Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, panoulix είπε

Χαριζονται θηκες για  CD/DVD.

Υπαρχουν 4 για 96 CD και 3 για 200+ CD.

Οροι συμμετοχης (συγχωρεστε με, υπαρχουν αρκετα φαινομενα απο κορακια και θελω πραγματικα να πανε καπου που να πιασουν τοπο και οχι για μεταπωληση):

- Δυνατοτητα συμμετοχης σε μελη που εχουν αποδεδειγμενη ενεργή συνεισφορα στο φορουμ και εχουν λογαριασμο που δημιουργηθηκε πριν το 2020.

- Δυνατοτητα συμμετοχης εχουν μελη στα οποια δεν εχω ξαναχαρισει κατι στο παρελθον.

- Συμμετοχη μονο με απαντηση δημοσιως εδω. Οχι με ΠΜς, θα αγνοηθουν. Θα επικοινωνησω εγω μαζι σας.

- Σε περιπτωση που εκδηλωθει ενδιαφερον απο πολλα ατομα, θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας, ή θα γινει κληρωση (αν ειναι παραπανω).

- Μεχρι 2 αντικειμενα ανα ατομο για να βοηθηθουν οσο δυνατο περισσοτεροι.

- Παραλαβη καθημερινες αποκλειστικα απο την περιοχη του Λαγονησιου και μεταξυ 18:30 -21:30.

Μικρο ενδεχομενο το Σαββατο για αλλα σημεια πιο κεντρικα αρκει να με βολευουν.

Αν μεχρι το Σαββατο το βραδυ δεν εχουν δωθει, πανε απευθειας ανακυκλωση.

 

20220829_215223_43.jpg

20220829_215210_43.jpg

Θα με ενδιέφεραν για να βάλω την προσωπική μου συλλογή αν μπορούν να σταλούν με ελτα. Θα με ενδιέφεραν οι 3 για τα 200.

Εξοδα μεταφοράς δικά μου

ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, retroman3 είπε

Θα με ενδιέφεραν για να βάλω την προσωπική μου συλλογή αν μπορούν να σταλούν με ελτα. Θα με ενδιέφεραν οι 3 για τα 200.

Εξοδα μεταφοράς δικά μου

ευχαριστω 

Οχι λυπαμαι.

Παραλαβη με συναντηση μονο και max 2  αντικειμενα ανα χρηστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, panoulix είπε

Χαριζονται:

- 2x SATA DVD Rom

- 1x IDE DVD Rom

- 1x IDE DVDRW NEC ND3520A

- 2x 7port USB2 hubs with individual power per port

- 1x Power Supply 400W P4 with SATA and Molex

- 2x 120mm case fans με molex power (1 με Blue Led)

 

Οροι συμμετοχης (συγχωρεστε με, υπαρχουν αρκετα φαινομενα απο κορακια και θελω πραγματικα να πανε καπου που να πιασουν τοπο και οχι για μεταπωληση):

- Δυνατοτητα συμμετοχης σε μελη που εχουν αποδεδειγμενη ενεργή συνεισφορα στο φορουμ και εχουν λογαριασμο που δημιουργηθηκε πριν το 2020.

- Δυνατοτητα συμμετοχης εχουν μελη στα οποια δεν εχω ξαναχαρισει κατι στο παρελθον.

- Συμμετοχη μονο με απαντηση δημοσιως εδω. Οχι με ΠΜς, θα αγνοηθουν. Θα επικοινωνησω εγω μαζι σας.

- Σε περιπτωση που εκδηλωθει ενδιαφερον απο πολλα ατομα, θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας, ή θα γινει κληρωση (αν ειναι παραπανω).

- Μεχρι 2 αντικειμενα ανα ατομο για να βοηθηθουν οσο δυνατο περισσοτεροι.

- Παραλαβη καθημερινες αποκλειστικα απο την περιοχη του Λαγονησιου και μεταξυ 18:30 -21:30.

Μικρο ενδεχομενο το Σαββατο για αλλα σημεια πιο κεντρικα αρκει να με βολευουν.

Αν μεχρι το Σαββατο το βραδυ δεν εχουν δωθει, πανε απευθειας ανακυκλωση.

 

20220829_222324_43.jpg

20220829_223037_43.jpg

Με ενδιαφέρουν τα 2x SATA DVD Rom αν μπορεί να γίνει συνάντηση Σάββατο πιο κεντρικά, αν βολεύει τον @panoulix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panoulix είπε

Χαριζονται θηκες για  CD/DVD.

Υπαρχουν 4 για 96 CD και 3 για 200+ CD.

