Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, tigergreg είπε

Μερες  που  ερχονται  χαριζω  παιδικα  παιχνιδια  οπως  περσι...

Ψαχνοντας  χθες  μια  μνημη  για  τον  Τασο   βρηκα  αυτο  το  τραινακι  στο  κουτι  του.

Play-Town eisenbahn-spielset 37 teile batteriebetrieb

655715887_Play-Towneisenbahn-spielset37teilebatteriebetrieb1.jpg.8ac95bc2af2348510ab1389a8db7796d.jpg

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ...ΝΑ  ΤΟ  ΠΑΡΕΙ   ΚΑΠΟΙΟ   ΠΑΙΔΑΚΙ  ΤΟΥ  ΦΟΡΟΥΜ  ΚΑΙ  ΟΧΙ  ΚΑΝΕΝΑΣ  ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΟΣ.

ΑΝ  ΒΡΕΘΟΥΝ  ΠΑΝΩ ΑΠΟ  6  ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ  ΩΣ  ΑΥΡΙΟ  ΒΡΑΔΥ  ΘΑ  ΚΑΝΩ   ΚΛΗΡΩΣΗ.

ΟΧΙ  ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ  ΠΑΡΑ  ΜΟΝΟ  ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ  ΜΟΥ   ΑΘΗΝΑ  το  γρηγοροτερο  δυνατον.

Ποσταρετε  πρωτα  εδω  και  στειλτε   αμεσα  ΠΜ.

Δ

Καλημέρα. Ενδιαφέρομαι, στέλνω πμ. 🤗

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, tigergreg είπε

Μερες  που  ερχονται  χαριζω  παιδικα  παιχνιδια  οπως  περσι...

Ψαχνοντας  χθες  μια  μνημη  για  τον  Τασο   βρηκα  αυτο  το  τραινακι  στο  κουτι  του.

Play-Town eisenbahn-spielset 37 teile batteriebetrieb

655715887_Play-Towneisenbahn-spielset37teilebatteriebetrieb1.jpg.8ac95bc2af2348510ab1389a8db7796d.jpg

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ...ΝΑ  ΤΟ  ΠΑΡΕΙ   ΚΑΠΟΙΟ   ΠΑΙΔΑΚΙ  ΤΟΥ  ΦΟΡΟΥΜ  ΚΑΙ  ΟΧΙ  ΚΑΝΕΝΑΣ  ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΟΣ.

ΑΝ  ΒΡΕΘΟΥΝ  ΠΑΝΩ ΑΠΟ  6  ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ  ΩΣ  ΑΥΡΙΟ  ΒΡΑΔΥ  ΘΑ  ΚΑΝΩ   ΚΛΗΡΩΣΗ.

ΟΧΙ  ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ  ΠΑΡΑ  ΜΟΝΟ  ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ  ΜΟΥ   ΑΘΗΝΑ  το  γρηγοροτερο  δυνατον.

Ποσταρετε  πρωτα  εδω  και  στειλτε   αμεσα  ΠΜ.

Δ

Καλημέρα, με ενδιαφέρει και εμενα. Στέλνω πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, tigergreg είπε

Μερες  που  ερχονται  χαριζω  παιδικα  παιχνιδια  οπως  περσι...

Ψαχνοντας  χθες  μια  μνημη  για  τον  Τασο   βρηκα  αυτο  το  τραινακι  στο  κουτι  του.

Play-Town eisenbahn-spielset 37 teile batteriebetrieb

655715887_Play-Towneisenbahn-spielset37teilebatteriebetrieb1.jpg.8ac95bc2af2348510ab1389a8db7796d.jpg

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ...ΝΑ  ΤΟ  ΠΑΡΕΙ   ΚΑΠΟΙΟ   ΠΑΙΔΑΚΙ  ΤΟΥ  ΦΟΡΟΥΜ  ΚΑΙ  ΟΧΙ  ΚΑΝΕΝΑΣ  ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΟΣ.

ΑΝ  ΒΡΕΘΟΥΝ  ΠΑΝΩ ΑΠΟ  6  ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ  ΩΣ  ΑΥΡΙΟ  ΒΡΑΔΥ  ΘΑ  ΚΑΝΩ   ΚΛΗΡΩΣΗ.

ΟΧΙ  ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ  ΠΑΡΑ  ΜΟΝΟ  ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ  ΜΟΥ   ΑΘΗΝΑ  το  γρηγοροτερο  δυνατον.

Ποσταρετε  πρωτα  εδω  και  στειλτε   αμεσα  ΠΜ.

