Προς το περιεχόμενο

Intel 13th +14th Gen Core, Raptor-Lake & Z790 (2022) [LGA1700]


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Tambas91 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

σου έχω πει ότι έχω σπασμένο χέρι και εσύ προσπαθείς να με δυσκολέψεις όσο μπορείς με τα spoiler σου :P 

  Απόκρυψη περιεχομένων

την έχω βάλει ήδη παραγγελια (την 360)... στα 82 ευρώ μου φάνηκε braindead επιλογή, ένας φίλος μου παραλίγο να με βάλει να αγοράσω αυτή Phanteks Glacier One 360 T30 V2 Υδρόψυξη Επεξεργαστή Τριπλού Ανεμιστήρα 120mm για Socket AM4/AM5/1700/1200/115x | Skroutz.gr

  Απόκρυψη περιεχομένων

έδωσα ένα χαστούκι στο εαυτό μου με το καλο χέρι και πάτησα το κουμπί για arctic... αν δε μου αρέσει θα την πουλήσω και θα πάρω αυτή που πρότεινες :P 

 

 

 

Νταξει για 80 ευρω ειναι τιμια αγορα και με το παραπανω. Βαζω στοιχημα οτι το χερι στο εσπασε η γυναικα σου για  να μην μπορεις να παραγγειλεις τπτ για το πισι, αλλα μυαλο δεν εβαλες

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, akoinonitos είπε

Ειχα παρει την πρωτη οταν ειχε βγει ,προσωπικα αν δεν σοβαρευτουν δεν θα τους ξανα τιμησω ,απαραδεκτο να γινονται οι σωληνες σαν κοκορετσι κανοντας απλα μια καμπυλη. 

ναι οι σωλήνες ήταν δύσκαμπτοι, αν και δεν είχα αντιμετωπίσει κάποιο σοβαρό πρόβλημα...

στο 2:40 λέει ότι είναι καλύτεροι οι σωλήνες από τους παλιούς

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

ναι οι σωλήνες ήταν δύσκαμπτοι, αν και δεν είχα αντιμετωπίσει κάποιο σοβαρό πρόβλημα...

στο 2:40 λέει ότι είναι καλύτεροι οι σωλήνες από τους παλιούς

 

Για αυτο εδω μιλαω ,πολυ φθηνιαρικο sleeving

Screenshot_20240220_234948_SamsungInternet.jpg.0213c321d7b9a8dc3a3506cd3bedce04.jpg

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Για αυτο εδω μιλαω ,πολυ φθηνιαρικο sleeving

Screenshot_20240220_234948_SamsungInternet.jpg.0213c321d7b9a8dc3a3506cd3bedce04.jpg

ααα τώρα κατάλαβα τι εννοείς για το αισθητικό μιλάς .. εντάξει εγώ δε θα τους βλέπω οποτε μικρό το κακό :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τους στείλω κανα mail να ρωτήσω αν παίζει να βγει mounting bracket για μητρική σε περίπτωση που κάποιος δεν θέλει να αφαιρέσει τον από-μαμά frame μηχανισμό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, akoinonitos είπε

Για αυτο εδω μιλαω ,πολυ φθηνιαρικο sleeving

Screenshot_20240220_234948_SamsungInternet.jpg.0213c321d7b9a8dc3a3506cd3bedce04.jpg

Έλα πες στα ίσα ότι είσαι χαρούμενος με την ek και σνομπαρεις όλες τις άλλες.

Spoiler

Γαμει η ek !!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, azazil1190 είπε

Έλα πες στα ίσα ότι είσαι χαρούμενος με την ek και σνομπαρεις όλες τις άλλες.

  Απόκρυψη περιεχομένων

Γαμει η ek !!!

 

οχι ρε ,απλα ειχανε 2 αδυναμιες και δεν βελτιωσαν καμια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

οχι ρε ,απλα ειχανε 2 αδυναμιες και δεν βελτιωσαν καμια 

Σαν απόδοση είναι αρκετά καλές οι αρκτικ και vfm αλλά σε εμφάνιση αισχος.

Αυτές είναι πολύ καλύτερες αλλά θα μπορούσαν να φτιάξουν αυτό με τις σωλήνες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στα 101.02 ευρω που βγαινει η 420 a-rgb δε νομιζω να υπαρχει κατι αλλο............(τα μεταφορικα μεσα στην τιμη)

 

 

10 ώρες πριν, akoinonitos είπε

οχι ρε ,απλα ειχανε 2 αδυναμιες και δεν βελτιωσαν καμια 

οι αδυναμιες εγιναν 3 , αμα δεις τον τροπο που βιδωνει θα καταλαβεις πολλα.......

