Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xαριζεται ροκανι της Stanley εντελώς αχρησιμοποίητο.απλα τοχα σε αποθήκη με υγρασία και σα να εμφανίσει ανυπαισθητα λιιιιγη σκουριά σε κάποια σημεία.

Παραλαβή από παγκρατι.

 

Screenshot_20230112_144220.jpg.f82c32729f3473cc22e09d4395eada8d.jpgScreenshot_20230112_144216.jpg.b4f6bf4ab6f058debc51fec7345fbf6e.jpg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Hamurabi είπε

Xαριζεται ροκανι της Stanley εντελώς αχρησιμοποίητο.απλα τοχα σε αποθήκη με υγρασία και σα να εμφανίσει ανυπαισθητα λιιιιγη σκουριά σε κάποια σημεία.

Παραλαβή από παγκρατι.

 

Screenshot_20230112_144220.jpg.f82c32729f3473cc22e09d4395eada8d.jpgScreenshot_20230112_144216.jpg.b4f6bf4ab6f058debc51fec7345fbf6e.jpg

Καλησπέρα, με ενδιαφέρει αν γίνεται να παραλάβω κοντά σε κάποιο μετρό. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Hamurabi είπε

Xαριζεται ροκανι της Stanley εντελώς αχρησιμοποίητο.απλα τοχα σε αποθήκη με υγρασία και σα να εμφανίσει ανυπαισθητα λιιιιγη σκουριά σε κάποια σημεία.

Παραλαβή από παγκρατι.

 

Screenshot_20230112_144220.jpg.f82c32729f3473cc22e09d4395eada8d.jpgScreenshot_20230112_144216.jpg.b4f6bf4ab6f058debc51fec7345fbf6e.jpg

Καλησπέρα.

Ενδιαφέρομαι και εγώ αν δεν τελεσφορήσει με το προηγούμενο μέλος

Φιλικά,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται μιας και θελω να ξεκινήσω ενα μικρο ξεκαθάρισμα V2

 

1) 4 ADSL Modem Routers λειτουργικά μεν ( έδωσαν σημάδια ζωής ) ταλαιπωρημένα δε , με 2 μετασχηματιστές μόνο "συμβατούς" που βρήκα .

2) Level One Switch 10/100 πιθανόν  , λειτουργικό χωρίς  μετασχηματιστή .

3) ΟΤΕ TV αποκωδικοποιητής , το μοντέλο χωρις το δισκο ( ας το πούμε ετσι ) με μετασχηματιστή .

4) ΓΙΑ XBOX ONE - BATTLEFIELD 1 ( Περισσέψε απο πώληση της κονσόλας και ξεχάστηκε σε ενα ράφι μερικά χρονια , λογικά είναι ΟΚ ) 

5) Samsung Ram 1GB 2RX8 Για λαπτοπ , καπου παράπεσε την προηγουμένη φορα και την βρήκα τωρα . ( δουλεύει κανονικά )

-Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετα πμ , διατηρώ το δικαίωμα να δώσω τα πράγματα οπου νομίζω εγώ . 

ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ , ΘΑ ΚΑΝΩ 1 (ΜΙΑ) ΑΠΟΣΤΟΛΗ και το άτομο που θα παραλάβει αναλαμβάνει να ξανα χαρίσει οτι δεν θέλει .

IMG_2202.jpg

IMG_2203.jpg

IMG_2204.jpg

Επεξ/σία από Mr^Robot
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Hamurabi είπε

Καλησπέρα,λόγω πολύ περιορισμένου ελεύθερου χρόνου ,η παραλαβή θα γίνει από το σπίτι μου. Αν δε.μπορει ο doubt,πάει στον tasSou

Μπορώ να παραλάβω από σπίτι σας, για λογαριασμό του @Doubt λόγω του ότι με έχει εξυπηρετήσει πολλάκις στο παρελθόν.

Αν είναι μου λέτε με πμ ώρα (μετά τις 16.00) και ακριβή διεύθυνση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Locke_John είπε

Μπορώ να παραλάβω από σπίτι σας, για λογαριασμό του @Doubt λόγω του ότι με έχει εξυπηρετήσει πολλάκις στο παρελθόν.

Αν είναι μου λέτε με πμ ώρα (μετά τις 16.00) και ακριβή διεύθυνση

Έστειλα ΡΜ, κρατήθηκε για εσας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Locke_John είπε

Μπορώ να παραλάβω από σπίτι σας, για λογαριασμό του @Doubt λόγω του ότι με έχει εξυπηρετήσει πολλάκις στο παρελθόν.

Αν είναι μου λέτε με πμ ώρα (μετά τις 16.00) και ακριβή διεύθυνση

Ευχαριστώ, αλλά δεν πειράζει. Ας πάει στον tassou.

28 λεπτά πριν, Hamurabi είπε

Έστειλα ΡΜ, κρατήθηκε για εσας

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ασυρματη  καρτα  δικτυου  στο  κουτι  της  tp link wn751nd καινουργια.

92514331_tplinkwn751nd.jpg.d95d9d267141e7bea02da91453633bb6.jpg

 

Παραλαβη  ΜΟΝΟΝ  στην   εδρα  μου  πισω  απο  το   εφετειο  αθηνας  το  γρηγοροτερο 

δυνατον.

Ποσταρετε  πρωτα  εδω  και  στειλτε  αμεσα  ΠΜ.

