Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, GREGORYMO είπε

3 φορές δίνουμε εμείς και 1 φορά ο δεδδηε 

Εγώ έδωσα Μάιο, Ιουνίο,ιουλιο και Αύγουστο τώρα δηλαδή περνάει ο δεδδηε. Παρεμπιπτόντως τον δεύτερο μήνα δεν περνάει ο δεδδηε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GREGORYMO είπε

Θέλει φωτογραφία?

Μου έχει τύχει και με φωτογραφία και με απλή αναγραφή.Εξαρταται από τον πωλητή τι θα ζητήσει στο μέιλ.

1 ώρα πριν, GREGORYMO είπε

 

 

Επεξ/σία από favou2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω εκανα για ελπε παλι απο Ηρων μεσω e-contract,εστειλα ταυτοτητα και λογαριασμο,με πηρε ο πωλητης σε 20 λεπτα,ειπε να απαντησω συναινω και λοιπα + την φωτογραφια απο μετρητη.

αντε να δουμε ποσους παροχους θα αλλαξουμε ακομα μεχρι τελη του χρονου...

να δωσουμε κανα βραβειο εδω στο φορουμ σε αυτον με τις περισσοτερες αλλαγες...😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, dhmak είπε

Στην elpedison η πάγια εντολή πληρωμής γίνεται μέσα από την σελίδα της, όπως στον ήρωνα (για αποφυγή τραπεζικής προμήθεις) ;;

Ναι γίνεται.

 

Σύμφωνα με πληροφορίες η επιδότηση Σεπτεμβρίου θα δοθεί και θα είναι πάνω από 1cents.

Επεξ/σία από favou2000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, lacta13 είπε

κι εγω εκανα για ελπε παλι απο Ηρων μεσω e-contract,εστειλα ταυτοτητα και λογαριασμο,με πηρε ο πωλητης σε 20 λεπτα,ειπε να απαντησω συναινω και λοιπα + την φωτογραφια απο μετρητη.

αντε να δουμε ποσους παροχους θα αλλαξουμε ακομα μεχρι τελη του χρονου...

να δωσουμε κανα βραβειο εδω στο φορουμ σε αυτον με τις περισσοτερες αλλαγες...😄

Είναι θέμα χρόνου φυσικά το green να πάει στον θεό, και μάλιστα άμεσα. Και μπορεί να έχουν υπολογίσει ότι τελικά το 80άρι δεν θα το πάρει κανένας, αφού στο ενδιάμεσο θα φύγουν όλοι πάλι και δεν θα προλάβουν να το συμπληρώσουν.

Να μου το θυμηθείς, τέλη Σεπτέμβρη βάσει της τιμής που θα ανακοινώσει θα έχουμε το δίλημμα να μείνουμε για το 80άρι ή να την κάνουμε για αλλού (όσοι δεν προλάβουν να το κάψουν στον πρώτο μήνα).

29 λεπτά πριν, favou2000 είπε

Σύμφωνα με πληροφορίες η επιδότηση Σεπτεμβρίου θα δοθεί και θα είναι πάνω από 1cents.

Εντάξει αυτό πια έχει καταντήσει ανέκδοτο, 1 σεντ, την δίνουνε για να λένε ότι κάτι δίνουνε, είναι απολύτως ανύπαρκτη επιδότηση πλέον. Και οι τιμές φαίνεται να παίρνουν πάλι ανηφόρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, sosias said:

Εγώ έδωσα Μάιο, Ιουνίο,ιουλιο και Αύγουστο τώρα δηλαδή περνάει ο δεδδηε. Παρεμπιπτόντως τον δεύτερο μήνα δεν περνάει ο δεδδηε; 

Όχι δεν περνάει. Τον δεύτερο μήνα ανοίγει η πλατφόρμα του ΔΕΔΔΗΕ για να δώσεις εσύ μέτρηση. 

 

30 minutes ago, tryfos said:

αφού στο ενδιάμεσο θα φύγουν όλοι πάλι και δεν θα προλάβουν να το συμπληρώσουν.

Το πιστωτικό υπόλοιπο κατά την αποχώρηση μπορείς να το ζητήσεις να στο δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, tryfos είπε

Είναι θέμα χρόνου φυσικά το green να πάει στον θεό, και μάλιστα άμεσα. Και μπορεί να έχουν υπολογίσει ότι τελικά το 80άρι δεν θα το πάρει κανένας, αφού στο ενδιάμεσο θα φύγουν όλοι πάλι και δεν θα προλάβουν να το συμπληρώσουν.

Να μου το θυμηθείς, τέλη Σεπτέμβρη βάσει της τιμής που θα ανακοινώσει θα έχουμε το δίλημμα να μείνουμε για το 80άρι ή να την κάνουμε για αλλού (όσοι δεν προλάβουν να το κάψουν στον πρώτο μήνα).

 

αστα να πανε...θα βγουν τα κομπιουτερακια...

4 λεπτά πριν, dasnowy είπε

Το πιστωτικό υπόλοιπο κατά την αποχώρηση μπορείς να το ζητήσεις να στο δώσουν.

αυτο καλη ερωτηση....κανεις δεν μπορει να απαντησει με σιγουρια...τι ερμηνεια θα δωσουν αυτοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν ενα λογαριασμό της elpedison με ΚΟΤ που αναγραφει το αρχαιο προγραμμα 24 Ώρες Νυχτερινό(!!) και θα θελα να μου πει καποιος πιο εμπειρος αν αυτά που χρεώνει η ελπεγδυσον ειναι σωστά γιατι καταλαβα, οπως ειπα και στην κυρία που ελαβε αυτο το λογαριασμό, ότι της χρεώνουν ο,τι γουστάρουν !!

Να ζητήσει τα 80 ευρώ και να παει στο Elpedison Green Economy αν δεν μπορει να ζήσει χωρίς τον ΛΑΤΣΗ...1.GIF.effdbff74133393f4f7672fa039477dd.GIF

2.GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, sosias είπε

 

 

Γιατί λέτε ότι το 40€ η 80€ τώρα στο elpedison economy, αφαιρείται ΜΟΝΟ το ρεύμα?

Έχει έρθει σε κάποιον λογαριασμός?

Αν πχ το ρεύμα είναι 20€ και τα λοιπά αλλά 20€, σου αφαιρούν ΜΟΝΟ τα 20€ και ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ τα άλλα 20€ ?

ΥΓ. Στέκει και 20€ στον επόμενο.

Επεξ/σία από GREGORYMO
Συμπληρώμα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, dasnowy said:

Όχι δεν περνάει. Τον δεύτερο μήνα ανοίγει η πλατφόρμα του ΔΕΔΔΗΕ για να δώσεις εσύ μέτρηση. 

Άλλαξα παροχο ένα μήνα πριν και έδωσα χτες μέτρηση στο deddie app. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Η ΕΛΠΕ με ενδιαφέρει. Το γράφει κάπου?

Το ρωτησα οταν με καλεσαν για το συμβολαιο. Απλα δεν ρωτησα τι βηματα πρεπει να ακολουθησω. Θα το μαθω αυριο οταν τους καλεσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...