Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Vaguras είπε

Χαρίζονται τα εξής:

1. Λάστιχα ποδηλάτου ROMET από ποδήλατο ROMET Trekking, με τακούνι για χώμα κυρίως αλλά και άσφαλτο. Είναι τα μαμά λάστιχα που είχε το ποδήλατο μου όταν το αγόρασα. Έχουν κάνει το πολυ 500 χλμ. όλα σε άσφαλτο, και τα άλλαξα με ασφάλτινα διότι έκοβαν πολύ ταχύτητα στο δρόμο. Δεν έχουν κάνει καμία βόλτα σε χώμα, είναι σε πολύ καλή κατάσταση και είναι κρίμα να κάθονται διότι θα χαλάσουν και θα είναι άχρηστα. Διάσταση 700x38C.

2. Μικρός ατμοκαθαριστής UNITED με όλα τα παρελκόμενα του. Δουλεύει κανονικά, απλά δεν τον χρησιμοποιώ πλέον και είναι κρίμα να κάθεται.

Δηλώστε ενδιαφέρον εδώ και στείλτε πμ για συνεννόηση. Περιοχή Αγ. Δημήτριος κοντά στο μετρό. Παραλαβή μόνο από το χώρο μου, λόγω υπερβολικού φόρτου εργασίας και τρεξίματος.

Φωτό:

romet1.jpg

romet2.jpg

united1.jpg

united2.jpg

Με ενδιαφέρει ο ατμοκαθαριστής.

Στέλνω ΠΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, frantan είπε

Παραλαβη απο Νεα Σμυρνη (αποστολες αδυνατον)

Συσκευη Mobile Internet (για ολα τα δικτυα, δουλευει αψογα κ η μπαταρια του κραταει 4 ωρες)

Asus WiFi  usb stick (αψογο)

USB card reader

Διαφορα backplates (δεν γνωριζω για ποιες μητρικες κανουν)

Θα ηθελα να τα παρει ενας κ να μοιρασει οτι δεν θελει

τα γνωστα (εδω κ πμ)

IMG_20221213_110745 (1280 x 960).jpg

IMG_20221213_110829 (1280 x 960).jpg

Πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Vaguras είπε

Χαρίζονται τα εξής:

1. Λάστιχα ποδηλάτου ROMET από ποδήλατο ROMET Trekking, με τακούνι για χώμα κυρίως αλλά και άσφαλτο. Είναι τα μαμά λάστιχα που είχε το ποδήλατο μου όταν το αγόρασα. Έχουν κάνει το πολυ 500 χλμ. όλα σε άσφαλτο, και τα άλλαξα με ασφάλτινα διότι έκοβαν πολύ ταχύτητα στο δρόμο. Δεν έχουν κάνει καμία βόλτα σε χώμα, είναι σε πολύ καλή κατάσταση και είναι κρίμα να κάθονται διότι θα χαλάσουν και θα είναι άχρηστα. Διάσταση 700x38C.

2. Μικρός ατμοκαθαριστής UNITED με όλα τα παρελκόμενα του. Δουλεύει κανονικά, απλά δεν τον χρησιμοποιώ πλέον και είναι κρίμα να κάθεται.

Δηλώστε ενδιαφέρον εδώ και στείλτε πμ για συνεννόηση. Περιοχή Αγ. Δημήτριος κοντά στο μετρό. Παραλαβή μόνο από το χώρο μου, λόγω υπερβολικού φόρτου εργασίας και τρεξίματος.

Φωτό:

romet1.jpg

romet2.jpg

united1.jpg

united2.jpg

Καλυσπέρα σας,

ο ατμοκαθαριστής μου χρειαζεται παρα πολυ για να απολυμαίνω περιοχές για το νεογεννητο ανηψακι

Επεξ/σία από mpitzi91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, frantan είπε

Παραλαβη απο Νεα Σμυρνη (αποστολες αδυνατον)

Συσκευη Mobile Internet (για ολα τα δικτυα, δουλευει αψογα κ η μπαταρια του κραταει 4 ωρες)

Asus WiFi  usb stick (αψογο)

USB card reader

Διαφορα backplates (δεν γνωριζω για ποιες μητρικες κανουν)

Θα ηθελα να τα παρει ενας κ να μοιρασει οτι δεν θελει

τα γνωστα (εδω κ πμ)

IMG_20221213_110745 (1280 x 960).jpg

IMG_20221213_110829 (1280 x 960).jpg

Εκδήλωση ενδιαφέροντος 

Επεξ/σία από chipakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vaguras είπε

Χαρίζονται τα εξής:

