Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, tsiou_mpiou είπε

Καλησπέρα χαρίζονται οι αγγελίες: Κουρευτική Μηχανή Remington HC5400 και belkin wemo led lightning starter set.

Περιοχή Χολαργός

 

με ενδιαφερουν οι λαμπες για να δω πως παιζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, kon1to είπε

Τα πράγματα παραδόθηκαν στον @VarDerSar86.

ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας. 

 

Ευχαριστώ παρα πολύ τον φίλο για την ευγενική του χειρονομία!Η κονσολα θα δωθεί αύριο η σήμερα το απόγευμα εκει που συμφωνήσαμε!Καλη χρόνια και να είστε καλά ολοι!

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, tsiou_mpiou said:

Καλησπέρα χαρίζονται οι αγγελίες: Κουρευτική Μηχανή Remington HC5400 και belkin wemo led lightning starter set.

Περιοχή Χολαργός

 

Με ενδιαφέρουν οι λάμπες για να ξεκινήσω λίγο με τα smart

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, tsiou_mpiou είπε

Καλησπέρα χαρίζονται οι αγγελίες: Κουρευτική Μηχανή Remington HC5400 και belkin wemo led lightning starter set.

Περιοχή Χολαργός

 

Η μηχανή δόθηκε στον @caution (εν αναμονή).

Οι λάμπες δόθηκαν στον @LLLEFTERIS (εν αναμονή)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, tsiou_mpiou είπε

Καλησπέρα χαρίζονται οι αγγελίες: Κουρευτική Μηχανή Remington HC5400 και belkin wemo led lightning starter set.

Περιοχή Χολαργός

 

Άκυρο... Πρόλαβε άλλος τις λάμπες!

Επεξ/σία από MessengerOfGood
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/1/2023 στις 1:03 ΜΜ, GreeKar98K είπε

Οι μητρικές κρατημένες για τον @makislegr και επιτρέψω με νέα:

Το PSU 370W από το προηγούμενο ποστ συν:

Screenshot_20230108-125724.png.470225b6376e0e66f991477b31c2bcbf.png

Gf-7200GS

GT νομίζω refresh της 8800, με 2GB μνήμη και HDMI out.

Μου δόθηκαν ως λειτουργικές.

Επεξεργαστής, Ε5300 λειτουργικός, δοκιμασμένος.

Τα γνωστά, ΠΜ.

 

 

 

Back with more:

Screenshot_20230108-131128.png.cb5716edc4a672142851414596a0bc94.png

(Το PSU)

Enclosure για εξωτερικό δίσκο με τροφοδοσία  Toshiba. Λειτουργικό τελευταία φορά που δοκιμάστηκε.

Το game Star Wars Jedi knight dark forces.

Δόθηκαν στον @makislegr οι μητρικές. 

Δόθηκαν low prof GPU,HDD enclosure και Jedi knight σε @e-tic και @MessengerOfGood.

Δόθηκε η δεύτερη GPU στον @caution

Έχουν μείνει PSU και επεξεργαστής, υπάρχουν και δύο αρχαίοι επεξεργαστες Intel laptop με στραβωμενα pins για όποιον θέλει για μπρελόκ.

Επεξ/σία από GreeKar98K
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kon1to είπε

Γεια και χαρα σε όλους και Κάλι εβδομάδα!Διδεται η παρακάτω επαγγελματική μηχανη μασαζ(έχει μέχρι και 5 προγράμματα).

Λειτουργούσε μέχρι προσφατα κι όταν θυμηθεί συνεχίζει και λειτουργει .Θα δωθεί χωρίς φορτιστή γιατί κάπου είναι χαμένος.!Πμ ο πρωτος και μετά επιλαχόντες!Δεν στέλνω….ΠΑΡΑΛΑΒΗ από Παλλήνη Αττικης η Μαρουσι!Δινω αυτοματα αρχικά σε όποιον μου έχει δώσει στο παρελθόν η σε όποιον δίνει γενικά!

Μακρυα οι πουθεναδες !