 

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr^Robot είπε

Χαρίζονται μιας και θελω να ξεκινήσω ενα μικρο ξεκαθάρισμα V2

 

1) 4 ADSL Modem Routers λειτουργικά μεν ( έδωσαν σημάδια ζωής ) ταλαιπωρημένα δε , με 2 μετασχηματιστές μόνο "συμβατούς" που βρήκα .

2) Level One Switch 10/100 πιθανόν  , λειτουργικό χωρίς  μετασχηματιστή .

3) ΟΤΕ TV αποκωδικοποιητής , το μοντέλο χωρις το δισκο ( ας το πούμε ετσι ) με μετασχηματιστή .

4) ΓΙΑ XBOX ONE - BATTLEFIELD 1 ( Περισσέψε απο πώληση της κονσόλας και ξεχάστηκε σε ενα ράφι μερικά χρονια , λογικά είναι ΟΚ ) 

5) Samsung Ram 1GB 2RX8 Για λαπτοπ , καπου παράπεσε την προηγουμένη φορα και την βρήκα τωρα . ( δουλεύει κανονικά )

-Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετα πμ , διατηρώ το δικαίωμα να δώσω τα πράγματα οπου νομίζω εγώ . 

ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ , ΘΑ ΚΑΝΩ 1 (ΜΙΑ) ΑΠΟΣΤΟΛΗ και το άτομο που θα παραλάβει αναλαμβάνει να ξανα χαρίσει οτι δεν θέλει .

IMG_2202.jpg

IMG_2203.jpg

IMG_2204.jpg

PM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Ασυρματη  καρτα  δικτυου  στο  κουτι  της  tp link wn751nd καινουργια.

92514331_tplinkwn751nd.jpg.d95d9d267141e7bea02da91453633bb6.jpg

 

Παραλαβη  ΜΟΝΟΝ  στην   εδρα  μου  πισω  απο  το   εφετειο  αθηνας  το  γρηγοροτερο 

δυνατον.

Ποσταρετε  πρωτα  εδω  και  στειλτε  αμεσα  ΠΜ.

 

 

 

Κ

Μια σημείωση : δεν δουλεύει σε windows 10, δεν την αναγνωρίζει το σύστημα και δεν υπάρχει τρόπος να δουλέψει,
ας τη ζητήσει κάποιος που να τη χρησημοποιήσει....

https://community.tp-link.com/en/home/forum/topic/161367?replyId=328019

Επεξ/σία από SoullessRider
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mr^Robot είπε

Χαρίζονται μιας και θελω να ξεκινήσω ενα μικρο ξεκαθάρισμα V2

 

1) 4 ADSL Modem Routers λειτουργικά μεν ( έδωσαν σημάδια ζωής ) ταλαιπωρημένα δε , με 2 μετασχηματιστές μόνο "συμβατούς" που βρήκα .

2) Level One Switch 10/100 πιθανόν  , λειτουργικό χωρίς  μετασχηματιστή .

3) ΟΤΕ TV αποκωδικοποιητής , το μοντέλο χωρις το δισκο ( ας το πούμε ετσι ) με μετασχηματιστή .

4) ΓΙΑ XBOX ONE - BATTLEFIELD 1 ( Περισσέψε απο πώληση της κονσόλας και ξεχάστηκε σε ενα ράφι μερικά χρονια , λογικά είναι ΟΚ ) 

5) Samsung Ram 1GB 2RX8 Για λαπτοπ , καπου παράπεσε την προηγουμένη φορα και την βρήκα τωρα . ( δουλεύει κανονικά )

-Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετα πμ , διατηρώ το δικαίωμα να δώσω τα πράγματα οπου νομίζω εγώ . 

ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ , ΘΑ ΚΑΝΩ 1 (ΜΙΑ) ΑΠΟΣΤΟΛΗ και το άτομο που θα παραλάβει αναλαμβάνει να ξανα χαρίσει οτι δεν θέλει .

IMG_2202.jpg

IMG_2203.jpg

IMG_2204.jpg

O αποκωδικοποιητής του ΟΤΕ ο Pirelli είναι από τους αρχικούς και αν δεν κάνω λάθος αυτοί δεν έχουν υποδοχή για δορυφορική κεραία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Joe Doe είπε

O αποκωδικοποιητής του ΟΤΕ ο Pirelli είναι από τους αρχικούς και αν δεν κάνω λάθος αυτοί δεν έχουν υποδοχή για δορυφορική κεραία. 

Πρέπει Πως δεν εχει υποδοχή για δορυφορική κεραία ναι , θυμάμαι τοτε ( προ 10ετιας ) οτι κουμπώνε απευθείας πανω στο ρουτερ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω 2 πολυμηχανήματα:

  1. Lexmark X2650. Βγάζει σφάλμα 1EC ή κάτι τέτοιο στο μαύρο μελάνι.
  2. HP F2480, έχει πρόβλημα ο feeder και δεν τραβάει χαρτί οπότε ακούγεται ένα δυνατό γκρανκ γκρανκ από τα γρανάζια.

Και οι 2 σε εξαιρετική εξωτερική κατάσταση, με τα τροφοδοτικά τους.

Προτεραιότητα σε αυτούς που θα πάρουν και τα 2 μαζί και που επίσης χαρίζουν.
Παραλαβή από Ηλιούπολη.
Ευχαριστώ.HP-F2480.jpg.62eeec28ec30be033967952912edcb92.jpg

 

LexmarkX2650.jpg.02ae302be168448428ae580ac2f609a4.jpg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...