Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, DeVilMaYcRyGR είπε

Και αφού ξεκλείδωσε ξανά να σε ευχαριστήσω όπως επίσης και τον @Crybal που εδώ και 2 μήνες προσπαθούσα να πάω να πάρω έναν υπολογιστή αλλά όλα πήγαιναν ανάποδα.

Και με την σειρά μου γιατί μου έχουν έρθει διαφορά αυτές τις μέρες και σταδιακά τσεκαάρω και ξεσκαρταάρω. Ένας παλιός υπολογιστής P4 2.4 256mb μνήμη δύο lan τρεις κάρτες ήχου μαζί με αυτή της onboard cdrom CD-RW. Φωτό εδώ https://we.tl/t-CXksFnxP89. Παραλαβή από Αμπελοκήπους κατόπιν συνεννόησης 

Π.Μ.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, thodoris_9 είπε

Ξέθαψα αυτό, πόσοι ξέρατε ό,τι υπάρχει τέτοιο πράγμα; Πρώτη φορά δεν βρίσκω καν ούτε μισή πληροφορία online. Ίσως απλά κόλλησαν ετικέτα στην Telco. Τα κάνει όλα και συμφέρει, TV-Radio-CD!

Προφανώς και δεν παίζει TV λόγω ψηφιακού, CD και Radio δεν έχω ιδέα επίσης αλλά νομίζω πως παίζει τουλάχιστον το ράδιο. Λείπει ο φορτιστής (13-15V λέει) για να το δοκιμάσω. 

Λεπτομέρειες γνωστές, Λιβαδειά και σουβλάκι προβατίνα αλλιώς κατάθεση μεταφορικά κι αποστολή. Λεπτομέρειες αν θέλετε με pm αν και δεν ξέρω τι να δώσω παραπάνω εκτός από το μοντέλο Telco AL-8680 CDTV. 

IMG_20221216_211238.jpg

μ ενδιαφερει, στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Brainmorf είπε

Συγχαρητήρια για την προσφορά, ελπίζω να πάει σε άτομο που έχει ανάγκη. 

Κωδικός Deals for you , ισχύει μέχρι 28/12 και δεν έχει χρησιμοποιηθεί πουθενά. PM

Pm για κωδικό. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Brainmorf said:

Συγχαρητήρια για την προσφορά, ελπίζω να πάει σε άτομο που έχει ανάγκη. 

Κωδικός Deals for you , ισχύει μέχρι 28/12 και δεν έχει χρησιμοποιηθεί πουθενά. PM

Πμ για κωδικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, thodoris_9 είπε

Ξέθαψα αυτό, πόσοι ξέρατε ό,τι υπάρχει τέτοιο πράγμα; Πρώτη φορά δεν βρίσκω καν ούτε μισή πληροφορία online. Ίσως απλά κόλλησαν ετικέτα στην Telco. Τα κάνει όλα και συμφέρει, TV-Radio-CD!

Προφανώς και δεν παίζει TV λόγω ψηφιακού, CD και Radio δεν έχω ιδέα επίσης αλλά νομίζω πως παίζει τουλάχιστον το ράδιο. Λείπει ο φορτιστής (13-15V λέει) για να το δοκιμάσω. 

Λεπτομέρειες γνωστές, Λιβαδειά και σουβλάκι προβατίνα αλλιώς κατάθεση μεταφορικά κι αποστολή. Λεπτομέρειες αν θέλετε με pm αν και δεν ξέρω τι να δώσω παραπάνω εκτός από το μοντέλο Telco AL-8680 CDTV. 

IMG_20221216_211238.jpg

Έφυγε και αυτό. Λοιπόν, γελάτε αλλά είχε RCA υποδοχές από πίσω, υποδοχή για εξωτερική κεραία και 2-3 ακόμη. Περιμένω τον φίλο που το πήρε να μου πει αποτελέσματα, χαχαχχα

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται τα κάτωθι:

- DVD LG, παίζει για λίγο και μετά σταματάει, πιθανόν να θέλει καθάρισμα η κεφαλή ή να φτιάχνεται από κάποιον που το κατέχει

- ακουστικά ενσύρματα Sony, απολύτως λειτουργικά απλώς έχει φθαρεί το υλικό που ακουμπάει στα αυτιά

- ακουστικά bluetooth κινεζοκινέζικα απολύτως λειτουργικά με άθλια ποιότητα ήχου για μουσική, για ομιλία μάλλον είναι μια χαρά

- βάση φόρτισης κινητού με βύσμα micro usb

- οθόνη και σπειροειδής κοχλίας 3d printer από Tevo Tarantula, ο οθόνη απολύτως λειτουργική με καλώδια και βάση στήριξης, ο κοχλίας ελαφρώς στραβός αλλά κάνει δουλειά (διαστάσεις: διάμετρος 8μμ, μήκος 38εκ, βήμα νομίζω 2μμ)

 

επίσης εξακολουθούν να χαρίζονται και αυτά:

 

Δεν κάνω αποστολές, παραλαβή μόνο από την έδρα μου στο Μαρούσι έπειτα από συνεννόηση (πμ κλπ)

IMG_20221218_105718.jpg

IMG_20221218_105756.jpg

IMG_20221218_105829.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/12/2022 στις 2:58 ΜΜ, tasosv1 είπε