 

27988CE0-A5FA-422D-A913-082FB9AD869F.jpeg

  • Like 7
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/1/2023 στις 11:56 ΠΜ, OTTIPE είπε
Χαρίζονται τα παρακάτω λογω ξενοικιασματος διαμερίσματος:
  • Τηλεόραση CRT Sharp πλήρως λειτουργική μαζί με το κοντρόλ της
  • Σετ Γυάλινα τραπεζάκια σαλονιού, συνολικά 5 (1 τετράγωνο coffee table 100x100x31, 1 έπιπλο τηλεόρασης με ροδάκια 92x70x43, 1 τραπεζάκι για ποτά με ροδάκια 79x59x43, 1 βοηθητικό μικρό τραπεζάκι side table 50x50x31, 1 τραπεζάκι εισόδου με καθρέφτη 105x72x40) όλα από μασίφ χοντρό γυαλί, αποσυναρμολογούνται για πιο εύκολη μεταφορά.
  • παπουτσοθήκη 75x87x24
  • συρταριερα με 6 συρτάρια, διαστάσεις 130x71x45
  • 1 ράντζο με στρώμα
  • 1 ξύλινη λευκή καρέκλα σκηνοθέτη 2 ξύλινες καρέκλες μπλε σκηνοθέτη, θέλουν καθάρισμα τα πανιά και βερνίκι τα ξύλα)
  • 1 τραπεζάκι ξύλινο μπαλκονιού. Έχει αλλαχτεί το πάνω ξύλο με μελαμίνη αλλά αν καλυφθεί με τραπεζομάντηλο είναι μια χαρά.
  • 2 μοκέτες γκρι-μπεζ, περίπου 2.25x3.55m και μια μοκέτα γκρι-μπεζ 1.80x2.00m. Θέλουν καθάρισμα
  • Διάφορες παλιές εγκυκλοπαιδειες-βιβλία
Όποιος έρθει να παραλάβει κάτι από τα παραπάνω μπορεί να διαλέξει και από  διάφορα κατσαρολικά-πιάτα-ποτήρια-κορνίζες που έχουν ξεμείνει στο διαμέρισμα.
 
Παραλαβή με δικό σας όχημα από το διαμέρισμα στη Λυκόβρυση, δεν αποστέλλεται τίποτα.
Επικοινωνία μέσω pm και κατόπιν θα κλειστεί ραντεβού μέσω τηλεφώνου.

01.jpg1672867826340.jpg.d37ef637c14ab910694e2cc6a5a02656.jpg1672867826315.jpg.4a27de037bb74a311b995b8a32d8fc28.jpg1672867826021.jpg.830ea3c5a460949095bca5b9c483908e.jpg

02.jpg

03.jpg

03a.jpg

03b.jpg

04.jpg

05.jpg

Παρέλαβα τα άπαντα του Παπαδιαμάντη και ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, VarDerSar86 είπε

Γεια και χαρα σε όλους και Κάλι εβδομάδα!Διδεται η παρακάτω επαγγελματική μηχανη μασαζ(έχει μέχρι και 5 προγράμματα).

Λειτουργούσε μέχρι προσφατα κι όταν θυμηθεί συνεχίζει και λειτουργει .Θα δωθεί χωρίς φορτιστή γιατί κάπου είναι χαμένος.!Πμ ο πρωτος και μετά επιλαχόντες!Δεν στέλνω….ΠΑΡΑΛΑΒΗ από Παλλήνη Αττικης η Μαρουσι!Δινω αυτοματα αρχικά σε όποιον μου έχει δώσει στο παρελθόν η σε όποιον δίνει γενικά!

Μακρυα οι πουθεναδες !

 

27988CE0-A5FA-422D-A913-082FB9AD869F.jpeg

με ενδιαφέρει για μία προσπάθεια επιδιόρθωσης, πμ

Στις 31/12/2022 στις 2:14 ΜΜ, tasosv1 είπε

Χαρίζεται φούρνος μικροκυμάτων ο οποίος είπε η γυναίκα που το χρησιμοποιουσε ότι έβγαλε καπνό. Παραλαβή από Χαϊδάρι η Καισαριανή κατόπιν συνεννόησης.

Πρώτα εδώ και μετά πμ.

