Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται κάρτα γραφικών AMD Radeon HD 6450 512MB PCI-E , με απόδειξη αγοράς από Cosmodata. Δεν θα γίνει κλήρωση ,  κοιτάω ποιος στέλνει πρώτος - δεύτερος PM.   Παραλαβή από το Ίλιον Αττικής.

Υπάρχει ακόμα ο κωδικός για τα KFC box meal καθώς και για τα καταστήματα Jysk , 20 ευρώ έκπτωση για παραγγελίες άνω των 100 ευρώ.

1.jpg

Επεξ/σία από Brainmorf
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Brainmorf είπε

Χαρίζεται κάρτα γραφικών AMD Radeon HD 6450 512MB PCI-E , με απόδειξη αγοράς από Cosmodata. Δεν θα γίνει κλήρωση ,  κοιτάω ποιος στέλνει πρώτος - δεύτερος PM.  

Υπάρχει ακόμα ο κωδικός για τα KFC box meal καθώς και για τα καταστήματα Jysk , 20 ευρώ έκπτωση για παραγγελίες 100 ευρώ.

1.jpg

πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Brainmorf είπε

Χαρίζεται κάρτα γραφικών AMD Radeon HD 6450 512MB PCI-E , με απόδειξη αγοράς από Cosmodata. Δεν θα γίνει κλήρωση ,  κοιτάω ποιος στέλνει πρώτος - δεύτερος PM.   Παραλαβή από το Ίλιον Αττικής.

Υπάρχει ακόμα ο κωδικός για τα KFC box meal καθώς και για τα καταστήματα Jysk , 20 ευρώ έκπτωση για παραγγελίες άνω των 100 ευρώ.

1.jpg

π.μ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στην ομάδα και από εμένα, ήρθε η στιγμή να χαρίσω και εγώ πραγματάκια μιας και αν δεν τα δώσω μάλλον το κόβω για ανακύκλωση.

Οπότε έχουμε και λέμε.

Χαρίζεται ένα λάπτοπ 

Acer Aspire 5920G για ανταλλακτικά με λειτουργική οθόνη και πλακέτα. Δεν έχει κάρτα γραφικών(είναι μάλλον καμμένη θα δωθεί όμως) και χωρίς μνήμη ούτε wifi card. Το σασί έχει κάποιες φθορές όπως και από το πληκτρολόγιο λείπουν κάποια πλήκτρα. Η μπαταρία είναι λειτουργική και βγάζει 2-3ώρες χρήσης. Φωτογραφίες θα ανεβάσω μόλις πάω σπίτι.

 

Επίσης χαρίζεται και ένα λάπτοπ 

Hp mini 910 χωρίς μνήμη και wifi-wan card με μπαταρία να βγάζει γύρω στις 2 ώρες. ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ όμως. Δεν ξέρω τι θέμα έχει απλά δεν λειτουργεί. Είναι πολύ παλιό μοντέλο οπότε αν κάποιος το πάρει μόνο με κάποια ελαφριά έκδοση λινουξ χρήση μπορεί να τρέξει. Οθόνη και πληκτρολόγιο και οι θύρες του λάπτοπ είναι λειτουργικές.

 

Κάι τα 2 λάπτοπ δεν έχουν δίσκο και φορτιστή. Τα είχα πάρει για ανταλλακτικά που εν τέλει δεν χρειάστηκα.

 

Επειδή είμαι επαρχία στέλνω παντού με έξοδα παραλήπτη κατόπιν συνεννόησης.

 

Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

(Αν βρίσκεστε και Τρίπολη μπορούμε να βρεθούμε κιόλλας)

 

Στείλτε πρώτα εδώ και μετά σε προσωπικό μήνυμα. Όπως και επιπλέον λεπτομέρειες αν θέλετε.

Επεξ/σία από KonstantinosNtouros
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, KonstantinosNtouros είπε

Καλησπέρα στην ομάδα και από εμένα, ήρθε η στιγμή να χαρίσω και εγώ πραγματάκια μιας και αν δεν τα δώσω μάλλον το κόβω για ανακύκλωση.

Οπότε έχουμε και λέμε.

Χαρίζεται ένα λάπτοπ 

Acer Aspire 5920G για ανταλλακτικά με λειτουργική οθόνη και πλακέτα. Δεν έχει κάρτα γραφικών(είναι μάλλον καμμένη θα δωθεί όμως) και χωρίς μνήμη ούτε wifi card. Το σασί έχει κάποιες φθορές όπως και από το πληκτρολόγιο λείπουν κάποια πλήκτρα. Η μπαταρία είναι λειτουργική και βγάζει 2-3ώρες χρήσης. Φωτογραφίες θα ανεβάσω μόλις πάω σπίτι.

 

Επίσης χαρίζεται και ένα λάπτοπ 

Hp mini 910 χωρίς μνήμη και wifi-wan card με μπαταρία να βγάζει γύρω στις 2 ώρες. ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ όμως. Δεν ξέρω τι θέμα έχει απλά δεν λειτουργεί. Είναι πολύ παλιό μοντέλο οπότε αν κάποιος το πάρει μόνο με κάποια ελαφριά χρήση μπορεί να τρέξει.

 

Κάι τα 2 λάπτοπ δεν έχουν δίσκο και φορτιστή. Τα είχα πάρει για ανταλλακτικά που εν τέλει δεν χρειάστηκα.

 

Επειδή είμαι επαρχία στέλνω παντού με έξοδα παραλήπτη κατόπιν συνεννόησης.

