Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/9/2022 στις 5:35 ΜΜ, Jimis12 είπε

Επιπλέον Χαρίζονται:

1. Μίκτης TELE SM-220 με aftermarket τροφοδοτικό (επισκευασμένο) (Μάλλον λειτουργεί) @retroman3

2. Vodafone TV box μαζί με το κουτί και το τροφοδοτικό του μόνο (Μάλλον λειτουργεί) @VarDerSar86

3. Android TV box χωρίς τροφοδοτικό μαζί με το τηλεχηριστήριο του και android 4 (Άγνωστή  λειτουργική κατάσταση) @VarDerSar86

4. 3.5 inch card reader λευκό χωρίς usb θύρα επάνω @retroman3

5. Αυθεντικά κουτία και θήκες για Samsung Galaxy s7 edge 

6. NETGEAR WG311T Super-G Wireless PCI Adapter (Μάλλον λειτουργεί) @retroman3

7. Κάτω μέρος από laptop (QUEST ή TURBOX) μαζί με πληκτρολόγιο και μπαταρία (Άγνωστή λειτουργική κατάσταση)

8.  TP-LINK TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch χωρίς τροφοδοτικό (Μάλλον λειτουργεί) @retroman3

9. Τροφοδοτικό DELL F280E-00 χωρίς καλώδια (Άγνωστή λειτουργική κατάσταση) @retroman3

10. Wireless Charging Pad με micro usb (Μάλλον λειτουργεί) @retroman3

11. Aqprox MHL 3.0 to HDMI adapter στο κουτί του (Άγνωστή λειτουργική κατάσταση) @retroman3

12. Υδρόψυξη ZALMAN RESERATOR 3 μάλλον λείπουν μόνο τα αξεσουάρ για τα sockets (Άγνωστή λειτουργική κατάσταση.Θέλει καθάρισμα)

13. TP-LINK WIRELESS USB ADAPTER TL-WN422G (Μάλλον λειτουργεί) @retroman3

14. CRYPTO WIRELESS AIRDATA 54 PCI (Άγνωστή λειτουργική κατάσταση-Χωρίς κεραία) @retroman3

15. CMI8738 4CH PCI SOUND CARD (Άγνωστή λειτουργική κατάσταση) @retroman3

16. CREATIVE ENSONIQ ES1371 SOUND BLASTER PCI (Άγνωστή λειτουργική κατάσταση) @retroman3

17. TRENDNET TE100-PCIWN (Άγνωστή λειτουργική κατάσταση) @retroman3

18. TP-LINK Giganit PCI-E Adapter REV:1.2 (Άγνωστή λειτουργική κατάσταση) @retroman3

19. Θερμόμτρο CPU-GPU από παλίο κουτί (Μάλλον λειτουργεί) @retroman3

 

Πρώτα εδώ και μετά pm.Αν κάποιος ενδιαφέρεται για φωτογραφίες μου λέει.

Βρίσομαι Καστοριά αλλά μπορώ να στέιλω με ΕΛΤΑ.

Θέλω να ευχαριστήσω και δημόσια τον φίλο  Jimis12  για όλο το υλικό που μου έστειλε , το οποίο και θα αξιοποιηθεί στο έπακρο . Εδώ θα πρέπει να αναφέρω ότι όλο το υλικό ήταν πολύ καλά συσκευασμένο και σε καλή κατάσταση . Όπως πάντα έτσι και τώρα η συναλλαγή ήταν άψογη και άμεση . Σε ευχαριστώ πολύ Δημήτρη για όλα !!!!!

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, navger είπε

Χαρίζεται το ήχοσύστηματακι της creative. 

https://www.e-shop.gr/creative-inspire-t3200-p-PER.500747

Μόνο να πω ότι ο ροοστατης της έντασης δεν κάνει επαφή καμια φορα *το δυναμώνεις αλλά η ένταση παραμένει ίδια, αλλά εγώ το δουλεύα στο pc και ρύθμιζα από εκεί την ένταση. Άρα ρυθμίζεις την ένταση από τη πηγή πχ κινητό. Άρα θέλει καθάρισμα?!

Κατά τα άλλα παίζει μια χαρά. 

Εννοείται ότι θα προτιμούσα να το πάρει κάποιος που μου έχει χαρίσει στο παρελθόν και όχι οποίος τύχει να το δει πρώτος. 

Κατά τα άλλα τα γνωστά, μνμ και πμ

Παραλαβή από Πεύκη 

 

Screenshot_2022-11-08-20-47-34-764_com.miui.gallery.jpg

ενδιαφέρομαι και στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, navger είπε

Χαρίζεται το ήχοσύστηματακι της creative. 

https://www.e-shop.gr/creative-inspire-t3200-p-PER.500747

Μόνο να πω ότι ο ροοστατης της έντασης δεν κάνει επαφή καμια φορα *το δυναμώνεις αλλά η ένταση παραμένει ίδια, αλλά εγώ το δουλεύα στο pc και ρύθμιζα από εκεί την ένταση. Άρα ρυθμίζεις την ένταση από τη πηγή πχ κινητό. Άρα θέλει καθάρισμα?!

Κατά τα άλλα παίζει μια χαρά. 

Εννοείται ότι θα προτιμούσα να το πάρει κάποιος που μου έχει χαρίσει στο παρελθόν και όχι οποίος τύχει να το δει πρώτος. 

Κατά τα άλλα τα γνωστά, μνμ και πμ

Παραλαβή από Πεύκη 

 

Screenshot_2022-11-08-20-47-34-764_com.miui.gallery.jpg

Ακυρο

Επεξ/σία από chipakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο BOX Blast! Μόλις κέρδισες 2€ κουπόνι με την παραγγελία που έκανες. Στην επόμενη παραγγελία που θα κάνεις σε ένα από τα χιλιάδες καταστήματα του BOX Blast βάλε το κουπόνι

ER53C7DQCW1D

αξίας 2,00€. Συνέχισε να παραγγέλνεις από το BOX και να κερδίζεις περισσότερα σε κάθε παραγγελία σου.

Το κουπόνι ισχύει μέχρι 09/11/2022

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Locke_John είπε

Κωδικός -35% για sephora collection ,

-20% στα asos.com 

Ως τις 15/11/2022.

-20% efood, ως τις 11/11/2022

δηλώνω ενδιαφέρον για τον κωδικό για sephora collection 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...