Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, το Double Generous Home της ΗΡΩΝ είναι λίγο φθηνότερο από το Generous Guarantee αν έχεις ήδη αέριο ΗΡΩΝ, σωστά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα!

Παρακαλώ πολύ οποίος έχει την καλοσύνη κ το χρόνο να μου πει τι πρόγραμμα είναι αυτό κ γιατί επιμένει ο εκπρόσωπος ότι αφού δεν έχει ΜΤΑ είναι σταθερο αλλά μέσα σε κίτρινο; 

Επιμένει ότι είναι σταθερο 0,10 την ημέρα κ 0,09 την νύχτα..🤔🫨   

Ποια είναι η αλήθεια κ τι καταλαβαίνετε ;

Ευχαριστώ!

power_home_smart_night.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, katsios2010 είπε

Για 2 παροχες προς ελπε, τι δωρα παιζουν εως Παρασκευή 

Στο σταθερό 50€ go for more και 35€ public ενώ στα κυμαινόμενα μόνο go for more. Και στα δυο συμπεριλαμβάνεται το home repair δωρεάν

Επεξ/σία από vklon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, newlynx είπε

Στην ιστοσελίδα της nrg https://www.nrg.gr/el/idiotes/revma δεν βλέπω κανένα σταθερό πρόγραμμα. Δεν είναι υποχρεωμένοι να προσφέρουν;

Προσφέρουν μέχρι τέλος Ιουνίου το εξαμηνιαίο. Το είχαν καταργήσει και το επανέφεραν λίγες μέρες πριν χωρίς να το ξαναβάλουν στη σελίδα γιατί έχουν μικρό απόθεμα.

11 λεπτά πριν, madwalker είπε

Καλημέρα!

Παρακαλώ πολύ οποίος έχει την καλοσύνη κ το χρόνο να μου πει τι πρόγραμμα είναι αυτό κ γιατί επιμένει ο εκπρόσωπος ότι αφού δεν έχει ΜΤΑ είναι σταθερο αλλά μέσα σε κίτρινο; 

Επιμένει ότι είναι σταθερο 0,10 την ημέρα κ 0,09 την νύχτα..🤔🫨   

Ποια είναι η αλήθεια κ τι καταλαβαίνετε ;

Ευχαριστώ!

power_home_smart_night.pdf 166.89 kB · 2 downloads

Κατακυμαινόμενο είναι και το έχω στο εξέλ. Η ΜΤΑ είναι η ΤΕΑ με προσαυξήσεις.

1 ώρα πριν, KaRouLi είπε

Καλημέρα, το Double Generous Home της ΗΡΩΝ είναι λίγο φθηνότερο από το Generous Guarantee αν έχεις ήδη αέριο ΗΡΩΝ, σωστά? 

Ναι αλλά το Generous καταργήθηκε και έχασε και το e-contract.

Επεξ/σία από doomnx
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, katsios2010 είπε

καμια δωροεπιταγη σκλαβενιτη σε κυμαινομενο ελπε? περαν του go4 more? καλα κοπγηκαν και τα 30 ? ελεος

Αυτή τη στιγμή δε λένε κάτι το ιδιαίτερο τα δωρά της elpe σε κυμαινόμενα. Κάνε αναμονή να δουμε τι και αν θα βγει κάτι  νέο όταν τελειώσει η προωθητική του go4more.

Επεξ/σία από messinia3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, katsios2010 είπε

καμια δωροεπιταγη σκλαβενιτη σε κυμαινομενο ελπε? περαν του go4 more? καλα κοπγηκαν και τα 30 ? ελεος

Πήγαινε αλλού να δουν την γλύκα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, newlynx είπε

Στην ιστοσελίδα της nrg https://www.nrg.gr/el/idiotes/revma δεν βλέπω κανένα σταθερό πρόγραμμα. Δεν είναι υποχρεωμένοι να προσφέρουν;

Υπάρχει σταθερό και μάλιστα κάνουμε και αιτήσεις. Δεν ξέρω για πόσο ακόμα και γιατί δεν το έχουν στο site, ίσως είναι αυτό που είπε πιο πάνω ο doomnx. Αν το θέλεις όμως πες μου

55 λεπτά πριν, madwalker είπε

Καλημέρα!

Παρακαλώ πολύ οποίος έχει την καλοσύνη κ το χρόνο να μου πει τι πρόγραμμα είναι αυτό κ γιατί επιμένει ο εκπρόσωπος ότι αφού δεν έχει ΜΤΑ είναι σταθερο αλλά μέσα σε κίτρινο; 

Επιμένει ότι είναι σταθερο 0,10 την ημέρα κ 0,09 την νύχτα..🤔🫨   

Ποια είναι η αλήθεια κ τι καταλαβαίνετε ;

Ευχαριστώ!

power_home_smart_night.pdf 166.89 kB · 4 downloads

Από τη στιγμή που έχει ΤΕΑ είναι κυμαινόμενο. Σταθερός είναι ο συντελεστής αλλά το πρόγραμμα είναι κυμαινόμενο καθαρά!

Οι τιμές που σου λένε δεν είναι σωστές. Για τον Μάιο οι τιμές ήταν 0,11598 και 0,10648. Για τον Ιούνιο φαίνεται ότι θα υπάρχει αύξηση

Επεξ/σία από bilham
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Volton πόσες μέρες χρειάζεται για να μπορέσω να κατεβάσω τον λογαριασμό που έχει εκδοθεί αλλά δεν μπορώ να κατεβάσω το pdf; Έχει 5 μέρες που στο site λέει "Διαθέσιμο αρχείο" αλλά όταν πάω να το κατεβάσω λέει "Ο λογαριασμός e-bill δεν είναι ακόμη διαθέσιμος, παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NightKing είπε

Η Volton πόσες μέρες χρειάζεται για να μπορέσω να κατεβάσω τον λογαριασμό που έχει εκδοθεί αλλά δεν μπορώ να κατεβάσω το pdf; Έχει 5 μέρες που στο site λέει "Διαθέσιμο αρχείο" αλλά όταν πάω να το κατεβάσω λέει "Ο λογαριασμός e-bill δεν είναι ακόμη διαθέσιμος, παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα."

Και αυτή αργεί όπως ο ΗΡΩΝ να εμφανίσει το pdf. Όταν εκδοθεί στέλνει mail πάντως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, NightKing said:

Η Volton πόσες μέρες χρειάζεται για να μπορέσω να κατεβάσω τον λογαριασμό που έχει εκδοθεί αλλά δεν μπορώ να κατεβάσω το pdf; Έχει 5 μέρες που στο site λέει "Διαθέσιμο αρχείο" αλλά όταν πάω να το κατεβάσω λέει "Ο λογαριασμός e-bill δεν είναι ακόμη διαθέσιμος, παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα."

Aν είχες ενεργοποιήσει την αποστολή μέσω mail, έρχεται σε 2 μέρες. Στο myvolton εμένα σε 3 εργάσιμες εμφανίζεται συνήθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...