Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, georgios65 είπε

      Εκδηλώνω το ενδιαφέρον, εάν και εφόσον δεν ζητηθούν από κάποιο άλλο μέλος. Ευχαριστώ.

Λοιπόν..

Υπάρχουν 3 μαύρα Fujitsu slim, 1 μαύρο BENQ multimedia κι 1 γκρί Samsung.

Σταδιακά θα καθαριστούν και θα δοκιμαστούν, μάλλον από Δευτέρα θα είναι διαθέσιμα. Τα λέμε πμ

 

 

9 ώρες πριν, panayiotis είπε

Καλησπερα δηλωνω και εγω ενδιαφερον για ενα πληκτρολογιο

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/9/2022 στις 5:01 ΜΜ, Crybal είπε

Χαριζεται αρχαιοτατο μηχανημα με Ρ4 (μαλλον).Η μητρική εχει καποιον (ους?) σκασμενους πυκνωτες.Δεν εχει σκληρο ενω το τροφοδοτικο δείχνει να λειτουργει (μινι τροφοδοσία).Υπάρχει και το καπακι του.Παραλαβή απο Δάφνη πρω/μεσημέρι καθημερινές.

p4.jpg.c66ba14a19cf5013bab4982a516ab0f2.jpg

Κρατημενο για @DeVilMaYcRyGR

   Καλησπέρα.

   Εξακολουθεί να με ενδιαφέρει ο υπολογιστής, εάν τελικά δεν παραλάβει ο @DeVilMaYcRyGR. Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από georgios65
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, georgios65 είπε

   Καλησπέρα.

   Εξακολουθεί να με ενδιαφέρει ο υπολογιστής, εάν τελικά δεν παραλάβει ο @DeVilMaYcRyGR. Ευχαριστώ.

Είμαι χειρουργημενος, μου είπε θα μου τον κρατήσει αλλά αν τον έχεις πολύ ανάγκη και θα τον δώσεις κάπου για να το κάνουν χρήση οκ από μένα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται εκτυπωτης lazer Samsung ML1660.Δεν εχει τονερ ουτε και καλώδιο τροφοδοσιας.Παιρνει το απλο καλώδιο σαν των pc.Αγνωστη λειτουργική κατάσταση.Παραλαβή από Δάφνη.Δεν γίνονται αποστολές.Προηγουνται οσοι μου εχουν χαρισει

 

ml1660.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Crybal είπε

Χαριζεται εκτυπωτης lazer Samsung ML1660.Δεν εχει τονερ ουτε και καλώδιο τροφοδοσιας.Παιρνει το απλο καλώδιο σαν των pc.Αγνωστη λειτουργική κατάσταση.Παραλαβή από Δάφνη.Δεν γίνονται αποστολές.Προηγουνται οσοι μου εχουν χαρισει

 

ml1660.jpg

Mε ενδιαφερει μιας και ο δικος μου , κανει "νερα" τωρα τελέυταια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Crybal είπε

Χαριζεται εκτυπωτης lazer Samsung ML1660.Δεν εχει τονερ ουτε και καλώδιο τροφοδοσιας.Παιρνει το απλο καλώδιο σαν των pc.Αγνωστη λειτουργική κατάσταση.Παραλαβή από Δάφνη.Δεν γίνονται αποστολές.Προηγουνται οσοι μου εχουν χαρισει

 

ml1660.jpg

 

Ενδιαφέρομαι.

πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, albabis είπε

Χαρίζετε η αλουμινένια σχάρα της GIVI.Λειπει το μπροστά δοντακι,δεν γνωρίζω αν υπάρχει το ανταλλακτικό.Με ένα βαψιματακι είναι κούκλα.

IMG_20221007_175236.jpg

Έχεις πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, DeVilMaYcRyGR είπε

Είμαι χειρουργημενος, μου είπε θα μου τον κρατήσει αλλά αν τον έχεις πολύ ανάγκη και θα τον δώσεις κάπου για να το κάνουν χρήση οκ από μένα 

   Καλησπέρα.

   Όχι, δεν τίθεται θέμα, αφού υπάρχει πρόβλημα υγείας, αλλά νόμιζα ότι είχες υπαναχωρήσει και δεν ήθελα ο υπολογιστής να καταλήξει στην ανακύκλωση. Ζητώ συγγνώμη και σου εύχομαι ολοψύχως καλή ανάρρωση.

Επεξ/σία από georgios65
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...