Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, manzana είπε

Χαρίζονται:

1) κινητό huawei P8 lite σε χρυσό χρώμα, λειτουργεί κανονικά, αλλά η μπαταρία του δεν διαρκεί πλέον πάρα πολλές ώρες. Χωρίς φορτιστή κτλ.

2) βάση οθόνης (παραθέτω φωτό)

3) καλώδια τηλεφώνου, σπλιτεράκια κτλ, αυτά αν είμαι δυνατόν να τα πάρει κάποιος όλα μαζί.

4) θερμαινόμενο υπόστρωμα αγορασμένο πέρυσι τον Σεπτέμβριο από Lidl, ενώ ανάβει/λειτουργεί δεν ζεσταίνεται καθόλου. Δυστυχώς χάθηκα η απόδειξη αγοράς και δεν μπορώ να το επιστρέψω. Αν κάποιος θεωρεί πως μπορεί να ασχοληθεί να το φτιάξει ας δηλώσει ενδιαφέρον

Περιοχή παραλαβής Καισαριανή 

IMG_20221031_192552.jpg

IMG_20221031_192615.jpg

IMG_20221031_192636.jpg

IMG_20221031_193711.jpg

IMG_20221031_194159.jpg

Ενδιαφερομαι για το P8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 30/10/2022 στις 4:47 ΜΜ, Arwindan είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω:

Corsair Hydro Series H55. Κάποιο πρόβλημα είχε και δεν λειτουργούσε σωστά σε έμενα. Έχει αντικατασταθεί, αλλά μπορεί αν κάποιος ασχοληθεί να φτιάχνεται. Θα δοθεί μαζί με ότι αντάπτορες για διάφορα sockets έχω βρει και γενικά βίδες και σχετικά υπήρχαν στο κουτί της.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.1afb6cfbd7426a00be1d7fcf2a485985.jpeg

Τσάντα τύπου ταχυδρόμου για 15άρι laptop. Σε πολύ καλή κατάσταση χωρίς φθορές ή σκισίματα.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.292d2df5777f8d685de4cf926541de0d.jpegimage.jpeg.1c8b96b070b9f2fce1bedf8cb38fcb24.jpeg

Αντρικά παπούτσια μαύρου χρώματος και Νο44.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.4a679df636f2f890fa84849ccba84cdc.jpeg

Σετ γραφείου χρώματος ασημί και αρκετά στιβαρό.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.4b846a1b7bf5930fd13e83ef58b988a8.jpeg

Θήκη για CD

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.db60bc204a28546c2ea59f623b9d607d.jpeg

Διατηρώ το δικαίωμα να μην κρατήσω κάποια σειρά προτεραιότητας.

Πρώτα post εδώ και μετά pm.

Παραλαβές ΣΚ ή καθημερινές απόγευμα από Αγίους Αναργύρους, Αθήνα.

Παρελαβα κι ευχαριστω πολύ.Συντομα θα ανοιχτει προς πλήρωση και τοποθετηση νεου ανεμιστηρα.

Επισης χαριζονται καποιοι παλιοι (αρχαίοι) επεξεργαστες 775 . Ειναι P4-630 , P4-521 και  E1200.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, antreaslam είπε

Χαρίζεται σπίτι/παιχνίδι για παιδιά.

Δείτε την αγγελία για φωτογραφίες.

Το μόνο που θέλω, είναι κάποιος να το παραλάβει από Λυκόβρυση, μετά τις 20.30 κατά προτίμηση

Όποιος το θέλει, μου στέλνει μήνυμα, και εύχομαι να το πάρει και να το χαρούν τα παιδιά κάποιου που το έχει ανάγκη.