ο μαλλιας εχει κανει καλο video με το πως δεν παταει καλα πανω στο cpu

Επεξ/σία από alexcrx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 hours ago, akoinonitos said:

Για αυτο εδω μιλαω ,πολυ φθηνιαρικο sleeving

Screenshot_20240220_234948_SamsungInternet.jpg.0213c321d7b9a8dc3a3506cd3bedce04.jpg

καλά δεν περιμένατε να πάρετε ενα καλυτερο ενυδρείο οπως το lian li vision και πηρατε το tuf απο την χειρότερη εταιρεία στον πλανήτη; κρίμας

νομίζω ενα formD ή ενα φθηνότερο τύπου dan (αν και ειστε για πολλά περισσότερα dan ως καρατέκας gamer) θα σας ήταν γάντι. πανέμορφα, μετακινούνται εύκολα και πιανουν λίγο χώρο ολα αυτά εφόσον δεν αναζητάτε το 3-5% σε απολυτες επιδόσεις. Αν το αναζητούσατε θα πηγαίνατε για 4090 αν και απο οτι είδα μια χαρά ειναι και αυτή σε μικρά κουτιά αν βαλουμε βαθιά το χέρι..και αντιγράψουμε τα built του optimum.

μετα είδα και το ¨λάθος¨ του KF στον επεξεργαστή..

οσο για την amd, ο καθένας με τα πάθη του.

σας σώζει ομως η επιλογή της EK* και οτι είστε ακοινώνητος 😛

*φαντάζομαι υπέρευχαριστημένος

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, prefuse είπε

καλά δεν περιμένατε να πάρετε ενα καλυτερο ενυδρείο οπως το lian li vision και πηρατε το tuf απο την χειρότερη εταιρεία στον πλανήτη; κρίμας

νομίζω ενα formD ή ενα φθηνότερο τύπου dan (αν και ειστε για πολλά περισσότερα dan ως καρατέκας gamer) θα σας ήταν γάντι. πανέμορφα, μετακινούνται εύκολα και πιανουν λίγο χώρο ολα αυτά εφόσον δεν αναζητάτε το 3-5% σε απολυτες επιδόσεις. Αν το αναζητούσατε θα πηγαίνατε για 4090 αν και απο οτι είδα μια χαρά ειναι και αυτή σε μικρά κουτιά αν βαλουμε βαθιά το χέρι..και αντιγράψουμε τα built του optimum.

μετα είδα και το ¨λάθος¨ του KF στον επεξεργαστή..

οσο για την amd, ο καθένας με τα πάθη του.

σας σώζει ομως η επιλογή της EK* και οτι είστε ακοινώνητος 😛

*φαντάζομαι υπέρευχαριστημένος

Γιατι με πετσοκοβεις ετσι? τι σου εκανα? :lol:

Πριν ειχα streacom da2 αλλα με ειχε δυσκολεψει στις καρτες. Το εχω ακομα στην κουτα του και το αναπολω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 minutes ago, akoinonitos said:

Γιατι με πετσοκοβεις ετσι? τι σου εκανα? :lol:

Πριν ειχα streacom da2 αλλα με ειχε δυσκολεψει στις καρτες. Το εχω ακομα στην κουτα του και το αναπολω.

να εχεις χρόνο να τα χαίρεσε!

happy gaming ή οτι αλλο κάνεις!

με "προδωσε" ενας φίλος που ελεγε να φτιαξει pc με το vision, το εχει παρει κιολας οπως και καποια αλλα parts (αν ηταν λογικος θα εβαζε και ΕΚ) αλλα επειδή ειναι οτι ναναι παρορμητικός, κατέληξε σε μεταχειρισμένο mac mini 6ετιας...αντε βγάλε εσυ άκρη.. και το θελει για δουλεια :lol:

Δεν κοιτας στις αγγελίες, μπορεί να το έβαλε και εδω..

ολο αυτο ηταν απλα μια εισαγωγή, για να στο πουλήσουμε. :lol:

 

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, prefuse είπε

να εχεις χρόνο να τα χαίρεσε!

happy gaming ή οτι αλλο κάνεις!

με "προδωσε" ενας φίλος που ελεγε να φτιαξει pc με το vision, το εχει παρει κιολας οπως και καποια αλλα parts (αν ηταν λογικος θα εβαζε και ΕΚ) αλλα επειδή ειναι οτι ναναι παρορμητικός, κατέληξε σε μεταχειρισμένο mac mini 6ετιας...αντε βγάλε εσυ άκρη.. και το θελει για δουλεια :lol:

Δεν κοιτας στις αγγελίες, μπορεί να το έβαλε και εδω..

ολο αυτο ηταν απλα μια εισαγωγή, για να στο πουλήσουμε. :lol:

 

Δεν μου αρεσουν τα lian li τα βρισκω πολυ τετραγωνισμενα ,αν αλλαζα κουτι τωρα θα πηγαινα παλι σε κατι μικροτερο οπως το asus prime ap201 σε λευκο ,ισως στην επομενη αλλαγη πλατφορμας

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...