Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Snip είπε

Καλημέρα και καλή χρονιά.

Ενδιαφέρομαι. Δουλεύω ως τεχνικός υπολογιστών και δικτύων, οπότε θα μπορέσω να βγάλω άκρη λογικά.

Το θέλω για το σπίτι.

Ευχαριστώ

Πληροίς την προδιαγραφή, άρα κατοχυρώνεται σε σένα! 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωρα να συνεισφερω και εγω με την σειρα μου.

Χαριζονται 2 χειριστηρια τυπου playstation 2 για pc. Λειτουργικοτατα σε αριστη κατασταση. Παραλαβη απο Λαρισα. 

IMG_20230110_114849.jpg

Επεξ/σία από Argonaute
  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται κουτί με 40 αμπούλες για την τριχόπτωση για άντρες, ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ στην συσκευασία του.
Είχε δοθεί σαν δώρο σε φλουρί πίτας και έκτοτε καθόταν στο ντουλάπι.

Όπως βλέπεται πωλείται κανονικά και είναι πανάκριβο αλλά το καράβι αυτό έχει αναχωρήσει από το λιμάνι προ πολλού για μένα χωρίς εμένα. :D :P

Παραλαβή από Ν. Σμύρνη.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις. 😄

20221209134246_labo_crescina_caducrex_se

https://www.skroutz.gr/s/17318177/Labo-Crescina-Caducrex-Serious-Αμπούλες-Μαλλιών-κατά-της-Τριχόπτωσης-για-Άνδρες-40x3-5ml.html

ΔΟΘΗΚΕ

Επεξ/σία από dpolal
  • Like 15
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, dpolal είπε

Χαρίζεται κουτί με 40 αμπούλες για την τριχόπτωση για άντρες, ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ στην συσκευασία του.
Είχε δοθεί σαν δώρο σε φλουρί πίτας και έκτοτε καθόταν στο ντουλάπι.

Όπως βλέπεται πωλείται κανονικά και είναι πανάκριβο αλλά το καράβι αυτό έχει αναχωρήσει από το λιμάνι προ πολλού για μένα χωρίς εμένα. :D :P

Παραλαβή από Ν. Σμύρνη.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις. 😄

20221209134246_labo_crescina_caducrex_se

https://www.skroutz.gr/s/17318177/Labo-Crescina-Caducrex-Serious-Αμπούλες-Μαλλιών-κατά-της-Τριχόπτωσης-για-Άνδρες-40x3-5ml.html

 

Καλημερα μ ενδιαφερει για το γυιο μου ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Argonaute είπε

Ωρα να συνεισφερω και εγβ με την σειρα μου.

Χαριζονται 2 χειριστηρια τυπου playstation 2 για pc. Λειτουργικοτατα σε αριστη κατασταση. Παραλαβη απο Λαρισα. 

IMG_20230110_114849.jpg

pm

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, dpolal είπε

Χαρίζεται κουτί με 40 αμπούλες για την τριχόπτωση για άντρες, ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ στην συσκευασία του.
Είχε δοθεί σαν δώρο σε φλουρί πίτας και έκτοτε καθόταν στο ντουλάπι.

Όπως βλέπεται πωλείται κανονικά και είναι πανάκριβο αλλά το καράβι αυτό έχει αναχωρήσει από το λιμάνι προ πολλού για μένα χωρίς εμένα. :D :P

Παραλαβή από Ν. Σμύρνη.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις. 😄

20221209134246_labo_crescina_caducrex_se

https://www.skroutz.gr/s/17318177/Labo-Crescina-Caducrex-Serious-Αμπούλες-Μαλλιών-κατά-της-Τριχόπτωσης-για-Άνδρες-40x3-5ml.html

 

pm για εμενα!  να δουμε μπας και σωσουμε την αραίωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, dpolal είπε

Χαρίζεται κουτί με 40 αμπούλες για την τριχόπτωση για άντρες, ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ στην συσκευασία του.
Είχε δοθεί σαν δώρο σε φλουρί πίτας και έκτοτε καθόταν στο ντουλάπι.

Όπως βλέπεται πωλείται κανονικά και είναι πανάκριβο αλλά το καράβι αυτό έχει αναχωρήσει από το λιμάνι προ πολλού για μένα χωρίς εμένα. :D :P

Παραλαβή από Ν. Σμύρνη.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις. 😄

20221209134246_labo_crescina_caducrex_se

https://www.skroutz.gr/s/17318177/Labo-Crescina-Caducrex-Serious-Αμπούλες-Μαλλιών-κατά-της-Τριχόπτωσης-για-Άνδρες-40x3-5ml.html

 

Δηλώνω ενδιαφέρον, στέλνω ΠΜ 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Vodafone Smart 4G (Coolpad 8860)
Σπασμένο το τζάμι της οθόνης. Κατά τα άλλα πλήρως λειτουργικό. Δίνεται για χρήση/ανταλλακτικά/συλλογή. Σκέτο