Δ

Λοιπόν το τρενάκι το θέλω για δωρο στον ανιψιό που όλο το καλοκαίρι ειχε τον το μας το τρενάκι και δεν το άφηνε από τα χέρια του!Να δω που είναι και το εφετείο επιτέλους!😅ΠΜ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, VarDerSar86 είπε

Βάζω και ενα σκληρό δίσκο sata λειτουργικό μπας κι σε κάποιον χρησιμευσει

αν δεν κάνω λάθος 320 gb σε καλή κατασταση,ισχύουν οι ίδιοι όροι….δεν στέλνω  παραλαβη από Παλλήνη…ο πρωτος που θα κάνει δηλωσει στο νήμα και πμ ειναι δικό του….μετά επιλαχόντες.

(Είχε βγει από μονάδα)

 

31B385F1-89F5-4B8B-8F4E-79B441F3F75B.jpeg

  

21 ώρες πριν, VarDerSar86 είπε

Καλημέρα!Διδεται ο παρακάτω φορτιστής για ΟΛΟΥΣ τους τύπους μπαταριών….μέχρι πριν 1 χρόνο λειτουργούσε κανονικά….!Φανταζομαι πως συνεχίζει!Δεν έχω μπαταρίες για να τσεκάρω!Αν κάποιος το θέλει παραλαβη από Παλλήνη αυτή τη βδομαδα!Δεν στέλνω δυστυχως!Τα γνωστά…ο πρωτος που θα στείλει δικό του,μετά επιλαχόντες…!

 

E6D503EF-94A4-43D5-A4AF-2F4838B4195A.jpeg

Παρέλαβα και ευχαριστώ θερμά τον Γιάννη @VarDerSar86 για ακόμα μια φορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, TasSou είπε

  

Παρέλαβα και ευχαριστώ θερμά τον Γιάννη @VarDerSar86 για ακόμα μια φορά

Ευχαριατω και εγώ το Γιωργο καθώς με την παραλαβη προχώρησε σε μια πολύ ευγενική κίνηση δίνοντας μας γλυκά για τα παιδιά!!!Δεν είναι τα πράγματα!Ειναι η κίνηση 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελει κανεις ενα καλωδιο, που δεν εχω ξαναδει, απο τη μια εχει ανταπτορα για ρευμα απο αυτοκινητο και απο την αλλη 2 vga! μαλλον για ενισχυση σηματος

και 2 καρτες που παλι δεν ξερω τι ειναι!

ποστ εδω και πμ, ισχυουν τα γνωστα, και οχι οποιος στειλει πρωτος.

 

 

1.jpg

2.jpg

4.jpg

3.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι  καρτες  ειναι   σειριακες  RS232  οπως  και  τα  καλωδια.

Ειναι  PCMCIA  για  φορητους  υπολογιστες  και  μαλλον  τμηματα  απο  παλιο

διαγνωστικο  αυτοκινητου  που  κανει  και  αναβαθμισεις.

Πιθανον  να  ηταν  απο  τα  πρωτα  obd.

27 λεπτά πριν, navger είπε

και απο την αλλη 2 vga!

Oι  VGA  ειναι  15πινες σε  3  σειρες  και  οι  σειριακες  9πινες  σε  2  σειρες.

Απλα  μπερδευονται  γιατι  εχουν  την  ιδια  φορμα.

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 7
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, VarDerSar86 είπε

Λοιπόν το τρενάκι το θέλω για δωρο στον ανιψιό που όλο το καλοκαίρι ειχε τον το μας το τρενάκι και δεν το άφηνε από τα χέρια του!Να δω που είναι και το εφετείο επιτέλους!😅ΠΜ!

to εφετείο είναι δίπλα μου κ μπορώ ν σ εξυπηρετήσω αν τελικά είσαι ο παραλήπτης...

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Locke_John είπε

to εφετείο είναι δίπλα μου κ μπορώ ν σ εξυπηρετήσω αν τελικά είσαι ο παραλήπτης...

Ωραία θα ήταν αλλά προηγηται αλλος,αν δεν κάτσει με το παλικάρι θα σου πω Βλασση(παλικάρια βασικά)

Συνέχεια στο καθάρισμα….Διδεται λοιπόν αυτό το Sony vaio πιθανότατα 2005-2010 χρονολογιας(το είχα πάρει από μέλος εδώ)είναι καμμενος ο σκληρός του δίσκος και ούτε μπορώ να βρω ούτε να πληρωσω ούτε να ασχοληθώ!Οποιος θεωρεί ότι το θέλει πμ και είναι δικό του!Ο πρωτος το περνει και μετά ακολουθούν επιλαχόντες!Δεν στέλνω!Παραλαβη από Την μαγευτική Παλλήνη.Μεζι θα δωθεί μια τσαντα φορτιστής και το αρχικό του λειτουργικο

