Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

BOX για σήμερα 1€. Όποιος το χρησιμοποιήσει ας το γράψει

Μόλις κέρδισες 1€ κουπόνι με την παραγγελία που έκανες. Στην επόμενη παραγγελία που θα κάνεις σε ένα από τα χιλιάδες καταστήματα του BOX βάλε το κουπόνι

43LLVV7GLVVR

αξίας 1,00€. Συνέχισε να παραγγέλνεις από το BOX και να κερδίζεις περισσότερα σε κάθε παραγγελία σου.

Το κουπόνι ισχύει μέχρι 18/01/2023

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, tasmak είπε

Καλή σου μέρα φίλε, να δηλώσω ενδιαφέρον για τον 2ο κωδικό αν φυσικά είναι ακόμα διαθέσιμος. Σε ευχαριστώ!!

Δικός σου! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Καλησπέρα σας.

  Θέλω να ευχαριστήσω εκ βάθους καρδίας και δημοσίως τους @magnam, @Doubt και @zchrisz για τις δωρεές τους, που παρέλαβα χθες. Ευχαριστώ και πάλι καλοί μου φίλοι.

7 ώρες πριν, dreamer.gr είπε

Τα 2 αυτα pc χωρις σκληρο δισκο.  Το Δεξι ειναι λειτουργικο αλλα κολλαει το usb. Το αριστερο ενω κανει μπιπ δεν δίνει σημα οθονη

image.jpeg.6eec4802846f6ea358ab310972376515.jpeg

Κρατηθηκε για τον@caution

Π.Μ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, georgios65 είπε

  Καλησπέρα σας.

  Θέλω να ευχαριστήσω εκ βάθους καρδίας και δημοσίως τους @magnam, @Doubt και @zchrisz για τις δωρεές τους, που παρέλαβα χθες. Ευχαριστώ και πάλι καλοί μου φίλοι.

Π.Μ.

Γεώργιε εμένα με ξέχασες, πότε θα παραλάβεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Mr^Robot είπε

Χαρίζεται κωδικός Box . 
 

Ο πρώτος με πμ τον πήρε . Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ πρώτα . 

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι αν είναι ακόμα διαθέσιμος! 

 

Παρέλαβα τον κωδικό αμέσως, να ευχαριστήσω δημόσια τον @Mr^Robot

Επεξ/σία από xPhenomenon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/1/2023 στις 3:55 ΜΜ, άδικος είπε
  • Samsung Galaxy S λειτουργικό με όλα τα παρελκόμενα και θήκη.  Κρατημένο για @panosfl22
  • Lenovo A2010 λειτουργικό χωρίς φορτιστή, με προστασία οθόνης (υπάρχει & θήκη, θα βρεθεί στο μέλλον).  Κρατημένο για @krami
  • Ασύρματο τηλέφωνο σε όχι καλή κατάσταση, με φορτιστή, καλώδιο, άνευ μπαταριών. Κρατημένο για @frantan
  • CD-RW IDE Plextor αδοκίμαστο.

Βρίσκονται Πάτρα. Την επόμενη εβδομάδα θα είμαι Αθήνα και τη μεθεπόμενη Θεσσαλονίκη.

smartphones.jpg

phone.jpg

cd drive.jpg

Παρελαβα το Lenovo και ευχαριστω πολυ τον @άδικος !! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/1/2023 στις 6:37 ΜΜ, leolipop είπε

Χαιρετω την παρεα. Σημερα εχουμε πολυμηχανηματα!! Στα 2 πρωτα τα προβληματα που αναφερω μπορει να ειναι αντιστροφα !

1)Epson SX410 χωρις μελανια , επειδη τα δοκιμασα στο SX215 που παιρνει τα ιδια.Αν θυμαμαι καλα δεν τραβαει το χαρτι , κανει την κινηση αλλα δεν το παιρνει μεσα.

2)Epson SX130 με καινουργια συμβατα μελανια.Εκτυπωνει κανονικα αλλα θολα , παω να κανω ευθυγραμμιση κεφαλης αλλα σε καποια σημεια της διαδικασιας δεν κατεβαζει χαρτι ενω θα επρεπε οταν εκτυπωνει τα κουτακια με αποτελεσμα οταν τελειωνει τη ρυθμιση να εχει μενει χαρτι στη μεση και να αναφερει οτι μπλοκαρε και να μην τελειωνει την ευθυγραμμιση.

3)Epson SX215 , επειδη ειναι στο κουτι του δε βαζω φωτο , αριστη κατασταση παντως με το εξης θεμα.Εκτυπωνει μοτιβο κανονικα αν και θελει καθαρισμο λιγακι , οταν εκτυπωνω σελιδα δοκιμης χρωματων , αντι για κιτρινο καθαρο βγαζει πορτοκαλι  , αντι για κοκκινο καφε και αντι για μπλε κατι αλλο.Τα μαυρο μονο βγαινει σαν μαυρο.Το δουλεψα λιγο και σε κανονικη ποιοτητα στο μαυρο βγαζει καποια κενα και λευκες γραμμες.Σε καλη ποιοτητα εκτυπωνει μια χαρα καθαρα.

Βρισκομαι Περιστερι μεταξυ θηβων και γηπεδου Ατρομητου.Οποιος ενδιαφερεται για ολα η για συγκεκριμενο με ενημερωνει.Θα προτιμουσα ολα σε εναν και μετα ας προωθησει οτι δεν θελει.Παραλαμβανει οποιος μου κανει τη διαδικασια γρηγορη και ευκολη.Καθημερινες μπορω μετα τις 6 το απογευμα (τις αλλες ωρες ειναι η συζυγος σπιτι αν σας βολευει) και Σαββατα μετα τις 2.

20230117_181548.jpg

20230117_181531.jpg

ΠΜ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφήνω κάποια voucher που μου πεταξαν μεσα σε κατι ebay αγορες και ένα κουπόνι BOX για 2€ επιστροφη μήπως είναι χρήσιμα για κανεναν. Δεν έχω ιδέα για λεπτομέρειες των κουπονιων (που, πως, τι κλπ)

Αν κάποιος χρησιμοποιήσει κατι ας απαντήσει εδώ για να το γραψω κιολας να μην μπερδευει.

Box (2€ επιστροφη):

Spoiler

box.png.dee5480f51a5f1a02ca6185fa0dcfe65.png


bet-at-home de 1 (5€):

Spoiler

betathome1.jpg.4e6b5be98c6c59e251a350e14c81b74e.jpg


bet-at-home de 2 (5€):

Spoiler

betathome2.jpg.ffd91b3ac1fbcc484c67a7ba80ea6fc3.jpg


hellofresh de (εως και 90€ με πολλα αστερακια) :

Spoiler

hellofresh.jpg.af1acd9fb8a86bf0f7f2a337c167989d.jpg

 

Επεξ/σία από PerfectParanoia
  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...