Οροι συμμετοχης (συγχωρεστε με, υπαρχουν αρκετα φαινομενα απο κορακια και θελω πραγματικα να πανε καπου που να πιασουν τοπο και οχι για μεταπωληση):

- Δυνατοτητα συμμετοχης σε μελη που εχουν αποδεδειγμενη ενεργή συνεισφορα στο φορουμ και εχουν λογαριασμο που δημιουργηθηκε πριν το 2020.

- Δυνατοτητα συμμετοχης εχουν μελη στα οποια δεν εχω ξαναχαρισει κατι στο παρελθον.

- Συμμετοχη μονο με απαντηση δημοσιως εδω. Οχι με ΠΜς, θα αγνοηθουν. Θα επικοινωνησω εγω μαζι σας.

- Σε περιπτωση που εκδηλωθει ενδιαφερον απο πολλα ατομα, θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας, ή θα γινει κληρωση (αν ειναι παραπανω).

- Μεχρι 2 αντικειμενα ανα ατομο για να βοηθηθουν οσο δυνατο περισσοτεροι.

- Παραλαβη καθημερινες αποκλειστικα απο την περιοχη του Λαγονησιου και μεταξυ 18:30 -21:30.

Μικρο ενδεχομενο το Σαββατο για αλλα σημεια πιο κεντρικα αρκει να με βολευουν.

Αν μεχρι το Σαββατο το βραδυ δεν εχουν δωθει, πανε απευθειας ανακυκλωση.

 

20220829_215223_43.jpg

20220829_215210_43.jpg

Καλησπέρα.

Θα με ενδιέφερε μία 200 & μία 100άρα θήκη, αλλά επειδή τόσο κάτω δε με φέρνει η δουλειά αυτή τη βδομάδα, μονάχα στην περίπτωση  που παραλάβει και κάποιος άλλος συμφορουμίτης για τον ίδιο από Αθήνα για συνάντηση αρκετά πιο βόρεια ή κεντρικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panoulix είπε

Χαριζονται:

- 2x SATA DVD Rom

- 1x IDE DVD Rom

- 1x IDE DVDRW NEC ND3520A

- 2x 7port USB2 hubs with individual power per port

- 1x Power Supply 400W P4 with SATA and Molex

- 2x 120mm case fans με molex power (1 με Blue Led)

 

Οροι συμμετοχης (συγχωρεστε με, υπαρχουν αρκετα φαινομενα απο κορακια και θελω πραγματικα να πανε καπου που να πιασουν τοπο και οχι για μεταπωληση):

- Δυνατοτητα συμμετοχης σε μελη που εχουν αποδεδειγμενη ενεργή συνεισφορα στο φορουμ και εχουν λογαριασμο που δημιουργηθηκε πριν το 2020.

- Δυνατοτητα συμμετοχης εχουν μελη στα οποια δεν εχω ξαναχαρισει κατι στο παρελθον.

- Συμμετοχη μονο με απαντηση δημοσιως εδω. Οχι με ΠΜς, θα αγνοηθουν. Θα επικοινωνησω εγω μαζι σας.

- Σε περιπτωση που εκδηλωθει ενδιαφερον απο πολλα ατομα, θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας, ή θα γινει κληρωση (αν ειναι παραπανω).

- Μεχρι 2 αντικειμενα ανα ατομο για να βοηθηθουν οσο δυνατο περισσοτεροι.

- Παραλαβη καθημερινες αποκλειστικα απο την περιοχη του Λαγονησιου και μεταξυ 18:30 -21:30.

Μικρο ενδεχομενο το Σαββατο για αλλα σημεια πιο κεντρικα αρκει να με βολευουν.

Αν μεχρι το Σαββατο το βραδυ δεν εχουν δωθει, πανε απευθειας ανακυκλωση.

 

20220829_222324_43.jpg

20220829_223037_43.jpg

Με  ενδαφερουν  τα 2 hub.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, giortsim είπε

Με ενδιαφέρουν τα 2x SATA DVD Rom αν μπορεί να γίνει συνάντηση Σάββατο πιο κεντρικά, αν βολεύει τον @panoulix

 

17 λεπτά πριν, άδικος είπε

Καλησπέρα.

Θα με ενδιέφερε μία 200 & μία 100άρα θήκη, αλλά επειδή τόσο κάτω δε με φέρνει η δουλειά αυτή τη βδομάδα, μονάχα στην περίπτωση  που παραλάβει και κάποιος άλλος συμφορουμίτης για τον ίδιο από Αθήνα για συνάντηση αρκετά πιο βόρεια ή κεντρικά.

