Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, frantan είπε

Παραλαβη απο Νεα Σμυρνη (αποστολες αδυνατον)

PINNACLE STUDIO MOVIEBOARD PLUS PCI

https://www.e-shop.gr/pinnacle-studio-movieboard-plus-700-p-PER.702421

καρτα PCI με τα παρελκομενα της για να συνδεθει VIDEO ή Camera

κ να μετατρεψει το σημα σε ψηφιακο για εγγραφη σε CD/DVD ή στικακι

ιδανικο για μετατροπη παλιων VHS σε DVD (δεν περιλαμβανετε βιντεο VHS μαζι

Δεν μπορω να βρω το προγραμμα που το συνοδευε κ εκανες editing

αλλα μπορεις να κανεις ακομα κ με το Movie Maker που εχουν τα Windows

πρεπει να εχεις PCI slot στον υπολογιστη (ΟΧΙ Pci-xpress)

τα γνωστα (εδω κ πμ)

PINNACLE STUDIO MOVIEBOARD PLUS .jpg

Καλησπέρα, με ενδιαφέρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπεκ και καπάκια για βουτάνιο/προπάνιο και υγραέριο, από αυτόνομες εστίες αερίου Kuppersbusch GKS 324 και 644 με τις οδηγίες στα αγγλικά.

Τα περισσότερα είναι αχρησιμοποίητα και λίγα μεταχειρισμένα. Μπορεί να κάνουν και για άλλες συσκευές. Μη με ρωτάτε κάτι άλλο, δε ξέρω και δε θα απαντήσω.


Παραλάβή μόνο από το σπίτι μου Αθήνα Περιστέρι, απογεύματα.

1669474240745.jpg

1669474240740.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2022 στις 6:20 ΜΜ, Despotas είπε

Χαρίζεται Sony LCD TV 32'', συγκεκριμένα είναι το μοντέλο KDL-32EX720. Με τη βάση της και το remote.

https://www.sony.co.uk/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs/kdl-32ex720/specifications

https://www.sony.gr/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs/kdl-32ex720/manuals

Είναι μοντέλο 2012, 1080p και έχει πρόβλημα με την εικόνα. Βγάζει ένα λευκό "πλέγμα" μπροστά από την εικόνα για κάποια ώρα μέχρι να ζεσταθεί. Το χειμώνα είναι πιο έντονο το πρόβλημα σε σχέση με το καλοκαίρι. Έπειτα λειτουργεί κανονικά.

Λόγω βάρους και όγκου μόνο παραλαβή από Αθήνα από τον χώρο μου.

Για τα περαιτέρω PM.

Θα με ενδιεφερε κι εμενα παρακαλω σε περιπτωση που γινει κληρωση για επισκευη και χαρισμα σε ανθρωπο που δεν εχει τηλεοραση.

Επισης με τη σειρα μου χαριζω πορτα MDF ταμπλαδωτη μασιφ, εξαιρετικης καταστασης και ποιοτητας σε χρωμα υπολευκης λακας με ελαφρες αμυχες. 98*215 περιπου οι διαστασεις. Αντικατασταθηκε με πορτα ασφαλειας και παροπλιστηκε. Χρειαζεται αφαλο δικο σας και πομολο απο τη μεσα μερια μονο.

Παρακαλω παραλαβη απο Αιγαλεω με δικα σας μεσα και σχετικα αμεσα για να φυγει απο τον χωρο. Προειδοποιω ειναι πολυ βαρια θα χρειαστουν δυο ατομα για τη μεταφορα της.

Εκδηλωση ενδιαφεροντος εδω και μετα πμ παρακαλω.

Σε περιπτωση πολλων ενδιαφερομενων θα γινει κληρωση.

 

IMG_20221126_192741.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Ardov είπε

Θα με ενδιεφερε κι εμενα παρακαλω σε περιπτωση που γινει κληρωση για επισκευη και χαρισμα σε ανθρωπο που δεν εχει τηλεοραση.

Επισης με τη σειρα μου χαριζω πορτα MDF ταμπλαδωτη μασιφ, εξαιρετικης καταστασης και ποιοτητας σε χρωμα υπολευκης λακας με ελαφρες αμυχες. 98*215 περιπου οι διαστασεις. Αντικατασταθηκε με πορτα ασφαλειας και παροπλιστηκε. Χρειαζεται αφαλο δικο σας και πομολο απο τη μεσα μερια μονο.

Παρακαλω παραλαβη απο Αιγαλεω με δικα σας μεσα και σχετικα αμεσα για να φυγει απο τον χωρο. Προειδοποιω ειναι πολυ βαρια θα χρειαστουν δυο ατομα για τη μεταφορα της.

Εκδηλωση ενδιαφεροντος εδω και μετα πμ παρακαλω.

Σε περιπτωση πολλων ενδιαφερομενων θα γινει κληρωση.

 

IMG_20221126_192741.jpg

  Καλησπέρα σας.

  Θα αποσύρω το ενδιαφέρον μου για την τηλεόραση που χαρίζει ο @Despotas προς όφελός του @Ardov, για να την δώσει στον άνθρωπο που έχει ανάγκη από μία τηλεόραση. Ευχαριστώ και πάλι τον @Despotas για την προσφορά του.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, georgios65 είπε

  Καλησπέρα σας.

  Θα αποσύρω το ενδιαφέρον μου για την τηλεόραση που χαρίζει ο @Despotas προς όφελός του @Ardov, για να την δώσει στον άνθρωπο που έχει ανάγκη από μία τηλεόραση. Ευχαριστώ και πάλι τον @Despotas για την προσφορά του.