1. Λάστιχα ποδηλάτου ROMET από ποδήλατο ROMET Trekking, με τακούνι για χώμα κυρίως αλλά και άσφαλτο. Είναι τα μαμά λάστιχα που είχε το ποδήλατο μου όταν το αγόρασα. Έχουν κάνει το πολυ 500 χλμ. όλα σε άσφαλτο, και τα άλλαξα με ασφάλτινα διότι έκοβαν πολύ ταχύτητα στο δρόμο. Δεν έχουν κάνει καμία βόλτα σε χώμα, είναι σε πολύ καλή κατάσταση και είναι κρίμα να κάθονται διότι θα χαλάσουν και θα είναι άχρηστα. Διάσταση 700x38C.

2. Μικρός ατμοκαθαριστής UNITED με όλα τα παρελκόμενα του. Δουλεύει κανονικά, απλά δεν τον χρησιμοποιώ πλέον και είναι κρίμα να κάθεται.

Δηλώστε ενδιαφέρον εδώ και στείλτε πμ για συνεννόηση. Περιοχή Αγ. Δημήτριος κοντά στο μετρό. Παραλαβή μόνο από το χώρο μου, λόγω υπερβολικού φόρτου εργασίας και τρεξίματος.

Φωτό:

romet1.jpg

romet2.jpg

united1.jpg

united2.jpg

Δηλώνω ενδιαφέρον για τον ατμοκαθαριστη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, frantan είπε

Παραλαβη απο Νεα Σμυρνη (αποστολες αδυνατον)

Συσκευη Mobile Internet (για ολα τα δικτυα, δουλευει αψογα κ η μπαταρια του κραταει 4 ωρες)

Asus WiFi  usb stick (αψογο)

USB card reader

Διαφορα backplates (δεν γνωριζω για ποιες μητρικες κανουν)

Θα ηθελα να τα παρει ενας κ να μοιρασει οτι δεν θελει

τα γνωστα (εδω κ πμ)

IMG_20221213_110745 (1280 x 960).jpg

IMG_20221213_110829 (1280 x 960).jpg

Ενδιαφέρομαι. πμ

Στις 28/11/2022 στις 9:15 ΜΜ, MessengerOfGood είπε

Χαρίζεται ο εικονιζόμενος αφυγραντήρας Philco PDH-520HB δυναμικότητας 20l/day με το εξής πρόβλημα:

Παίρνει μπρός και βγάζει αέρα κανονικά αλλά δεν κάνει καθόλου αφύγρανση (δεν βγάζει νερό στο δοχείο και δεν ακούω τον συμπιεστή να δουλεύει).  Μετά από κάμποση ώρα σταματάει.

Το πιο πιθανό είναι "να έχει πει το ποίημα ο συμπιεστής ή να έχει κάποια διαρροή το κύκλωμα και μην είναι σωστές οι πιέσεις και επομένως οι θερμοκρασίες στα στοιχεία" όπως μου έγραψε συμφορουμίτης εδώ.

Το service θέλει 15€ για να τον δει και αγόρασα άλλον. Έχει δουλέψει σε σταθερή αποχέτευση (σωληνάκι στο νεροχύτη) κάμποσους χειμώνες στο εξοχικό.

Αν υπάρξουν περισσότεροι από ένας ενδιαφερόμενοι θα γίνει κλήρωση.

Παραλαβή από την περιοχή μου (Παπάγου).

P1080444.JPG

Δόθηκε στον vangel161

Καλά μαστορέματα και καλές γιορτές συνονόματε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ που αργησα αλλα ετρεχα να παρω τη καφετιερα απο τον @snbblp τον οποιο ευχαριστω πολυ κ σουπερμαρκετ για να φτιαξω γαλλικο που ειχα 10 χρονια να πιω.

Τυχερος αναδειχτηκε ο @chipakos

ΠΜ για να συνεννοηθουμε

 

Screenshot 2022-12-13 at 14-02-02 Wheel of Names.png

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, frantan είπε

Σορυ που αργησα αλλα ετρεχα να παρω τη καφετιερα απο τον @snbblp τον οποιο ευχαριστω πολυ κ σουπερμαρκετ για να φτιαξω γαλλικο που ειχα 10 χρονια να πιω.

Τυχερος αναδειχτηκε ο @chipakos

ΠΜ για να συνεννοηθουμε

 

Screenshot 2022-12-13 at 14-02-02 Wheel of Names.png

Πρέπει να αγοράσω λαχείο. Δεύτερη φορά στη ζωή μου κερδίζω σε κλήρωση. Ευχαριστώ  πολύ.

