Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 minutes ago, korakios said:

Για νέα σύνδεση δεν ξέρω αν ο Ηρών στο simple generous σε καθυστερήσει ατην αίτηση (έχει το 50ρικο δώρο)

Ας μας πουν άλλα μέλη πόσο έκανε η μετάβαση

Ελπέδισον σίγουρα όχι

Volton δεν έχω εμπειρία

Δες σε NRG μιας και όταν παλαιότερα είχα κάνει αίτηση ήταν γρήγοροι ηλεκτρονικά  , τώρα δεν ξέρω

Ή σε Ελίν, Ζενίθ 

(στα αντίστοιχα φτηνά προγράμματα)

περίμενε και καμια γνώμη απο άλλα μέλη

To 50ariko στο Ηρωων που το έχεις δεί ? Δεν το βλέπω.

Ακυρο το βρήκα.

Επεξ/σία από nebtios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στον Ηρών που είχα υπογράψει 3/9, η ενεργοποίηση είχε γίνει 14/9. Δε ξέρω αν παίζει ρόλο που είχε πολλές αιτήσεις τότε γιατί είχε τιμή -0,039/kwh και δώρο το 50αρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, nebtios είπε

To 50ariko στο Ηρωων που το έχεις δεί ? Δεν το βλέπω.

Ακυρο το βρήκα.

Δεν νομίζω υπάρχει λόγος να πας σε σταθερό τώρα είναι κατά πολύ ακριβότερα.Πηγαινε σε ένα από τα 3 πιο οικονομικά κυμαινόμενα που έχουν αναφερθεί ήδη και σε κάνα δίμηνο που θα ανακοινωθει το νέο καθεστώς τιμολογίων τότε ξαναψαχνεσαι όπως όλοι μας.Παρακολουθησε και το νήμα εδώ.

Επεξ/σία από favou2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ την ομάδα.

Ήθελα να ρωτήσω, πόσο καιρό κάνουν περίπου οι μεταφορές σε άλλη εταιρεία.

Έχω κάνει αίτηση στην nrg από 9/6, λίγες μέρες μετά με πήραν τηλέφωνο για κάποια συμπληρωματικά, είπαν θα μου στείλουν τη σύμβαση, όμως από τότε τίποτα. Επίσης έχω προσπαθήσει 2 φορές να μάθω την πορεία της αίτησης, και τις δύο φορές έχουν παραπέμψει το αίτημα «στο αρμόδιο τμήμα», και από τότε τίποτα.

Τι εμπειρία έχετε από την εξυπηρέτηση πελατών της συγκεκριμένης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, nplatis είπε

Χαιρετώ την ομάδα.

Ήθελα να ρωτήσω, πόσο καιρό κάνουν περίπου οι μεταφορές σε άλλη εταιρεία.

Έχω κάνει αίτηση στην nrg από 9/6, λίγες μέρες μετά με πήραν τηλέφωνο για κάποια συμπληρωματικά, είπαν θα μου στείλουν τη σύμβαση, όμως από τότε τίποτα. Επίσης έχω προσπαθήσει 2 φορές να μάθω την πορεία της αίτησης, και τις δύο φορές έχουν παραπέμψει το αίτημα «στο αρμόδιο τμήμα», και από τότε τίποτα.

Τι εμπειρία έχετε από την εξυπηρέτηση πελατών της συγκεκριμένης;

Επειδή δεν κατάλαβα σύμβαση σου στείλανε και την υπέγραψες και την έστειλες πίσω ναι η όχι?

Αν όχι τότε δεν έχει ξεκινήσει τίποτα.Αν ναι παρτους τηλέφωνο  να δούνε τι συμβαίνει.

Ελπίζω να μην παίρνεις στο 5ψηφιο γιατί θα σου ρθει ο κούκος αηδόνι στο τηλέφωνο 

Επεξ/σία από favou2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αίτηση την έκανα ηλεκτρονικά στο site τους. Όταν με πήραν τηλέφωνο μου είπαν ότι θα μου στείλουν τη σύμβαση στο email και ότι η υπογραφή θα γινόταν ηλεκτρονικά. Τίποτα από αυτά δεν έχει γίνει.

