Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, MessengerOfGood είπε

Καλή χρονιά και από μένα. 

Διάφορα πραγματάκια από ξεκαθάρισμα της ντουλάπας για όποιον τυχόν χρειάζεται κάτι.

1. Φορτιστής με βύσμα με εξωτερικές επαφές (βλ. λεπτομέρεια Φωτο) Δεν ξέρω από τι συσκευή είναι, γράφει "Cellularline". Δεν έχω τρόπο να τον δοκιμάσω.

2. Καλωδιο USB-A με βύσμα σαν του φορτιστή. Δεν έχω τρόπο να το δοκιμάσω.

3. Δύο καλώδια USB-A σε φαρδύ βύσμα. Δεν έχω τρόπο να τα δοκιμάσω.

4. Βιβλίο "The Healing Code" (στα Ελληνικά). Αμερικανιές...

5. Θήκη φάκελος για tablet 8" 4:3 (φθαρμένο)

6. Έξι καλώδια SATA (εσωτερικά).

7. Λαμάκι με 2 καλώδια e-SATA για σύνδεση εξωτερικών e-SATA δίσκων κλπ.

8. Πολλά (~35) λαμάκια διαφόρων ειδών για κουτί PC

9. Ένα κουτί με πολλούς ανεμιστήρες διαφόρων μεγεθών. Στη σακούλα είναι πολλοί μικροί και σχετικά καλώδια.

 

1. Φορτιστής Cellularline.JPG

1a. ακροδέκτης φορτιστή.jpg

2. Καλώδιο.JPG

3. Δυο καλώδια.JPG

4. Βιβλίο.JPG

5. Θήκη.JPG

6. Καλώδια SATA.JPG

7. Λαμάκι 2 e-SATA.JPG

8. Λαμάκια.JPG

9. Ανεμιστήρες.JPG

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία! Ερωτηση με πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

37 λεπτά πριν, MessengerOfGood είπε

Καλή χρονιά και από μένα. 

Διάφορα πραγματάκια από ξεκαθάρισμα της ντουλάπας για όποιον τυχόν χρειάζεται κάτι.

2. Καλωδιο USB-A με βύσμα σαν του φορτιστή. Δεν έχω τρόπο να το δοκιμάσω.

3. Δύο καλώδια USB-A σε φαρδύ βύσμα. Δεν έχω τρόπο να τα δοκιμάσω.

8. Πολλά (~35) λαμάκια διαφόρων ειδών για κουτί PC

1. Φορτιστής Cellularline.JPG

 

2. Καλώδιο.JPG

3. Δυο καλώδια.JPG

 

 

 

 

8. Λαμάκια.JPG

 

Καλημέρα και Καλή Χρονιά με Υγεία.

Με ενδιαφέρει πολύ το 3 και αν δεν ζητηθούν το 2 και ένα λαμάκι για low height gpu αν υπάρχει.

Φιλικά,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καθάρισμα αποθήκης. Παραλαβή παράδοση απο Τρίτη, κατά προτίμηση από μικρολίμανο Πειραιά.

1) GB-k8nf9 με Athlon 64 3200+ & 2GB ram (100% λειτουργική) 
image.jpeg.e16574e2625ad6db8f5f0301052efcbc.jpeg

2) Intel D845GE με P4 Intel & 2GB ram. Gpu: AH3450, PSU: HEC 350VT (100% λειτουργική) 

image.jpeg.7966ffc644b644dbcb6912f233b46916.jpeg

3) Asus P5LD2 με Intel 630. Λειτουργικότητα: Δεν ξέρω δεν απαντώ.

4) ECS G31-M Λειτουργικότητα: Δεν ξέρω δεν απαντώ.

5) K7N2 MS6570 Λειτουργικότητα: Δεν ξέρω δεν απαντώ.

image.jpeg.f3e88a2c684a037a2204914d1177b411.jpeg

6) Terratec EWX24/96 κάρτα ήχου, κατά πιθανότητα λειτουργική

Επεξ/σία από leros2004
  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα και καλη χρονια στην παρεα ! Ξυπνησα με πονοκεφαλο (ηπιαμε κατι παραπανω :p) αλλα και ορεξη να διωξω πραγματα που καθονται ενω καποια αλλοι θα μπορουσαν να τα εκμεταλευτουν.