 

Το σπιτάκι έφυγε. Εύχομαι ειλικρινα να το χαρούν τα παιδάκια που το πάρουν 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manzana είπε

Χαρίζονται:

1) κινητό huawei P8 lite σε χρυσό χρώμα, λειτουργεί κανονικά, αλλά η μπαταρία του δεν διαρκεί πλέον πάρα πολλές ώρες. Χωρίς φορτιστή κτλ.  (Κρατημένο)

2) βάση οθόνης (παραθέτω φωτό)  (Κρατημένο)

3) καλώδια τηλεφώνου, σπλιτεράκια κτλ, αυτά αν είμαι δυνατόν να τα πάρει κάποιος όλα μαζί.

4) θερμαινόμενο υπόστρωμα αγορασμένο πέρυσι τον Σεπτέμβριο από Lidl, ενώ ανάβει/λειτουργεί δεν ζεσταίνεται καθόλου. Δυστυχώς χάθηκα η απόδειξη αγοράς και δεν μπορώ να το επιστρέψω. Αν κάποιος θεωρεί πως μπορεί να ασχοληθεί να το φτιάξει ας δηλώσει ενδιαφέρον  (Κρατημένο)

Περιοχή παραλαβής Καισαριανή 

IMG_20221031_192552.jpg

IMG_20221031_192615.jpg

IMG_20221031_192636.jpg

IMG_20221031_193711.jpg

IMG_20221031_194159.jpg

Καιβεγω για το κινητό αννδενδοθει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επαναχαρίζεται από sotos 1 αν θυμάμαι καλά, μητρική 775 (μετά από 1 χρόνο που δεν κατάφερα να την κοιτάξω) μη λειτουργική με άγνωστη βλάβη όπως παρακάτω https://www.amazon.com/ASUS-P5Q-LGA-Intel-Motherboard/dp/B001A834C2

Αθήνα (Καισαριανή, Βύρωνας, Ζωγράφου) ή Θεσσαλονική σε 1 εβδομάδα που θα ανέβω.

Έχει ψήκτρα και επεξεργαστή που δεν είδα ποιος είναι πάνω. ΑΝ είναι σημαντικό το κοιτάω.

Επεξ/σία από Konstantin77
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Εάν είναι όντως μη λειτουργική θα με ενδιέφερε.  Εάν υπάρχει πιθανότητα να λειτουργεί ας την πάρει κάποιος άλλος. Τι είχε πει ο sotos1 ότι έχει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είχε πει κάτι συγκεκριμένο από ότι θυμάμαι. Την τσέκαρα και είναι μη λειτουργική όντως, δε φαίνονται σκασμένοι πυκνωτές κλπ

Επεξ/σία από Konstantin77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο για τηλεοράσεις ANGA free tv-n2, λογικά λειτουργικό.

Κάνω και ένα up για να δώσω μια τελευταία ευκαιρία σε πράγματα που δεν ζητήθηκαν σε προηγούμενα post μου:

  • Noswer gaming headset, είναι αυτό, σε καλή εμφανισιακή κατάσταση, τα μαξιλαράκια στα αυτιά δεν έχουν φθαρεί. Ως ακουστικά δουλεύουν κανονικά. Το πρόβλημά του είναι το μικρόφωνο το οποίο χάλασε κάποιο στοπ και κάνει κύκλους, πιθανώς να έχει κοπεί και το καλώδιο εσωτερικά. Επίσης, αν συνδεθεί το usb για να ανάψουν τα led, τότε κάνει έναν βόμβο στα ακουστικά, λειτουργεί και χωρίς τα led και δεν ακούγεται ο βόμβος.
  • Καλώδιο USB type c, το οποίο λειτουργεί ως data για μεταφορά δεδομένων αλλά δεν φορτίζει.
  • Έσπασε το digitizer σε ένα samsung A21S και το άλλαξα με πλήρες set LCD+Digitizer. Υπάρχει περίπτωση να θέλει κανείς το παλιό set για να χρησιμοποιήσει την LCD;
  • Bluetooth handsfree Remax RB-T1 πρακτικά αχρησιμοποίητο. Μου έκαναν παράπονα οτι με άκουγαν σαν να είμαι μέσα σε πηγάδι και το απέσυρα με συνοπτικές διαδικασίες. Δεν το έχω δοκιμάσει με άλλη συσκευή.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο Μοσχάτο (Ι.Ν.Αγ.Κων/νου) ή Καλλιθέα (πλ.Δαβάκη)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/10/2022 στις 11:08 ΜΜ, SilentVoice είπε

Αθήνα Χαλάνδρι

Παραλαβή από τον χώρο μου μόνο

1. Κουρευτική μηχανή, όπως φαίνεται στην φωτογραφία, μόνο με την βάση της, χωρίς καλουδια. Νομίζω είχε ψοφήσει η μπαταρία της και αργούσε να φορτίσει.