Όπως έγραψα, έχω επικοινωνήσει χωρίς αποτέλεσμα (τόσο στο σταθερό όσο και στο chat).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, nplatis είπε

Την αίτηση την έκανα ηλεκτρονικά στο site τους. Όταν με πήραν τηλέφωνο μου είπαν ότι θα μου στείλουν τη σύμβαση στο email και ότι η υπογραφή θα γινόταν ηλεκτρονικά. Τίποτα από αυτά δεν έχει γίνει.

Όπως έγραψα, έχω επικοινωνήσει χωρίς αποτέλεσμα (τόσο στο σταθερό όσο και στο chat).

τότε πήγαινε σε άλλη εταιρία

κρίμα , παλιά που ήμουν ήταν σφαίρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, nplatis είπε

Την αίτηση την έκανα ηλεκτρονικά στο site τους. Όταν με πήραν τηλέφωνο μου είπαν ότι θα μου στείλουν τη σύμβαση στο email και ότι η υπογραφή θα γινόταν ηλεκτρονικά. Τίποτα από αυτά δεν έχει γίνει.

Όπως έγραψα, έχω επικοινωνήσει χωρίς αποτέλεσμα (τόσο στο σταθερό όσο και στο chat).

Τότε πάρε τηλέφωνο και ζήτα το αρμόδιο τμήμα ή μπορώ να σου πω ζήτα το τμήμα πωλήσεων και ξανά κάνε την αίτηση από την αρχή αυτοί δεν θέλουν να χάνουν πελάτη απλά η αίτηση κάπου  "χάθηκε" γιατί είναι πάρα πολλές ημέρες που έχουν καθυστερήσει

Επεξ/σία από favou2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, korakios είπε

Για νέα σύνδεση δεν ξέρω αν ο Ηρών στο simple generous σε καθυστερήσει ατην αίτηση (έχει το 50ρικο δώρο)

Ας μας πουν άλλα μέλη πόσο έκανε η μετάβαση

Ελπέδισον σίγουρα όχι

Volton δεν έχω εμπειρία

Δες σε NRG μιας και όταν παλαιότερα είχα κάνει αίτηση ήταν γρήγοροι ηλεκτρονικά  , τώρα δεν ξέρω

Ή σε Ελίν, Ζενίθ 

(στα αντίστοιχα φτηνά προγράμματα)

περίμενε και καμια γνώμη απο άλλα μέλη

Γιατί όχι ελπεδισον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, scarface5323 είπε

Γιατί όχι ελπεδισον?

https://www.insomnia.gr/forums/topic/796374-εναλλακτικοί-πάροχοι-ενέργειας-αποκλειστικά-και-μόνο/?do=findComment&comment=59556869

συν πρόσφατες σελίδες , συν προηγούμενες για ένδειξη kw συν πιο παλιές για χρόνο ολοκλήρωσης

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ΕΛΙΝ home comfort, υπαρχει κατι φθηνοτερο απο ΕΛΙΝ; Ας απαντησει καποιος αν το εχει ψαξει απο το site τους και εχει προβει σε καποια αλλαγη, ευχαριστω.

https://energy.elin.gr/eksipiretisi-pelaton/enhmerosh-hreoseon-promitheias/enhmerosh-hreoseon-promitheias-oikiakes-paroxes/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Georgebek2 είπε

Ειμαι ΕΛΙΝ home comfort, υπαρχει κατι φθηνοτερο απο ΕΛΙΝ; Ας απαντησει καποιος αν το εχει ψαξει απο το site τους και εχει προβει σε καποια αλλαγη, ευχαριστω.

https://energy.elin.gr/eksipiretisi-pelaton/enhmerosh-hreoseon-promitheias/enhmerosh-hreoseon-promitheias-oikiakes-paroxes/

δες το φύλλο  Ιστορικό Τιμών

excel σύγκρισης προγραμμάτων (το κατεβάζετε & ανοίγετε αντίγραφο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...