Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, έχω αυτό το πολυμηχάνημα https://support.hp.com/gr-el/drivers/selfservice/hp-photosmart-c4680-all-in-one-printer/3739148/model/3739149 

από όσο θυμάμαι δουλεύει κανονικά (δεν είμαι και 100% σίγουρος και ούτε πρόκειται να το δω) απλά μου πιάνει χώρο, σκονίζεται και εκνευρίζομαι που το βλέπω (έχω νέο εκτυπωτή). Είναι σε αρκετά καλή κατάσταση εμφανισιακά αλλά δε πρόκειται να ασχοληθώ και από το να το πετάξω κάτω στα σκουπίδια, μπορεί να φανεί χρήσιμο σε κάποιον. Βρίσκομαι Αθήνα. Αν ενδιαφέρετε κάποιος ας μου στείλει πμ. Ευχαριστώ.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/11/2022 στις 4:21 ΠΜ, Ser_nikos είπε

Καλημέρα. Ενδιαφέρομαι, στέλνω πμ. 🤗

Στις 3/11/2022 στις 1:54 ΠΜ, tigergreg είπε

Μερες  που  ερχονται  χαριζω  παιδικα  παιχνιδια  οπως  περσι...

Ψαχνοντας  χθες  μια  μνημη  για  τον  Τασο   βρηκα  αυτο  το  τραινακι  στο  κουτι  του.

Play-Town eisenbahn-spielset 37 teile batteriebetrieb

655715887_Play-Towneisenbahn-spielset37teilebatteriebetrieb1.jpg.8ac95bc2af2348510ab1389a8db7796d.jpg

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ...ΝΑ  ΤΟ  ΠΑΡΕΙ   ΚΑΠΟΙΟ   ΠΑΙΔΑΚΙ  ΤΟΥ  ΦΟΡΟΥΜ  ΚΑΙ  ΟΧΙ  ΚΑΝΕΝΑΣ  ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΟΣ.

ΑΝ  ΒΡΕΘΟΥΝ  ΠΑΝΩ ΑΠΟ  6  ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ  ΩΣ  ΑΥΡΙΟ  ΒΡΑΔΥ  ΘΑ  ΚΑΝΩ   ΚΛΗΡΩΣΗ.

ΟΧΙ  ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ  ΠΑΡΑ  ΜΟΝΟ  ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ  ΜΟΥ   ΑΘΗΝΑ  το  γρηγοροτερο  δυνατον.

Ποσταρετε  πρωτα  εδω  και  στειλτε   αμεσα  ΠΜ.

ΔΟΘΗΚΕ!

ΥΓ.Αποθηκευμενο  πανω  απο  17  χρονια!

Ενδιαφέρομαι και εγω ευχαριστούμε πολύ. 

Επεξ/σία από Steve Apo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, cris41 είπε

Καλησπέρα, έχω αυτό το πολυμηχάνημα https://support.hp.com/gr-el/drivers/selfservice/hp-photosmart-c4680-all-in-one-printer/3739148/model/3739149 

από όσο θυμάμαι δουλεύει κανονικά (δεν είμαι και 100% σίγουρος και ούτε πρόκειται να το δω) απλά μου πιάνει χώρο, σκονίζεται και εκνευρίζομαι που το βλέπω (έχω νέο εκτυπωτή). Είναι σε αρκετά καλή κατάσταση εμφανισιακά αλλά δε πρόκειται να ασχοληθώ και από το να το πετάξω κάτω στα σκουπίδια, μπορεί να φανεί χρήσιμο σε κάποιον. Βρίσκομαι Αθήνα. Αν ενδιαφέρετε κάποιος ας μου στείλει πμ. Ευχαριστώ.

Π.Μ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cris41 είπε

Καλησπέρα, έχω αυτό το πολυμηχάνημα https://support.hp.com/gr-el/drivers/selfservice/hp-photosmart-c4680-all-in-one-printer/3739148/model/3739149 

από όσο θυμάμαι δουλεύει κανονικά (δεν είμαι και 100% σίγουρος και ούτε πρόκειται να το δω) απλά μου πιάνει χώρο, σκονίζεται και εκνευρίζομαι που το βλέπω (έχω νέο εκτυπωτή). Είναι σε αρκετά καλή κατάσταση εμφανισιακά αλλά δε πρόκειται να ασχοληθώ και από το να το πετάξω κάτω στα σκουπίδια, μπορεί να φανεί χρήσιμο σε κάποιον. Βρίσκομαι Αθήνα. Αν ενδιαφέρετε κάποιος ας μου στείλει πμ. Ευχαριστώ.

Έχεις μήνυμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται Canon MG5750 πολυμηχάνημα.

Βγάζει error B203 & B204 οτι φταίει η κεφαλή. Όποιος το θέλει για ανταλλακτικά ή για επισκευή πριν πάει για ανακύκλωση ας στείλει pm και μήνυμα εδώ. Το θέμα είναι να  φύγει άμεσα καθώς έγινε ήδη αγορά νέου....

Συνάντηση Σταθμό Άνω Πατήσια ή Αγ. Ελευθέριος....

 

ΔΟΘΗΚΕ....

Screenshot_20221104_224912.jpg

Επεξ/σία από IcemanGr71
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/10/2022 στις 4:11 ΜΜ, Apostolis9 είπε

Χαρίζεται ο παρακάτω διθέσιος καναπές, λόγω έλλειψης χώρου. Μέγεθος: 1,40 Χ 0,84 Χ 0,68
Η κατασκευή του είναι πολύ γερή, καθώς πλέον δεν βγάζουν τέτοιας ποιότητας έπιπλα.
Ανοίγει και γίνεται κρεβάτι σε στυλ ράντζου.
Έχει κάποια σημάδια στο ξύλο, τα οποία δεν επηρεάζουν σε κάτι.

Παραλαβή από χώρο στη Νίκαια. Χρειάζονται 2 άτομα για τη μεταφορά.

Γράψτε εδώ και ύστερα σε ΠΜ.

 

2.jpg

3.jpg

IMG_20220929_162605.jpg

ΔΟΘΗΚΕ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, IcemanGr71 είπε

Χαρίζεται Canon MG5750 πολυμηχάνημα.

Βγάζει error B203 & B204 οτι φταίει η κεφαλή. Όποιος το θέλει για ανταλλακτικά ή για επισκευή πριν πάει για ανακύκλωση ας στείλει pm και μήνυμα εδώ. Το θέμα είναι να  φύγει άμεσα καθώς έγινε ήδη αγορά νέου....

Συνάντηση Σταθμό Άνω Πατήσια ή Αγ. Ελευθέριος....

Screenshot_20221104_224912.jpg

Υπαρχει ακομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...