  • Like 7
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Vaguras είπε

Χαρίζονται τα εξής:

1. Λάστιχα ποδηλάτου ROMET από ποδήλατο ROMET Trekking, με τακούνι για χώμα κυρίως αλλά και άσφαλτο. Είναι τα μαμά λάστιχα που είχε το ποδήλατο μου όταν το αγόρασα. Έχουν κάνει το πολυ 500 χλμ. όλα σε άσφαλτο, και τα άλλαξα με ασφάλτινα διότι έκοβαν πολύ ταχύτητα στο δρόμο. Δεν έχουν κάνει καμία βόλτα σε χώμα, είναι σε πολύ καλή κατάσταση και είναι κρίμα να κάθονται διότι θα χαλάσουν και θα είναι άχρηστα. Διάσταση 700x38C.

2. Μικρός ατμοκαθαριστής UNITED με όλα τα παρελκόμενα του. Δουλεύει κανονικά, απλά δεν τον χρησιμοποιώ πλέον και είναι κρίμα να κάθεται.

Δηλώστε ενδιαφέρον εδώ και στείλτε πμ για συνεννόηση. Περιοχή Αγ. Δημήτριος κοντά στο μετρό. Παραλαβή μόνο από το χώρο μου, λόγω υπερβολικού φόρτου εργασίας και τρεξίματος.

Φωτό:

romet1.jpg

romet2.jpg

united1.jpg

united2.jpg

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/12/2022 στις 11:40 ΠΜ, thodoris_9 είπε

Μετά τους δίσκους, έφυγαν και οι μνήμες, σειρά έχουν κάτι pci κάρτες. Τα ίδια ισχύουν, λειτουργικότητα δεν γνωρίζω, μεταφορικά κατάθεση ή παραλαβή Λιβαδειά. Αναλυτικα:

1) PixelView PV-BT878P+FM RC

2) PixelView PV-BT878P+FM

3) Geforce 7300LE PCI-E 256MB DDR2 TV-OUT DVI

4) Gigabyte GV-N4064T

5) Stealth II G460 SDRAM

6) Crypto Modem

IMG_20221212_073834.jpg

Προσθέτω και την παρακάτω usb 3.0

IMG_20221213_154458.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα παιδια, χρονια χρηστης στο φορουμ δεν ετυχε να χαρίσω αλλα ούτε και να μου χαρίσουν κάτι αλλα επειδή θελω να προσφέρω μιας που ερχονται χρονιάρες μερες...

 

1. 10 ευρώ κουπόνι απο cosmos-sport για αγορές απο 29€ και άνω (δε ξερω αν παιζει ακόμη,το εχω απο αρχες Νοεμβριου)

(θα δωθεί σε μέλη με εγγραφή απο 2020 και πίσω)

2. χαρίζω ένα σετ tester αρωμάτων απο σελίδα:

en.mineperfumelab.com

για την ακρίβεια το ''oriental and woody'' το οποίο ειναι αρκετα καλο σαν σετ, απλα εμένα δεν μου εκατσε καλα θεωρώ πως είναι για ελαφρώς μεγαλύτερες ηλικίες και πιο ''ψημένες'' μυτες..(ειμαι 30αρης, για μενα ολα ειναι για 40+ πολυ ποιοτικα αρωματα) τα δοκιμασα ισα ισα 1 ψεκασια και τα εβαλα ξανα στο κουτι.

χερι-χερι μονο καβαλα, στελνω παντου με καταθεση τα μεταφορικα 3-4 ευρώ; καπου εκει

το ιδιο ισχύει και εδω, 2020 εγραφη και πισω μονο μέλη,

οποιος στείλει πρώτος θα τα πάρει κιόλας,ευχαριστώ

 

EDIT τα έδωσα και τα δύο, ευχαριστώ 

Επεξ/σία από maparios
  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, thodoris_9 είπε

Προσθέτω και την παρακάτω usb 3.0

IMG_20221213_154458.jpg

Και την παρακάτω στο πακέτο:

AMD Radeon HD 8490 PCIe x16 1GB DDR3 Memory Dual-Head (ισχυρίζεται ό,τι είναι) 

 

IMG_20221213_155448.jpg

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, thodoris_9 είπε

Και την παρακάτω στο πακέτο:

AMD Radeon HD 8490 PCIe x16 1GB DDR3 Memory Dual-Head (ισχυρίζεται ό,τι είναι) 

 

IMG_20221213_155448.jpg

ΑΚΥΡΟ, αποσύρω το ενδιαφέρον μου.

Επεξ/σία από Panagiotis79
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...