Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα και καλή χρονιά, δίνεται το παρακάτω game σε psychical copy: JediKnight-cover.jpg.b6204e51bbdca9c1256def0e5e8535e3.jpg

Αν κάποιος θέλει κανονικές φωτογραφίες μου λέει. Τα γνωστά περί ΠΜ και δικαίωμα επιλογής του παραλήπτη.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2022 στις 6:21 ΜΜ, tigergreg είπε

5  KAΛΩΔΙΑ  ΑΠΟ  ΔΙΑΦΟΡΑ  MODULAR  PSU

1.2  KAΛΩΔΙΑ  6ΠΙΝ  ΣΕ  6ΠΙΝ

2.ΚΑΛΩΔΙΟ  ΚΟΝΤΟ  ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ  8ΠΙΝ  ΑΠΟ  ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ  ΣΕ  6ΠΙΝ.

3.ΚΑΛΩΔΙΟ  6ΠΙΝ  ΣΕ  3ΜΟΛΕΞ  ΚΑΙ  1  ΦΛΟΠΥ 4 ΠΙΝ.

4.ΚΑΛΩΔΙΟ  8ΠΙΝ  ΣΕ  8ΠΙΝ.

pcie6index.jpg.8ed6cfcfcc8920957367887921336a1f.jpg115671022_PSUCABLE8PINPSUSIDEIN6PIN.jpg.ffa2884d3abf9f0dccb0808095ba2570.jpg102813444_PSUCABLE6PININ3MOLEX.jpeg.2b395311a2208ccf5067297844d7a26d.jpeg

1972879513_PSUCABLE8PININ8PIN.jpg.82b49d5a8a1dd89170246f44607522c2.jpg

Παραλαβη  ΜΟΝΟΝ  στην   εδρα  μου  πισω  απο  το   εφετειο  αθηνας  το  γρηγοροτερο 

δυνατον. ΣΗΜΕΡΑ  ΕΩΣ  ΤΙΣ  10  Η  ΑΥΡΙΟ  ΕΩΣ  ΤΙΣ  12.

Ποσταρετε  πρωτα  εδω  και  στειλτε  αμεσα  ΠΜ.

 

 

 

ΔΟΘΗΚΑΝ!

Παρελαβα , και ευχαριστω πολυ!Καλη χρονια σε ολους!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kostas.karras είπε

Παρελαβα , και ευχαριστω πολυ!Καλη χρονια σε ολους!

Κι  εγω  ευχαριστω  για  την  πιτα  το  κρασι  και  τα  λοιπα.

Καλη  χρονια  επισης.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, leolipop είπε

Καλημερα και καλη χρονια στην παρεα ! Ξυπνησα με πονοκεφαλο (ηπιαμε κατι παραπανω :p) αλλα και ορεξη να διωξω πραγματα που καθονται ενω καποια αλλοι θα μπορουσαν να τα εκμεταλευτουν.

1) Διαφορα φισακια απο πολυφορτιστες για λαπτοπ.

2) Θηκη cd με φερμουαρ με 45 dvd απο περιοδικα και εφημεριδες με ντοκιμαντερ.

3) Playstation 2 με τροφοδοτικο , 2 καλωδια συνδεσης με την τηλεοραση και gamepad που οπως βλεπετε εχει φυγει το πλαστικο απο τον αναλογικο μοχλο , πριν αποθηκευτει λειτουργουσε κανονικα οταν δοκιμαστηκε.

4) Παλιο τροφοδοτικο 350W , δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο αρχαιο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

5) Τροφοδοτικο 400W ,δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

6) Thrustmaster T-Flight Stick X v3 , πληρως λειτουργικο σε ολα του οταν ειχε δοκιμαστει.

Βρισκομαι Περιστερι μεταξυ Θηβων και Γηπεδου Ατρομητου.Δεν αποστελω , δεν κληρωνω , δεν με νοιαζει ποιος χαριζει πολλα η του χαριζουν πολλα.Θα δοθουν μερικως η εξολοκληρου σε οποιον με διευκολυνει με το να τα παρει αμεσα απο την πορτα του σπιτιου μου.Αν θελετε να τα μοιραστειτε , μπορω να σημειωνω ανα ειδος το μελος για το οποιο τα κραταω.Δε πιανουν χωρο οποτε αν δεν εχετε τη δυνατοτητα να παραλαβετε αμεσα , μπορω να τα αποθηκευσω μεχρι να αποκτησετε τη δυνατοτητα να ερθετε.

