜ.

 

 

Δ

Μπορώ να έλθω να τον πάρω ΜΟΝΟ αν δεν ενδιαφερθεί άλλος (και έλθει να τον πάρει φυσικά!)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tsiv είπε

Χαρίζω BlackBerry Curve 9360 σε αρίστη κατάσταση εκτός της μπαταρίας που κρατάει ελάχιστα.

Το εν λόγω αντικείμενο ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ  και θα το διαθέσω ΟΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ  εγώ χωρίς προτεραιότητες.

ΠΡΩΤΑ ποστ εδώ και ΑΜΕΣΩΣ πμ.

Παραλαβή από Νίκαια.

 

P.S

Μπαταρία υπάρχει εδώ μαζί με εξωτερικό φορτιστή σε εξαιρετική τιμή!

https://www.ibattery.gr/mobile-accessories/batteries/blackberry-curve-9350-e-m1-1000mah-and-acc-39461-101-original/

blackberry-curve-9350-9360-9370.jpg

Π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VarDerSar86 είπε

Καλημέρα,με ενδιαφερει!Ξερουμε περιπου με τι μοιάζει;

Αποσύρω το ενδιαφερον μου,η οικογένεια που την προόριζε έχει βρει!Ευχαριστω πάντως τον φίλο για την χειρονομία του

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, tsiv είπε

Χαρίζω BlackBerry Curve 9360 σε αρίστη κατάσταση εκτός της μπαταρίας που κρατάει ελάχιστα.

Το εν λόγω αντικείμενο ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ  και θα το διαθέσω ΟΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ  εγώ χωρίς προτεραιότητες.

ΠΡΩΤΑ ποστ εδώ και ΑΜΕΣΩΣ πμ.

Παραλαβή από Νίκαια.

 

P.S

Μπαταρία υπάρχει εδώ μαζί με εξωτερικό φορτιστή σε εξαιρετική τιμή!

https://www.ibattery.gr/mobile-accessories/batteries/blackberry-curve-9350-e-m1-1000mah-and-acc-39461-101-original/

blackberry-curve-9350-9360-9370.jpg

Ενδιαφέρομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

M.2 Sata(?)/Nvme(?) Toshiba 128Gb(?)/256Gb(?) μη λειτουργικός. Οπτικά δεν βλέπω κάτι περίεργο, αλλά με τις γνώσεις και τα εργαλεία μου, δεν μπορώ να τον αναγωνρίσω σε καμία συσκευη.

Άνοιγμα φωτογραφίας

Επεξ/σία από GreeKar98K
  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, GreeKar98K είπε

M.2 Sata(?)/Nvme(?) Toshiba 128Gb(?)/256Gb(?) μη λειτουργικός. Οπτικά δεν βλέπω κάτι περίεργο, αλλά με τις γνώσεις και τα εργαλεία μου, δεν μπορώ να τον αναγωνρίσω σε καμία συσκευη.

Άνοιγμα φωτογραφίας

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, GreeKar98K είπε

M.2 Sata(?)/Nvme(?) Toshiba 128Gb(?)/256Gb(?) μη λειτουργικός. Οπτικά δεν βλέπω κάτι περίεργο, αλλά με τις γνώσεις και τα εργαλεία μου, δεν μπορώ να τον αναγωνρίσω σε καμία συσκευη.

Άνοιγμα φωτογραφίας

Με ενδιαφέρει για πειραματισμούς.

Φιλικά,

Επεξ/σία από TasSou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GreeKar98K είπε

M.2 Sata(?)/Nvme(?) Toshiba 128Gb(?)/256Gb(?) μη λειτουργικός. Οπτικά δεν βλέπω κάτι περίεργο, αλλά με τις γνώσεις και τα εργαλεία μου, δεν μπορώ να τον αναγωνρίσω σε καμία συσκευη.

Άνοιγμα φωτογραφίας

Εμένα μου φαίνεται ή στο τρίτο κατά σειρά ολοκληρωμένο φαίνονται λίγο πιο μαύρες οι επαφές στα δεξιά;

 

Επ' ευκαιρίας να ευχαριστήσω τον @MessengerOfGood αν δεν το έχω κάνει ήδη για τις θήκες που μου παραχώρησε. 

20 ώρες πριν, MacGyverLarisa είπε

Sony Ericsson X8 

Sony Ericsson K850i

Sony Ericsson C905

Sony Ericsson W910

 

Δεν λειτουργούν θα τα πάω στην ανακύκλωση. Τα θέλει κανείς? εγώ είμαι Ρόδο.

 

TimePhoto_20230121_200846.jpg

Με ενδιαφέρει το Κ800i και το W910 τα είχα και τα δύο . Αγαπημένες συσκευές. Φοβερό φλας και κάμερα για την εποχή τους. Βρίσκεται Ρόδο η κουμπάρα μου . Για να μην σε μπλέκω με αποστολές αν δεν ευδοκιμεί με τους προηγούμενους μήπως κανονισω να βρεθείτε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εικόνα

Cisco AIR-ANT5959 Omnidirectional Ceiling Mount Antenna

Χαρίζεται η παραπάνω κεραία. Μου δόθηκε σαν λειτουργική αλλά επειδή δεν μπορώ να την δοκιμάσω δίνεται σαν άγνωστης λειτουργικότητας.

Εικόνα
Gigaset A180 πλήρες
Βάση φόρτισης, ακουστικό και τροφοδοτικό. Χρησιμοποιείται και είναι πλήρως λειτουργικό. Θα χρειαστεί ένα ζευγάρι AAA καλές επαναφορτιζόμενες. Με φτηνές υλοποιήσεις δεν παίζει. ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ @DeVilMaYcRyGR

Επεξ/σία από TasSou
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, TasSou είπε

Εικόνα

Cisco AIR-ANT5959 Omnidirectional Ceiling Mount Antenna

Χαρίζεται η παραπάνω κεραία. Μου δόθηκε σαν λειτουργική αλλά επειδή δεν μπορώ να την δοκιμάσω δίνεται σαν άγνωστης λειτουργικότητας.

Εικόνα
Gigaset A180 πλήρες
Βάση φόρτισης, ακουστικό και τροφοδοτικό. Χρησιμοποιείται και είναι πλήρως λειτουργικό. Θα χρειαστεί ένα ζευγάρι AAA καλές επαναφορτιζόμενες. Με φτηνές υλοποιήσεις δεν παίζει.

Με ενδιαφέρει το gigaset αν είναι αυτό της εικόνας το Α110 έχει αρχίσει και φτύνει το αίμα του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/1/2023 στις 5:45 ΜΜ, KyrGR είπε

Λοιπόν μην ποστάρετε άλλο, πραγματικά με συγκίνησαν οι αντιδράσεις σας, το Laptop το παίρνει ο jethro84,  το password της κλήρωσης είναι vaio2201. Η άποψή μου είναι ότι το να αποθηκεύεις πράγματα που δεν χρησιμοποιείς είναι πολυτέλεια σε μια εποχή που οι νέοι δεν μπορούν να ικανοποιήσουν τη δίψα τους για μάθηση για οικονομικούς λόγους.

Ευχαριστώ και από εδώ τον γείτονα @KyrGR για τη χειρονομία και την άμεση παραλαβή!
Με την πρώτη ευκαιρία, θα γίνει αναβάθμιση με SSD (ίσως κι επεξεργαστή!!) και θα δοθεί σε γνωστό.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...