1) Διαφορα φισακια απο πολυφορτιστες για λαπτοπ. (portierhs1)

2) Θηκη cd με φερμουαρ με 45 dvd απο περιοδικα και εφημεριδες με ντοκιμαντερ.(MessengerOfGood)

3) Playstation 2 με τροφοδοτικο , 2 καλωδια συνδεσης με την τηλεοραση και gamepad που οπως βλεπετε εχει φυγει το πλαστικο απο τον αναλογικο μοχλο , πριν αποθηκευτει λειτουργουσε κανονικα οταν δοκιμαστηκε. (TasSou)

4) Παλιο τροφοδοτικο 350W , δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο αρχαιο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

5) Τροφοδοτικο 400W ,δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

6) Thrustmaster T-Flight Stick X v3 , πληρως λειτουργικο σε ολα του οταν ειχε δοκιμαστει. (Ser_nikos)

Βρισκομαι Περιστερι μεταξυ Θηβων και Γηπεδου Ατρομητου.Δεν αποστελω , δεν κληρωνω , δεν με νοιαζει ποιος χαριζει πολλα η του χαριζουν πολλα.Θα δοθουν μερικως η εξολοκληρου σε οποιον με διευκολυνει με το να τα παρει αμεσα απο την πορτα του σπιτιου μου.Αν θελετε να τα μοιραστειτε , μπορω να σημειωνω ανα ειδος το μελος για το οποιο ενδιαφερεται.Δε πιανουν χωρο οποτε αν δεν εχετε τη δυνατοτητα να παραλαβετε αμεσα , μπορω να τα αποθηκευσω μεχρι να αποκτησετε τη δυνατοτητα να ερθετε.

 

 

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από leolipop
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, leolipop είπε

Καλημερα και καλη χρονια στην παρεα ! Ξυπνησα με πονοκεφαλο (ηπιαμε κατι παραπανω :p) αλλα και ορεξη να διωξω πραγματα που καθονται ενω καποια αλλοι θα μπορουσαν να τα εκμεταλευτουν.

3) Playstation 2 με τροφοδοτικο , 2 καλωδια συνδεσης με την τηλεοραση και gamepad που οπως βλεπετε εχει φυγει το πλαστικο απο τον αναλογικο μοχλο , πριν αποθηκευτει λειτουργουσε κανονικα οταν δοκιμαστηκε.

Βρισκομαι Περιστερι μεταξυ Θηβων και Γηπεδου Ατρομητου.Δεν αποστελω , δεν κληρωνω , δεν με νοιαζει ποιος χαριζει πολλα η του χαριζουν πολλα.Θα δοθουν μερικως η εξολοκληρου σε οποιον με διευκολυνει με το να τα παρει αμεσα απο την πορτα του σπιτιου μου.Αν θελετε να τα μοιραστειτε , μπορω να σημειωνω ανα ειδος το μελος για το οποιο τα κραταω.Δε πιανουν χωρο οποτε αν δεν εχετε τη δυνατοτητα να παραλαβετε αμεσα , μπορω να τα αποθηκευσω μεχρι να αποκτησετε τη δυνατοτητα να ερθετε.

 

4.jpg

 

Καλησπέρα.

Ενδιαφέρομαι για το PS2.

Φιλικά,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, leolipop είπε

Καλημερα και καλη χρονια στην παρεα ! Ξυπνησα με πονοκεφαλο (ηπιαμε κατι παραπανω :p) αλλα και ορεξη να διωξω πραγματα που καθονται ενω καποια αλλοι θα μπορουσαν να τα εκμεταλευτουν.

1) Διαφορα φισακια απο πολυφορτιστες για λαπτοπ.

2) Θηκη cd με φερμουαρ με 45 dvd απο περιοδικα και εφημεριδες με ντοκιμαντερ.

3) Playstation 2 με τροφοδοτικο , 2 καλωδια συνδεσης με την τηλεοραση και gamepad που οπως βλεπετε εχει φυγει το πλαστικο απο τον αναλογικο μοχλο , πριν αποθηκευτει λειτουργουσε κανονικα οταν δοκιμαστηκε.

4) Παλιο τροφοδοτικο 350W , δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο αρχαιο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

5) Τροφοδοτικο 400W ,δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

6) Thrustmaster T-Flight Stick X v3 , πληρως λειτουργικο σε ολα του οταν ειχε δοκιμαστει.

Βρισκομαι Περιστερι μεταξυ Θηβων και Γηπεδου Ατρομητου.Δεν αποστελω , δεν κληρωνω , δεν με νοιαζει ποιος χαριζει πολλα η του χαριζουν πολλα.Θα δοθουν μερικως η εξολοκληρου σε οποιον με διευκολυνει με το να τα παρει αμεσα απο την πορτα του σπιτιου μου.Αν θελετε να τα μοιραστειτε , μπορω να σημειωνω ανα ειδος το μελος για το οποιο τα κραταω.Δε πιανουν χωρο οποτε αν δεν εχετε τη δυνατοτητα να παραλαβετε αμεσα , μπορω να τα αποθηκευσω μεχρι να αποκτησετε τη δυνατοτητα να ερθετε.