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

Παρέλαβα το joystick. Σ'ευχαριστώ πολύ. 🤗🤗🤗

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται οι παρακατω ανεμιστηρες.Οι δυο πανω εχουν το μεγαλυτερο παχος απο τους κανονικους των 25mm.Μαλλον ειναι για καμπινες σερβερ ή κατι τετοιο.Δεν εχουν φισακια.Ολοι μαζι πακέτο

322948623_887000005768599_2390528995149620120_n.jpg.800010d0b3ca9dd6642cdc70cecf71db.jpg

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γυαλια δόθηκαν στον κυριο λευτερη !

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Ευχαριστώ τον Σωτήρη για τα γυαλιά.

εγω ευχαριστώ ...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται το εικονιζόμενο netbook Acer Aspire One με το τροφοδοτικό του και την θήκη του της οποίας το πλαστικό έχει πολυμεριστεί.

Δεν μπουτάρει (βλ. Φωτό) αλλά δεν το χρειάζομαι οπότε δεν ασχολούμαι να βρω το γιατί.  Αυτά είχαν μέσα έναν μικρό SSD 8GB και φορούσαν μια έκδοση Linux. Σε ένα άλλο που έχω δώσει στον κουμπάρο μου είχα βάλει Windows XP.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και πμ. Δεν ισχύει σειρά προτεραιότητας μέχρι αύριο το βράδυ. Μετά ισχύει.

ΚΡΑΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟΝ @tigergreg (Όχι επειδή ενδιαφέρθηκε πρώτος αλλά επειδή είναι μεγάλος δωρητής!)

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Επεξ/σία από MessengerOfGood
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, MessengerOfGood είπε

Χαρίζεται το εικονιζόμενο netbook Acer Aspire One με το τροφοδοτικό του και την θήκη του της οποίας το πλαστικό έχει πολυμεριστεί.

Δεν μπουτάρει (βλ. Φωτό) αλλά δεν το χρειάζομαι οπότε δεν ασχολούμαι να βρω το γιατί.  Αυτά είχαν μέσα έναν μικρό SSD 8GB και φορούσαν μια έκδοση Linux. Σε ένα άλλο που έχω δώσει στον κουμπάρο μου είχα βάλει Windows XP.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και πμ. Δεν ισχύει σειρά προτεραιότητας μέχρι αύριο το βράδυ. Μετά ισχύει.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

το θελω εγω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, portierhs1 είπε

tigergreg leolipop messengerofgood 

Γρηγορη Λεωνιδα Βαγγελη σας ευχαριστω πολυ

Καλη χρονια να εχετε με υγεια κι ο,τι επιθυμείτε

 

Κι  εγω  σ  ευχαριστω  πολυ   για  το  κεηκ.

Καλη  χρονια  και  χρονια  πολλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή Χρονιά σε όλους. Χαρίζονται τα εξής βιβλία: 

3. Η γλώσσα προγραμματισμού C, Brian Kernighan, Dennis Ritchie (Στα Ελληνικά). Το βιβλίο είναι σε καλή κατάσταση. Το βιβλίο των δημιουργών της γλώσσας C που δινότηταν την εποχή που ήμουν στους ΗΜΜΥ. Είναι περισσότερο εγχειρίδιο αναφοράς για την γλωσσα και όχι για να ξεκινήσει κάποιος τον προγαμματισμό. 

4. Σήματα και Συστήματα, Καραγιάννης. Το βιβλίο είναι σε καλή κατάσταση. Εισαγωγικό βιβλίο στα Σήματα και Συστήματα (Fourier, γραμμικά συστήματα) που διδασκόταν στους ΗΜΜΥ όταν ήμουν μηχανικός. 

Έχουν δεσμευτεί:

Spoiler

1. "Teach yourself C++ in 21 Days" Second Edition, Jesse Liberty (Στα Αγγλικά) To βιβλίο είναι σε μέτρια κατάσταση και τα πρώτα κεφάλαια έχουν χειρόγραφες σημειώσεις χωρίς να κάνουν το κείμενο δυσανάγνωστο. Προτείνεται για ανθρώπους που θέλουν να μάθουν τα βασικά της ANSI C++ και δεν έχουν γνώσεις προγραμματισμού. 