Χαρίζεται πλυντήριο. Ήταν λειτουργικό μέχρι που έκανε θέμα με τον ιμάντα. Προσπαθήσαμε να αλλάξουμε ιμάντα αλλά ενώ μπήκε δεν έγινε εφικτό να λειτουργήσει σωστά. Πιθανόν να υπάρχει και αλλού θέμα, ίσως στην ανάρτηση. Επειδή αντικαταστάθηκε είναι διαθέσιμο. Η ρετο ζητάει 2,5 μήνες οπότε δεν είναι επιλογή. Παραλαβή από 3ο όροφο Χαϊδάρι, με καρότσι οπωσδήποτε θα πρέπει να έρθει κάποιος λόγω βάρους. Έχει μεγάλη πιθανότητα να μπει ασανσέρ. Εάν δεν, καλό είναι να έχετε δεύτερο άτομο μπρατσομενο γτ έχω μέση και δεν μπορώ να βοηθήσω.

 

ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΠΟΛΎ:

 

Μην στείλετε αν δεν είσαστε σίγουροι ότι μπορείτε να το πάρετε και μπλέξουμε σε άνευ λόγου επικοινωνίες. 

Καλό είναι να δοθεί σε κάποιον που έχει πραγματική ανάγκη.

 

Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση!

το πλυντήριο δόθηκε, ευχαριστώ τον george! για την βοήθεια!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, kakofonixx είπε

χαρίζονται τα κάτωθι:

- DVD LG, παίζει για λίγο και μετά σταματάει, πιθανόν να θέλει καθάρισμα η κεφαλή ή να φτιάχνεται από κάποιον που το κατέχει

- ακουστικά ενσύρματα Sony, απολύτως λειτουργικά απλώς έχει φθαρεί το υλικό που ακουμπάει στα αυτιά

- ακουστικά bluetooth κινεζοκινέζικα απολύτως λειτουργικά με άθλια ποιότητα ήχου για μουσική, για ομιλία μάλλον είναι μια χαρά

- βάση φόρτισης κινητού με βύσμα micro usb

- οθόνη και σπειροειδής κοχλίας 3d printer από Tevo Tarantula, ο οθόνη απολύτως λειτουργική με καλώδια και βάση στήριξης, ο κοχλίας ελαφρώς στραβός αλλά κάνει δουλειά (διαστάσεις: διάμετρος 8μμ, μήκος 38εκ, βήμα νομίζω 2μμ)

 

επίσης εξακολουθούν να χαρίζονται και αυτά:

 

Δεν κάνω αποστολές, παραλαβή μόνο από την έδρα μου στο Μαρούσι έπειτα από συνεννόηση (πμ κλπ)

IMG_20221218_105718.jpg

IMG_20221218_105756.jpg

IMG_20221218_105829.jpg

Εκφράζω το ενδιαφέρον μου για τα ενσύρματα ακουστικά Sony.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/12/2022 στις 2:31 ΜΜ, tasos-e είπε

Χαρίζονται,παλιό dvd player sony λειτουργικό και πολλές παλιές ταινίες.

Επίσης ηχεία 2.1 υπολογιστή με σπασμένη μια βάση.

 

IMG_20221211_142738.jpg

IMG_20221211_142541.jpg

IMG_20221211_142941.jpg

Τελευταία ευκαιρία μετά πάνε κάδο.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ψηστιέρα-γκριλιέρα Rohnson R-250.

Είναι ο ίδιος κωδικός με παρακάτω αλλά είναι πάνω από 10 ετών με ελάχιστη χρήση όμως.

https://vassilias.gr/product/r-250/

https://www.skroutz.gr/s/34209/Rohnson-R250-Ηλεκτρική-Ψησταριά-Σχάρας-2200W.html

Μόνο χέρι-χέρι Αθήνα από τον χώρο μου κατόπιν συνεννόησης.

Επικοινωνία με PM για τα περαιτέρω.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Despotas είπε

Χαρίζεται ψηστιέρα-γκριλιέρα Rohnson R-250.

Είναι ο ίδιος κωδικός με παρακάτω αλλά είναι πάνω από 10 ετών με ελάχιστη χρήση όμως.

https://vassilias.gr/product/r-250/

https://www.skroutz.gr/s/34209/Rohnson-R250-Ηλεκτρική-Ψησταριά-Σχάρας-2200W.html

Μόνο χέρι-χέρι Αθήνα από τον χώρο μου κατόπιν συνεννόησης.

Επικοινωνία με PM για τα περαιτέρω.

Καλησπέρα, στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Despotas είπε

Χαρίζεται ψηστιέρα-γκριλιέρα Rohnson R-250.

Είναι ο ίδιος κωδικός με παρακάτω αλλά είναι πάνω από 10 ετών με ελάχιστη χρήση όμως.

https://vassilias.gr/product/r-250/

https://www.skroutz.gr/s/34209/Rohnson-R250-Ηλεκτρική-Ψησταριά-Σχάρας-2200W.html

Μόνο χέρι-χέρι Αθήνα από τον χώρο μου κατόπιν συνεννόησης.

Επικοινωνία με PM για τα περαιτέρω.

Έστειλα και εγώ πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...