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

Καλησπέρα. Με ενδιαφέρει το ps2 και το joystick. Στέλνω πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, leolipop είπε

Καλημερα και καλη χρονια στην παρεα ! Ξυπνησα με πονοκεφαλο (ηπιαμε κατι παραπανω :p) αλλα και ορεξη να διωξω πραγματα που καθονται ενω καποια αλλοι θα μπορουσαν να τα εκμεταλευτουν.

1) Διαφορα φισακια απο πολυφορτιστες για λαπτοπ.

2) Θηκη cd με φερμουαρ με 45 dvd απο περιοδικα και εφημεριδες με ντοκιμαντερ.

3) Playstation 2 με τροφοδοτικο , 2 καλωδια συνδεσης με την τηλεοραση και gamepad που οπως βλεπετε εχει φυγει το πλαστικο απο τον αναλογικο μοχλο , πριν αποθηκευτει λειτουργουσε κανονικα οταν δοκιμαστηκε.

4) Παλιο τροφοδοτικο 350W , δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο αρχαιο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

5) Τροφοδοτικο 400W ,δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

6) Thrustmaster T-Flight Stick X v3 , πληρως λειτουργικο σε ολα του οταν ειχε δοκιμαστει.

Βρισκομαι Περιστερι μεταξυ Θηβων και Γηπεδου Ατρομητου.Δεν αποστελω , δεν κληρωνω , δεν με νοιαζει ποιος χαριζει πολλα η του χαριζουν πολλα.Θα δοθουν μερικως η εξολοκληρου σε οποιον με διευκολυνει με το να τα παρει αμεσα απο την πορτα του σπιτιου μου.Αν θελετε να τα μοιραστειτε , μπορω να σημειωνω ανα ειδος το μελος για το οποιο τα κραταω.Δε πιανουν χωρο οποτε αν δεν εχετε τη δυνατοτητα να παραλαβετε αμεσα , μπορω να τα αποθηκευσω μεχρι να αποκτησετε τη δυνατοτητα να ερθετε.

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

Καλησπέρα καλη πρωτοχρονιά και καλή χρονιά!

Π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, leolipop είπε

Καλημερα και καλη χρονια στην παρεα ! Ξυπνησα με πονοκεφαλο (ηπιαμε κατι παραπανω :p) αλλα και ορεξη να διωξω πραγματα που καθονται ενω καποια αλλοι θα μπορουσαν να τα εκμεταλευτουν.

1) Διαφορα φισακια απο πολυφορτιστες για λαπτοπ.

2) Θηκη cd με φερμουαρ με 45 dvd απο περιοδικα και εφημεριδες με ντοκιμαντερ.

3) Playstation 2 με τροφοδοτικο , 2 καλωδια συνδεσης με την τηλεοραση και gamepad που οπως βλεπετε εχει φυγει το πλαστικο απο τον αναλογικο μοχλο , πριν αποθηκευτει λειτουργουσε κανονικα οταν δοκιμαστηκε. (TasSou)

4) Παλιο τροφοδοτικο 350W , δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο αρχαιο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

5) Τροφοδοτικο 400W ,δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

6) Thrustmaster T-Flight Stick X v3 , πληρως λειτουργικο σε ολα του οταν ειχε δοκιμαστει. (Ser_nikos)

Βρισκομαι Περιστερι μεταξυ Θηβων και Γηπεδου Ατρομητου.Δεν αποστελω , δεν κληρωνω , δεν με νοιαζει ποιος χαριζει πολλα η του χαριζουν πολλα.Θα δοθουν μερικως η εξολοκληρου σε οποιον με διευκολυνει με το να τα παρει αμεσα απο την πορτα του σπιτιου μου.Αν θελετε να τα μοιραστειτε , μπορω να σημειωνω ανα ειδος το μελος για το οποιο ενδιαφερεται.Δε πιανουν χωρο οποτε αν δεν εχετε τη δυνατοτητα να παραλαβετε αμεσα , μπορω να τα αποθηκευσω μεχρι να αποκτησετε τη δυνατοτητα να ερθετε.

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

Καλησπέρα. Με ενδιαφέρουν τα 1 και 2. 