 

6 λεπτά πριν, Fuel7 είπε

Με  ενδαφερουν  τα 2 hub.

Κρατημενα τα αντιστοιχα αντικειμενα και για τους 3, για συναντηση Σαββατο απογευμα προς βραδυ κοντα στο κεντρο.

Επεξ/σία από panoulix
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, panoulix είπε

Χαριζονται θηκες για  CD/DVD.

Υπαρχουν 4 για 96 CD και 3 για 200+ CD.

Οροι συμμετοχης (συγχωρεστε με, υπαρχουν αρκετα φαινομενα απο κορακια και θελω πραγματικα να πανε καπου που να πιασουν τοπο και οχι για μεταπωληση):

- Δυνατοτητα συμμετοχης σε μελη που εχουν αποδεδειγμενη ενεργή συνεισφορα στο φορουμ και εχουν λογαριασμο που δημιουργηθηκε πριν το 2020.

- Δυνατοτητα συμμετοχης εχουν μελη στα οποια δεν εχω ξαναχαρισει κατι στο παρελθον.

- Συμμετοχη μονο με απαντηση δημοσιως εδω. Οχι με ΠΜς, θα αγνοηθουν. Θα επικοινωνησω εγω μαζι σας.

- Σε περιπτωση που εκδηλωθει ενδιαφερον απο πολλα ατομα, θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας, ή θα γινει κληρωση (αν ειναι παραπανω).

- Μεχρι 2 αντικειμενα ανα ατομο για να βοηθηθουν οσο δυνατο περισσοτεροι.

- Παραλαβη καθημερινες αποκλειστικα απο την περιοχη του Λαγονησιου και μεταξυ 18:30 -21:30.

Μικρο ενδεχομενο το Σαββατο για αλλα σημεια πιο κεντρικα αρκει να με βολευουν.

Αν μεχρι το Σαββατο το βραδυ δεν εχουν δωθει, πανε απευθειας ανακυκλωση.

 

20220829_215223_43.jpg

20220829_215210_43.jpg

Αν έμεινε 1-2 θήκες, θα με ενδιέφεραν.

Επίσης για συνάντηση κάπου κεντρικά στην Αθήνα (απλά το Σαββατο.θα μπορώ μέχρι τις 19.00 το αργότερο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, albabis είπε

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ!

Επανέρχομαι για να χαρίσω μητρικές και κάτι παλιούς εκτυπωτές.Παρακαλώ μόνο από Ξάνθη,δεν μπορώ να στέλνω και όποιος τα θέλει να περάσει να τα πάρει από εμένα.Θα περιμένω μία εβδομαδα και μετά πάνε σε κάδο.Πρέπει οπωσδήποτε να αδειάσω το εργαστήριο.Πρώτα εκλήλωση ενδιαφέροντος στο φορουμ και μετά DM.

 

Πμ με ερώτηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ξαναβάζω μήπως ενδιαφερθεί κάποιος, αλλιώς το ΣΚ πάνε κάδο/ανακύκλωση:

Χαρίζονται τα παρακάτω:

Παπούτσια Vans No44. Προσοχή μόνο γιατί και εγώ κανονικά φοράω 44 αλλά αυτά μου κάνουν μικρά. Έχουν μερικές μικρές φθορές εξωτερικά. ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ

Spoiler

IMG_20220828_163302_copy_1190x1587.webp.939850dabf742e3198e7682c09d176b1.webp

IMG_20220828_163308_copy_1587x1190.webp.588d08de5f323efd123026e2e12d1f1a.webp

Μικρό σίδερο ρούχων ταξιδίου. Όταν το βάζω στην πρίζα ανάβει το λαμπάκι που έχει αλλά δεν ζεσταίνεται. Θα χρειαστεί μετατροπέα από αγγλικού τύπου πρίζα.

Spoiler

IMG_20220828_163332_copy_1587x1190.webp.f204df37e578b40f84e210c9b164d0d4.webp

IMG_20220828_163340_copy_1190x1587.webp.b4b8a1bca64d09282c53a005e8b0c78e.webp

IMG_20220828_163349_copy_1190x1587.webp.e0ce90e26e1a7c33e4799501a6c9f279.webp

 

Επεξ/σία από Arwindan
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίλεξε το αγαπημένο σου κατάστημα, βάλε το κουπόνι

BOX2I78E30M9

αξίας 2,00€. Συνέχισε να παραγγέλνεις από το BOX και να κερδίζεις περισσότερα σε κάθε παραγγελία σου.

Το κουπόνι ισχύει μέχρι 30/08/2022

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...