2.   "Εισαγωγή στην C++, Kris Jamsa (Στα Ελληνικά). Το βιβλίο είναι σε μέτρια κατάσταση και όλα τα κεφάλαια έχουν χειρόγραφες σημειώσεις χωρίς να κάνουν το κείμενο δυσανάγνωστο. Προτείνεται για ανθρώπους που θέλουν να μάθουν τα βασικά της ANSI C++ και δεν προυποθέτει καθόλου γνώσεις προγραμματισμού. Καλύπτει επιδερμικά τα προχωρημένα θέματα της C++ (π.χ. πολυμορφισμό) 

Η παράδοση των βιβλίων θα γίνει στην περιοχή Νεόκτιστα Νεάπολης (Νέα Ιωνία) κοντά στο Άλσος Βεϊκου, στην Αθήνα Αττικής. Τα βιβλία θα είναι διαθέσιμα μέχρι τις 12 Γενάρη όπου αν δεν δωθούν θα πάνε στην ανακύκλωση. 

Επεξ/σία από lanista
  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημερα

καλη χρονια να εχουμε

case με το τροφοδοτικο 450w που μου εδωσε εχθες ο tigergreg

ποστ π.μ 

παραλαβη απο κυψελη

--ΔΟΘΗΚΕ--

image.jpeg.0889a2834d3d1ffcffd0c56ebc215ca5.jpeg

Επεξ/σία από portierhs1
  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, lanista είπε

Καλή Χρονιά σε όλους. Χαρίζονται τα εξής βιβλία: 

1. "Teach yourself C++ in 21 Days" Second Edition, Jesse Liberty (Στα Αγγλικά) To βιβλίο είναι σε μέτρια κατάσταση και τα πρώτα κεφάλαια έχουν χειρόγραφες σημειώσεις χωρίς να κάνουν το κείμενο δυσανάγνωστο. Προτείνεται για ανθρώπους που θέλουν να μάθουν τα βασικά της ANSI C++ και δεν έχουν γνώσεις προγραμματισμού. 

2.   "Εισαγωγή στην C++, Kris Jamsa (Στα Ελληνικά). Το βιβλίο είναι σε μέτρια κατάσταση και όλα τα κεφάλαια έχουν χειρόγραφες σημειώσεις χωρίς να κάνουν το κείμενο δυσανάγνωστο. Προτείνεται για ανθρώπους που θέλουν να μάθουν τα βασικά της ANSI C++ και δεν προυποθέτει καθόλου γνώσεις προγραμματισμού. Καλύπτει επιδερμικά τα προχωρημένα θέματα της C++ (π.χ. πολυμορφισμό) 

3. Η γλώσσα προγραμματισμού C, Brian Kernighan, Dennis Ritchie (Στα Ελληνικά). Το βιβλίο είναι σε καλή κατάσταση. Το βιβλίο των δημιουργών της γλώσσας C που δινότηταν την εποχή που ήμουν στους ΗΜΜΥ. Είναι περισσότερο εγχειρίδιο αναφοράς για την γλωσσα και όχι για να ξεκινήσει κάποιος τον προγαμματισμό. 

4. Σήματα και Συστήματα, Καραγιάννης. Το βιβλίο είναι σε καλή κατάσταση. Εισαγωγικό βιβλίο στα Σήματα και Συστήματα (Fourier, γραμμικά συστήματα) που διδασκόταν στους ΗΜΜΥ όταν ήμουν μηχανικός. 

Η παράδοση των βιβλίων θα γίνει στην περιοχή Νεόκτιστα Νεάπολης (Νέα Ιωνία) κοντά στο Άλσος Βεϊκου, στην Αθήνα Αττικής. Τα βιβλία θα είναι διαθέσιμα μέχρι τις 12 Γενάρη όπου αν δεν δωθούν θα πάνε στην ανακύκλωση. 

Καλημέρα, και Καλή Χρονιά, 

ενδιαφέρομαι για τα βιβλία που αφορούν τη C++

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...