Ευχαριστω θερμα για το ηθος και την ποιοτητα των συμμετεχοντων στο παρον νημα! Παρακαλω ας συνεχισουμε το εργο προσφορας στους συνανθρωπους μας που το εχουν αναγκη.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω με την σειρά μου τον @this.is.eliaγια το steam key που έλαβα για το παιχνίδι Doom. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την προσφορά. Πάντα ήθελα να το παίξω και τώρα επιτέλους θα το παίξω στο pc μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, this.is.elia είπε

Καλημέρα σε όλους!

Έλαβα ένα ωραίο δωράκι με κλειδιά για παιχνίδια στο Steam. Μιας και δεν υπάρχει ελεύθερος χρόνος να ασχοληθώ, χαρίζω τα παιχνίδια σε άξιους (και αγουροξυπνημένους) συν-φορουμίτες.

Θα εξυπηρετηθούν κατά προτεραιότητα όσοι και όποιοι (και εάν :) ) στείλουν μηνυματάκι στο inbox. Τα κλειδιά θα δοθούν το μεσημέρι, όταν γυρίσω απ'τη δουλειά.

Τα παιχνίδια είναι τα ακόλουθα:

Anna's Quest'

Darkness Within 1: In Pursuit of Loath Nolder

DOOM 64

Do Not Feed the Monkeys

Mysteries of the Past: Shadow of the Daemon Collector's Edition

SKYHILL

Conarium

1954 Alcatraz

DOOM

Those Who Remain

Intruders: Hide and Seek

Incredible Dracula: Chasing Love Collector's Edition

Έχω και ένα κλειδί έκπληξη - το οποίο νομίζω είναι το

Crash Drive 2

κατά 99%. Αυτό θα σας έρθει ως gift στο steam account σας ή στο email σας, ότι προτιμάτε, μιας και δεν έχω το barcode του κλειδιού - είναι στο steam inventory μου.

EDIT: Όσα παιχνίδια δεν έχουν strikethrough είναι διαθέσιμα και μπορείτε να τα ζητήσετε.

Ψαχτείτε, εάν σας ενδιαφέρει κάτι ζητήστε το ώστε να μην πάνε χαμένα τα παιχνίδια.

1 κλειδί / άτομο, όποιος το ζητήσει πρώτος. Εάν δεν απαντήσω, μην παρεξηγηθείτε, κάποιος σας πρόλαβε! 😀

pm για το Do not feed the monkeys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, this.is.elia είπε

Καλημέρα σε όλους!

Έλαβα ένα ωραίο δωράκι με κλειδιά για παιχνίδια στο Steam. Μιας και δεν υπάρχει ελεύθερος χρόνος να ασχοληθώ, χαρίζω τα παιχνίδια σε άξιους (και αγουροξυπνημένους) συν-φορουμίτες.

Θα εξυπηρετηθούν κατά προτεραιότητα όσοι και όποιοι (και εάν :) ) στείλουν μηνυματάκι στο inbox. Τα κλειδιά θα δοθούν το μεσημέρι, όταν γυρίσω απ'τη δουλειά.

Τα παιχνίδια είναι τα ακόλουθα:

Anna's Quest'

Darkness Within 1: In Pursuit of Loath Nolder

DOOM 64

Do Not Feed the Monkeys

Mysteries of the Past: Shadow of the Daemon Collector's Edition

SKYHILL

Conarium

1954 Alcatraz

DOOM

Those Who Remain

Intruders: Hide and Seek

Incredible Dracula: Chasing Love Collector's Edition

Έχω και ένα κλειδί έκπληξη - το οποίο νομίζω είναι το

Crash Drive 2

κατά 99%. Αυτό θα σας έρθει ως gift στο steam account σας ή στο email σας, ότι προτιμάτε, μιας και δεν έχω το barcode του κλειδιού - είναι στο steam inventory μου.

EDIT: Όσα παιχνίδια δεν έχουν strikethrough είναι διαθέσιμα και μπορείτε να τα ζητήσετε.

Ψαχτείτε, εάν σας ενδιαφέρει κάτι ζητήστε το ώστε να μην πάνε χαμένα τα παιχνίδια.

1 κλειδί / άτομο, όποιος το ζητήσει πρώτος. Εάν δεν απαντήσω, μην παρεξηγηθείτε, κάποιος σας πρόλαβε! 😀

Ευχαριστώ πολύ για το key!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, 

Χαρίζεται ένα σετ γραφείου και 3 σετ κλειδαριάς που μου φαίνονται πλήρη. Θα προτιμηθουυν χρήστες που ενδιαφέρονται για πολλαπλά αντικείμενα.

Περιοχή Ηλιούπολη 

IMG20221126214737.jpg

IMG20221126214248.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2022 στις 10:52 ΠΜ, giortsim είπε

Επαναχαρίζω την κουρευτική μηχανή, που μου είχε δώσει ο αγαπητός @TasSou

Την έβαλα να φορτίσει σχεδόν 2 μέρες, το φωτάκι τη φόρτισης ανάβει κανονικά, αλλά δεν ολοκληρώνεται η φόρτιση.

Μάλλον θέλει καινούργια μπαταρία.

20220719_212448.jpg.1042124404b5e35d17c81c0d995dffa1.jpg

Παραλαβή από Αθήνα - Πλ.Συντάγματος

Υπάρχει ακόμα ή εχει δωθεί ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...