(Διατηρω το δικαίωμα να δωσω σε όποιον θέλω εγώ καθώς και σε όποιον μου έχει δώσει στο παρελθόν)

 

11AEE60D-9A36-4661-B41E-D2BD3AB50ED6.jpeg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, VarDerSar86 είπε

Ωραία θα ήταν αλλά προηγηται αλλος,αν δεν κάτσει με το παλικάρι θα σου πω Βλασση(παλικάρια βασικά)

Συνέχεια στο καθάρισμα….Διδεται λοιπόν αυτό το Sony vaio πιθανότατα 2005-2010 χρονολογιας(το είχα πάρει από μέλος εδώ)είναι καμμενος ο σκληρός του δίσκος και ούτε μπορώ να βρω ούτε να πληρωσω ούτε να ασχοληθώ!Οποιος θεωρεί ότι το θέλει πμ και είναι δικό του!Ο πρωτος το περνει και μετά ακολουθούν επιλαχόντες!Δεν στέλνω!Παραλαβη από Την μαγευτική Παλλήνη.Μεζι θα δωθεί μια τσαντα φορτιστής και το αρχικό του λειτουργικο

(Διατηρω το δικαίωμα να δωσω σε όποιον θέλω εγώ καθώς και σε όποιον μου έχει δώσει στο παρελθόν)

 

11AEE60D-9A36-4661-B41E-D2BD3AB50ED6.jpeg

π.μ

15 ώρες πριν, VarDerSar86 είπε

Βάζω και ενα σκληρό δίσκο sata λειτουργικό μπας κι σε κάποιον χρησιμευσει

αν δεν κάνω λάθος 320 gb σε καλή κατασταση,ισχύουν οι ίδιοι όροι….δεν στέλνω  παραλαβη από Παλλήνη…ο πρωτος που θα κάνει δηλωσει στο νήμα και πμ ειναι δικό του….μετά επιλαχόντες.

(Είχε βγει από μονάδα)

 

31B385F1-89F5-4B8B-8F4E-79B441F3F75B.jpeg

Ισως θα δούμε με π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, VarDerSar86 είπε

Ωραία θα ήταν αλλά προηγηται αλλος,αν δεν κάτσει με το παλικάρι θα σου πω Βλασση(παλικάρια βασικά)

Συνέχεια στο καθάρισμα….Διδεται λοιπόν αυτό το Sony vaio πιθανότατα 2005-2010 χρονολογιας(το είχα πάρει από μέλος εδώ)είναι καμμενος ο σκληρός του δίσκος και ούτε μπορώ να βρω ούτε να πληρωσω ούτε να ασχοληθώ!Οποιος θεωρεί ότι το θέλει πμ και είναι δικό του!Ο πρωτος το περνει και μετά ακολουθούν επιλαχόντες!Δεν στέλνω!Παραλαβη από Την μαγευτική Παλλήνη.Μεζι θα δωθεί μια τσαντα φορτιστής και το αρχικό του λειτουργικο

(Διατηρω το δικαίωμα να δωσω σε όποιον θέλω εγώ καθώς και σε όποιον μου έχει δώσει στο παρελθόν)

 

11AEE60D-9A36-4661-B41E-D2BD3AB50ED6.jpeg

ενδιαφέρομαι αν δε με τον προηγούμενο.

ο δίσκος του είναι ο κλασικός 2.5 των λαπτοπ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Locke_John είπε

ενδιαφέρομαι αν δε με τον προηγούμενο.

ο δίσκος του είναι ο κλασικός 2.5 των λαπτοπ ?

Βλάσση δεν έχω ιδεα φιλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, VarDerSar86 είπε

Βλάσση δεν έχω ιδεα φιλε

έμαθα, δεν είναι ο κλασικός σύγχρονος, ωστόσο το ενδιαφέρον μου παραμένει αν δε κανονιστεί μ άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται :

  1. Οθόνη 27 ιντσών AOC με πρόβλημα.( Παρουσιάζει γραμμές παράλληλες και κάθετες, δεν γνωρίζω αν επισκευάζεται).
  2. Musto γαλότσες ιστιοπλοΐας  Νo 38
  3. Παπούτσια Kingsoft    Νo 43

Παραλαβή από Μαρούσι, κοντά στο σταθμό ΗΣΑΠ.

(Θα είμαι Σάββατο και Κυριακή 5-6 Νοεμβρίου, αλλιώς με ραντεβού).

 

IMG_20221019_174324.jpgAA.jpg

IMG_20221029_120506.jpgdd.jpgaa.jpg

IMG_20221013_101647.jpgaa.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...