Εικόνα
Εικόνα
Vodafone Smart Prime 6 (VF-895N)
Υπάρχουν δύο κομμάτια. Το ένα έχει ένα ράγισμα στην οθόνη αλλά δείχνει τα πάντα κανονικά. Το άλλο δείχνει αλλοιωμένα χρώματα στο 90% της οθόνης. Σε κανένα από τα δύο δεν μπόρεσα να δοκιμάσω το touch καθώς δεν μπόρεσα να μπουτάρω σε λειτουργικό. Μπαίνουν και τα δύο σε stock recovery mode. Μέχρι εκεί μπόρεσα να φτάσω. Δίνονται για ανταλλακτικά/συλλογή.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται το ρολόι που φαίνεται στην φωτογραφία με το καλώδιο τροφοδοσίας USB . ΔΕΝ είναι λειτουργικό, έκανε νερά, μετά απόσυντονιστηκε η ώρα και στο τέλος έσβησε τελείως. Δείχνει ώρα, υγρασία, θερμοκρασία. Έχει αγοραστεί από alliexpress. Για όποιον θέλει να ασχοληθεί, αλλιώς θα πάει ανακύκλωση. Χέρι με χέρι Αμπελόκηπους ή Λεωφόρος Αθηνών. 

fixedratio_20211103142619_navaris_psifiako_roloi_epitrapezio_me_xypnitiri_kwmobile_red_led_47632_24_09.jpeg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dpolal είπε

Χαρίζεται κουτί με 40 αμπούλες για την τριχόπτωση για άντρες, ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ στην συσκευασία του.
Είχε δοθεί σαν δώρο σε φλουρί πίτας και έκτοτε καθόταν στο ντουλάπι.

Όπως βλέπεται πωλείται κανονικά και είναι πανάκριβο αλλά το καράβι αυτό έχει αναχωρήσει από το λιμάνι προ πολλού για μένα χωρίς εμένα. :D :P

Παραλαβή από Ν. Σμύρνη.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις. 😄

20221209134246_labo_crescina_caducrex_se

https://www.skroutz.gr/s/17318177/Labo-Crescina-Caducrex-Serious-Αμπούλες-Μαλλιών-κατά-της-Τριχόπτωσης-για-Άνδρες-40x3-5ml.html

ΔΟΘΗΚΕ

Ευχαριστω πολυ τον @dpolal για τις αμπουλες, ελπιζω να κανουν κατι

τουλαχιστον γλυτωσα τη γκρινια οτι δεν ενδιαφερομαι να βρω λυση 

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, VarDerSar86 είπε

Γεια και χαρα σε όλους και Κάλι εβδομάδα!Διδεται η παρακάτω επαγγελματική μηχανη μασαζ(έχει μέχρι και 5 προγράμματα).

Λειτουργούσε μέχρι προσφατα κι όταν θυμηθεί συνεχίζει και λειτουργει .Θα δωθεί χωρίς φορτιστή γιατί κάπου είναι χαμένος.!Πμ ο πρωτος και μετά επιλαχόντες!Δεν στέλνω….ΠΑΡΑΛΑΒΗ από Παλλήνη Αττικης η Μαρουσι!Δινω αυτοματα αρχικά σε όποιον μου έχει δώσει στο παρελθόν η σε όποιον δίνει γενικά!

Μακρυα οι πουθεναδες !

 

27988CE0-A5FA-422D-A913-082FB9AD869F.jpeg

Καλησπέρα, αν δεν παραλάβει ο φίλος ενδιαφέρομαι κι εγώ για παραλαβή από Μαρούσι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια χαρά σε όλους. Κάνω ένα μικρό ξεκαθάρισμα οπότε…

ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΟΝΤΑΙ:

1. Δύο, λειτουργικές, μητρικές socket 478.

Η μία με Pentium 4 / 2.8Ghz και με 1x1gb ram και 1x512Mb ram
και η άλλη με Pentium 4 / 3.2Ghz και με 1x1gb ram και 1x256Mb ram

Και

2. μερικά DRIVES για σταθερό, και για laptop (από αυτά, νομίζω ότι το ασημένιο είναι από vaio – και, όπως φαίνεται, το πάνω-πάνω έχει σπασμένο το καπάκι του). Δεν τα έχω τεστάρει αλλά λογικά είναι όλα λειτουργικά. <-- Κρατήθηκαν για georgios65


Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και πμ. Εαν για τις μητρικές υπάρξει ενδιαφέρον από περισσότερους από 1, 2 ανθρώπους (να πω την αλήθεια, προτιμώ να τις πάρουν δύο άνθρωποι, από μία ο καθένας κι όχι ένας και τις δύο) θα γίνει κάποια κλήρωση φαντάζομαι, σε εύλογο χρόνο (2 μέρες ας πούμε; 3;)


Δυστυχώς δε μπορώ να στείλω. Βρίσκομαι στην Αθήνα, και οι μητρικές κλπ θα πρέπει να παραληφθούν από Μαρούσι ή ΚΑΤ (σταθμούς ΗΣΑΠ). * Ή και σε άλλη περιοχή της Αθήνας, αν βολεύει, μετά από συνεννόηση.

Add Ons(6).gif

Add Ons(7).gif

Add Ons(9).gif

Επεξ/σία από K2012
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...