Πμ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MessengerOfGood είπε

1. Φορτιστής με βύσμα με εξωτερικές επαφές (βλ. λεπτομέρεια Φωτο) Δεν ξέρω από τι συσκευή είναι, γράφει "Cellularline". Δεν έχω τρόπο να τον δοκιμάσω.

2. Καλωδιο USB-A με βύσμα σαν του φορτιστή. Δεν έχω τρόπο να το δοκιμάσω.

3. Δύο καλώδια USB-A σε φαρδύ βύσμα. Δεν έχω τρόπο να τα δοκιμάσω.

Καλή χρονιά!

Ενημερωτικά, αυτά είναι όλα για Apple συσκευές. Αν δεν κάνω λάθος lightning και 30pin λέγονται.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, leolipop είπε

Καλημερα και καλη χρονια στην παρεα ! Ξυπνησα με πονοκεφαλο (ηπιαμε κατι παραπανω :p) αλλα και ορεξη να διωξω πραγματα που καθονται ενω καποια αλλοι θα μπορουσαν να τα εκμεταλευτουν.

1) Διαφορα φισακια απο πολυφορτιστες για λαπτοπ. (portierhs1)

2) Θηκη cd με φερμουαρ με 45 dvd απο περιοδικα και εφημεριδες με ντοκιμαντερ.(MessengerOfGood)

3) Playstation 2 με τροφοδοτικο , 2 καλωδια συνδεσης με την τηλεοραση και gamepad που οπως βλεπετε εχει φυγει το πλαστικο απο τον αναλογικο μοχλο , πριν αποθηκευτει λειτουργουσε κανονικα οταν δοκιμαστηκε. (TasSou)

4) Παλιο τροφοδοτικο 350W , δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο αρχαιο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

5) Τροφοδοτικο 400W ,δε θυμαμαι αν το δοκιμασα οταν το βρηκα , ειχε αφαιρεθει απο υπολογιστη απο ανακυκλωση.

6) Thrustmaster T-Flight Stick X v3 , πληρως λειτουργικο σε ολα του οταν ειχε δοκιμαστει. (Ser_nikos)

Βρισκομαι Περιστερι μεταξυ Θηβων και Γηπεδου Ατρομητου.Δεν αποστελω , δεν κληρωνω , δεν με νοιαζει ποιος χαριζει πολλα η του χαριζουν πολλα.Θα δοθουν μερικως η εξολοκληρου σε οποιον με διευκολυνει με το να τα παρει αμεσα απο την πορτα του σπιτιου μου.Αν θελετε να τα μοιραστειτε , μπορω να σημειωνω ανα ειδος το μελος για το οποιο ενδιαφερεται.Δε πιανουν χωρο οποτε αν δεν εχετε τη δυνατοτητα να παραλαβετε αμεσα , μπορω να τα αποθηκευσω μεχρι να αποκτησετε τη δυνατοτητα να ερθετε.

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

θελω το playstation 2 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, leros2004 said:

Καθάρισμα αποθήκης. Παραλαβή παράδοση απο Τρίτη, κατά προτίμηση από μικρολίμανο Πειραιά.

1) GB-k8nf9 με Athlon 64 3200+ & 2GB ram (100% λειτουργική) 
image.jpeg.e16574e2625ad6db8f5f0301052efcbc.jpeg

2) Intel D845GE με P4 Intel & 2GB ram. Gpu: AH3450, PSU: HEC 350VT (100% λειτουργική) 

image.jpeg.7966ffc644b644dbcb6912f233b46916.jpeg

3) Asus P5LD2 με Intel 630. Λειτουργικότητα: Δεν ξέρω δεν απαντώ.

4) ECS G31-M Λειτουργικότητα: Δεν ξέρω δεν απαντώ.

5) K7N2 MS6570 Λειτουργικότητα: Δεν ξέρω δεν απαντώ.

image.jpeg.f3e88a2c684a037a2204914d1177b411.jpeg

6) Terratec EWX24/96 κάρτα ήχου, κατά πιθανότητα λειτουργική

ενδιαφέρον για

2) Intel D845GE με P4 Intel & 2GB ram. Gpu: AH3450, PSU: HEC 350VT 

6) Terratec EWX24/96

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, @11h είπε

ενδιαφέρον για

2) Intel D845GE με P4 Intel & 2GB ram. Gpu: AH3450, PSU: HEC 350VT 

6) Terratec EWX24/96

Δικά σου 

Έκλεισε και το 1 από άλλο φόρουμ.  

 

Επεξ/σία από leros2004
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...