2. Ακουστικά Hama, με 2 jack , με σπάσιμο στο πλαστικό αλλά όταν αποθηκεύτηκαν, ήταν λειτουργικά. ΔΟΘΗΚΑΝ

3.Digoo θερμόμετρο, υγρόμετρο, ρολόι. Κολλαγε και για αυτό έγινε αποθήκευση.

4. Μίνι mp3, ράδιο. Πριν 2 χρόνια είχε δοκιμαστεί και άνοιγε, χωρίς να το δουλέψω πολύ.

5. Καλωδιοταινία οθόνης για Xiaomi Mi 9 Lite

6. Drone UFO, είχε κοπεί το πλαστικό κλιπς που συνδέει την μπαταρία και δεν έχω κάτσει 2 χρόνια να ασχοληθώ να το φτιάξω. Αν ενδιαφερθεί κάποιος, κάπου θα βρω το κλιπ, μπαταρία και φορτιστή.

spacer.png

 

spacer.png

Επαναφέρω το παρόν, μήπως ενδιαφερθεί κάποιος

 

και προσθέτω το

7 . Xiaomi Mi Body , με πρόβλημα και κάτι φορές δεν δουλευει, μετά μπορεί να ξαναδουλεψει, μετά πάλι όχι. Δεν εχω βρει τι φταιει. Φωτογραφία απο ιντερνετ.

image.png.bb56e6f42b1b5867d8eefc92d0613166.png

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, SilentVoice είπε

Επαναφέρω το παρόν, μήπως ενδιαφερθεί κάποιος

 

και προσθέτω το

7 . Xiaomi Mi Body , με πρόβλημα και κάτι φορές δεν δουλευει, μετά μπορεί να ξαναδουλεψει, μετά πάλι όχι. Δεν εχω βρει τι φταιει. Φωτογραφία απο ιντερνετ.

image.png.bb56e6f42b1b5867d8eefc92d0613166.png

Καλημέρα.

Ενδιαφερομαι για 3, 6 και 7 για να γίνουν προσπάθειες αποκατάστασης.

Φιλικά,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, dchatz είπε

Μνήμες DDR2, 2X 1GB. Παραλαβή στην Αμαρουσίου-Χαλανδρίου στον Παράδεισο Αμαρουσίου πίσω από Ιατρικό κέντρο.

image.jpeg.053e4495f350654887494a336320c714.jpeg

Με ενδιαφέρουν π.μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εικόνα

Χαρίζεται η συσκευή μασάζ FoldiFlex.
Παίρνει δύο (2) μπαταρίες τύπου D και έχει τέσσερα (4) εξαρτήματα για μύες, αρθρώσεις, σώμα και τριχωτό κεφαλής.
Απλά δοκιμάστηκε από εμένα οπότε είναι σχεδόν αχρησιμοποίητη στη θήκη της.

ΚΡΑΤΗΜΕΝΗ @VarDerSar86

Επεξ/σία από TasSou
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, TasSou είπε

Εικόνα

Χαρίζεται η συσκευή μασάζ FoldiFlex.
Παίρνει δύο (2) μπαταρίες τύπου D και έχει τέσσερα (4) εξαρτήματα για μύες, αρθρώσεις, σώμα και τριχωτό κεφαλής.
Απλά δοκιμάστηκε από εμένα οπότε είναι σχεδόν αχρησιμοποίητη στη θήκη της.

Με ενδιαφερει πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...