 

Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

(Αν βρίσκεστε και Τρίπολη μπορούμε να βρεθούμε κιόλλας)

 

Στείλτε πρώτα εδώ και μετά σε προσωπικό μήνυμα. Όπως και επιπλέον λεπτομέρειες αν θέλετε.

Με ενδιαφερει το acer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Brainmorf είπε

Χαρίζεται κάρτα γραφικών AMD Radeon HD 6450 512MB PCI-E , με απόδειξη αγοράς από Cosmodata. Δεν θα γίνει κλήρωση ,  κοιτάω ποιος στέλνει πρώτος - δεύτερος PM.   Παραλαβή από το Ίλιον Αττικής.

Υπάρχει ακόμα ο κωδικός για τα KFC box meal καθώς και για τα καταστήματα Jysk , 20 ευρώ έκπτωση για παραγγελίες άνω των 100 ευρώ.

1.jpg

Με ενδιαφέρει,δεν εχω εδω και ενα μηνα καρτα γραφικων στον υπολογιστή 

10 λεπτά πριν, krami είπε

Με ενδιαφερει το acer

Καλησπερα,εχω σκληρο δισκο την καρτα γραφικων, καινούργιο φορτιστη και μπαταρια για το acer spire,μ ενδιαφερει για εργασιες στην σχολη μιας και ο σταθερος εχει βγει off απο καρτα γραφικων

12 λεπτά πριν, krami είπε

Με ενδιαφερει το acer

Καλησπερα,εχω σκληρο δισκο την καρτα γραφικων, καινούργιο φορτιστη και μπαταρια για το acer spire,μ ενδιαφερει για εργασιες στην σχολη μιας και ο σταθερος εχει βγει off απο καρτα γραφικων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Brainmorf είπε

Χαρίζεται κάρτα γραφικών AMD Radeon HD 6450 512MB PCI-E , με απόδειξη αγοράς από Cosmodata. Δεν θα γίνει κλήρωση ,  κοιτάω ποιος στέλνει πρώτος - δεύτερος PM.   Παραλαβή από το Ίλιον Αττικής.

Υπάρχει ακόμα ο κωδικός για τα KFC box meal καθώς και για τα καταστήματα Jysk , 20 ευρώ έκπτωση για παραγγελίες άνω των 100 ευρώ.

1.jpg

ενδιαφερει κι εμενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους!!!

δινεται αυτό το έπιπλο κάβας σε καλή κατασταση….παραλαβη από το χώρο μου(Παλλήνη αττικης)ΑΔΥΝΑΤΗ αποστολη….ΠΜ οποίος ενδιαφερεται!Πουθεναδες και ανύπαρκτοι μακρυα παρακαλω…χορτάσαμε αρκετά…

 

B14F44A4-AE29-4ABB-8556-511BBEB54FAD.jpeg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, VarDerSar86 είπε

Καλημέρα σε όλους!!!

δινεται αυτό το έπιπλο κάβας σε καλή κατασταση….παραλαβη από το χώρο μου(Παλλήνη αττικης)ΑΔΥΝΑΤΗ αποστολη….ΠΜ οποίος ενδιαφερεται!Πουθεναδες και ανύπαρκτοι μακρυα παρακαλω…χορτάσαμε αρκετά…

 

B14F44A4-AE29-4ABB-8556-511BBEB54FAD.jpeg

Γεια.

Αν είναι σχετικά νορμάλ βάρους, με ενδιαφέρει.

Επεξ/σία από Locke_John
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζεται το παρακατω εξαρτημα Braun.Εχει ενα κουβαδακι/φιλτρο στο εσωτερικο και το εξωτερικο κουβαδακι εχει βρυσακη.Αρα υποθετω οτι στο εσωτερικο βαζουμε καποιο τσαι μe νερο και με το βρυσακι σερβιρουμε.Πρεπει να ειχε και κάποια βαση απο κατω (η οποια δεν υπάρχει ή εμπαινε/κουμπωνε σε καφετιερα γιατι δεν στεκεται μονο του.

braun.jpg.e4e770d146a2f5cceff96a54f323613f.jpg

Επεξ/σία από Crybal
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/9/2022 στις 11:21 ΠΜ, mogsub είπε

Καλημέρα,

Χαρίζεται CISCO 2821 μαζί με 1GB Compact Flash Card. Περιοχή Παλαιό Φάληρο, Ν.Σμύρνη

Παρέλαβα και θέλω να ευχαριστήσω θερμά τον Πάνο @mogsub για την ευγένεια και την υπομονή του.

Εύχομαι τα καλύτερα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Crybal είπε

Παρέλαβα.Ευχαριστώ πολύ.

Και με την ευκαιρία, χαρίζεται μητρική MSI PT890 Neo - MS-7258 socket 775.Ειναι απο pc που λειτουργουσε μέχρι και πριν λίγο καιρό,οπότε θεωρητικά είναι λειτουργική.Λογικα υπάρχει και το ΙΟ shield.Μπορώ να το δω απο Δευτερα.

7258.jpg.9113a8cdc21a016736a8fce7888c4223.jpg

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι για την μητρική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Μήπως και χρειάζεται κάποιος καμιά δεκαριά σετ ακουστικά με πρόβλημα;

Σχεδόν σε όλα λειτουργεί μόνο το ένα ακουστικό. 

Συν δύο φορτιστές που επίσης έχουν πρόβλημα.

Μένω επαρχία Αγρίνιο , αν κάποιος είναι από την περιοχή και τα θέλει ας το γράψει εδώ και ας μου στείλει και ένα PM.

 

 

image.jpeg.18b4b0d5a456620e4d7cdc6854659b89.jpeg

 

 

 

 

  

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...