 

Προτίμηση σε κάποιον που μπορεί να το πάρει μέχρι αύριο. Ειδάλλως θα διαλέξω. Ευχαριστώ πολύ και καλή χρονιά σε όλους!

da0ed9664dfec62c88d0ba2e02edcabb.0.jpg

ρε σεις τωρα που το θυμήθηκα, τι γίνεται με αυτόν θα τον πάρει κανείς;

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται το εικονιζόμενο κουτί από δικτυακό δίσκο LaCie (έχω αφαιρέσει τον δίσκο 3,5", πρέπει να βάλετε δικό σας).

Έχει χρησιμοποιηθεί πολύ λίγο την εποχή των Windows XP (αυτό μόνο θυμάμαι) και δεν έχω ιδέα πως - και αν - συνδέεται στο δίκτυο με τα Windows 10 ή 11. Έχει και υποδοχή USB. Από hardware και εμφάνιση είναι σε άριστη κατάσταση και πρέπει να είναι και λειτουργικό γιατί έχει γίνει ελάχιστη χρήση (ο δίσκος - που έβγαλα - λέει 49 ημέρες λειτουργίας).

Το τροφοδοτικό του τα έφτυσε νωρίς και τον δούλευα με ένα τροφοδοτικό υπολογιστή με το δικό του καλώδιο και βύσμα που φυσικά θα δοθεί μαζί (έχω φωτογραφία της συνδεσμολογίας στην κλέμα). Το ταμπελάκι λέει 12V/3A. 

Δεν θα τηρήσω σειρά εκδήλωσης ενδιαφέροντος. Θα ήθελα να το πάρει κάποιος που μπορεί να το αξιοποιήσει (δηλαδή να ξέρει κάτι περισσότερο από μένα για τα δίκτυα στα Windows 10). 

Στη διαδικασία της αφαίρεσης του δίσκου έχω βγάλει φωτογραφίες που θα διευκολύνουν την εγκατάσταση νέου. Δεν έχει νόημα φυσικά να τις βάλω εδώ - θα τις στείλω στον αποδέκτη,

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.jpg

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tasosv1 είπε

με ενδιαφέρει για μία προσπάθεια επιδιόρθωσης, πμ

ρε σεις τωρα που το θυμήθηκα, τι γίνεται με αυτόν θα τον πάρει κανείς;

Μηχανη μασάζ,κρατημένη για τον Τασο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, MessengerOfGood είπε

Χαρίζεται το εικονιζόμενο κουτί από δικτυακό δίσκο LaCie (έχω αφαιρέσει τον δίσκο 3,5", πρέπει να βάλετε δικό σας).

Έχει χρησιμοποιηθεί πολύ λίγο την εποχή των Windows XP (αυτό μόνο θυμάμαι) και δεν έχω ιδέα πως - και αν - συνδέεται στο δίκτυο με τα Windows 10 ή 11. Έχει και υποδοχή USB. Από hardware και εμφάνιση είναι σε άριστη κατάσταση και πρέπει να είναι και λειτουργικό γιατί έχει γίνει ελάχιστη χρήση (ο δίσκος - που έβγαλα - λέει 49 ημέρες λειτουργίας).

Το τροφοδοτικό του τα έφτυσε νωρίς και τον δούλευα με ένα τροφοδοτικό υπολογιστή με το δικό του καλώδιο και βύσμα που φυσικά θα δοθεί μαζί (έχω φωτογραφία της συνδεσμολογίας στην κλέμα). Το ταμπελάκι λέει 12V/3A. 

Δεν θα τηρήσω σειρά εκδήλωσης ενδιαφέροντος. Θα ήθελα να το πάρει κάποιος που μπορεί να το αξιοποιήσει (δηλαδή να ξέρει κάτι περισσότερο από μένα για τα δίκτυα στα Windows 10). 

Στη διαδικασία της αφαίρεσης του δίσκου έχω βγάλει φωτογραφίες που θα διευκολύνουν την εγκατάσταση νέου. Δεν έχει νόημα φυσικά να τις βάλω εδώ - θα τις στείλω στον αποδέκτη,

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.jpg

Καλημέρα και καλή χρονιά.

Ενδιαφέρομαι. Δουλεύω ως τεχνικός υπολογιστών και δικτύων, οπότε θα μπορέσω να βγάλω άκρη λογικά.

Το θέλω για το σπίτι.

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από Snip
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...