Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,
Σχετικά με τα δώρα στο Bright Up της Elpediosn τι γίνεται?

Σε σημερινή επικοινωνία μαζί τους, ανέφεραν 50€ Go4more και 35€ Public ωστόσο καμία αναφορά για τα 40€ Σκλαβενίτη. Υπάρχει ακόμα αυτό το δώρο για Σκλαβενίτη? Μπορώ να το διεκδικήσω με κάποιο τρόπο?  

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάω να κάνω Ήρων μέσω econtract και ζητάει "Στοιχεία δημοσιότητας ΓΕΜΗ". Και αν δεν φορτώσω αρχείο δεν προχωράει.

Τι είναι ετούτο πάλι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, herkules said:

Καλησπέρα σε όλους,
Σχετικά με τα δώρα στο Bright Up της Elpediosn τι γίνεται?

Σε σημερινή επικοινωνία μαζί τους, ανέφεραν 50€ Go4more και 35€ Public ωστόσο καμία αναφορά για τα 40€ Σκλαβενίτη. Υπάρχει ακόμα αυτό το δώρο για Σκλαβενίτη? Μπορώ να το διεκδικήσω με κάποιο τρόπο?  

Ευχαριστώ

Αν κατάλαβα καλά ι κάρτες Σκλαβενίτη είναι μόνο από τρίτους . Μπιφον τελεράις κλπ

ας διορθώσει κάποιος αν είμαι λαθος

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- τα δώρα στο Bright Up της Elpediosn είναι μέχρι 15/6 ?  
Αν οχι, μέχρι πότε είναι;

29/5 πήγα elpe , και έχω λάβει τους πόντους go4more και επιταγη public.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/6/2024 στις 12:25 ΜΜ, Kozanitis1 είπε

Καλημέρα, δίνει τίποτα δώρα η ΕΛΠΕ στο μπλε; Ξέρουμε περίπου τι εγγύηση ζητάνε; δεν θέλω να βάλω πάγια εντολή πριν ακόμα βγάλουν λογαριασμό (μην είναι ό,τι να ναι..)

Καλησπέρα!Η εγγύηση είναι η κατανάλωση ενός μήνα με minimum τα 50 ευρώ!Και σπάει σε 2 δόσεις στους 2 πρώτους λογαριασμούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ekrepali είπε

Έτσι το γράφει στους όρους. Το θέμα είναι τι έχει πατήσει στη μηχανογράφηση ο προγραμματιστής. Αυτό δεν το έχουμε δει στη πράξη γιατί δεν έχει βγει κάποιος λογαριασμός ακόμα. Αν θες να κάνεις το πείραμα και να πας στο yellow, ελεύθερα.

Το κάνω εγώ το πείραμα, θα σας ενημερώσω 😂

3 ώρες πριν, paranoid_android είπε

Βλέπω διαφωνείτε με τον doomnx ο οποιος υποστηριζε να μην πληρωθει ο εναντι

Μπα εγώ δεν πληρώνω έναντι, ειδικά φουσκωμένους 😅

Ειδικά στον τουρισμό κάνω όλους τους υπολογισμούς χωρίς έκπτωση συνέπειας και περιμένω τον τελικό. Τώρα αν είσαι σε καμιά nrg με 7 λεπτά την έκπτωση συνέπειας, τότε ναι εκεί μάλλον κάνεις τα αδύνατα δυνατά να μην τη χάσεις.

3 ώρες πριν, mousmoulis είπε

Είμαι ELPE smart και ήρθε η ώρα να κάνω μια αλλαγή προς ΗΡΩΝ και μετά πίσω (ή αλλού), άρα δεν υπολογίζω έκπτωση συνέπειας.

Θα έχω κατανάλωση περίπου 100-150 KWh τον επόμενο μήνα, ποιο πρόγραμμα να επιλέξω καλύτερα με econtract?

Το yellow free home που δεν έχει κ πάγιο αποτελέι καλή λύση για τη μικρή κατανάλωσή μου ή να πάω σε yellow one home?

 

Το Benefit θα σου βγει φθηνότερο αν δεν έχεις ξαναπάρει 50άρικο το τελευταίο εξάμηνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, physnik said:

Πάω να κάνω Ήρων μέσω econtract και ζητάει "Στοιχεία δημοσιότητας ΓΕΜΗ". Και αν δεν φορτώσω αρχείο δεν προχωράει.

Τι είναι ετούτο πάλι;

Aν σου ζητάει γεμή, τότε έχεις πατήσεις επαγγελματικό πρόγραμμα.

https://publicity.businessportal.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Dogtor21 είπε

Υπάρχει κάποια εκτίμηση (ή πληροφορία) από τους insiders της ενέργειας για το τι θα παίζει από δώρα στην ΕΛΠΕ μετά τις 15??

Το μόνο σίγουρο είναι πως θα σταματήσει η προωθητική με τα go for more. Μπορεί να επεκταθούν τα 35€ public και στα κυμαινόμενα μου είπε η γνωστή μου. Του Σκλαβενίτη συνεχίζουν κανονικά. Πάντως πιο πολλά δώρα από τώρα λίγο δύσκολο να δώσουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vklon είπε

Το μόνο σίγουρο είναι πως θα σταματήσει η προωθητική με τα go for more. Μπορεί να επεκταθούν τα 35€ public και στα κυμαινόμενα μου είπε η γνωστή μου. Του Σκλαβενίτη συνεχίζουν κανονικά. Πάντως πιο πολλά δώρα από τώρα λίγο δύσκολο να δώσουν.

Ευχαριστώ πολύ!!! Αν και είμαι εναντίον του ταχυτουρισμο ίσως τον εφαρμόσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να βάλει το λινκ για το επίδομα θέρμανσης. 

Πήρα την βόλτον και μου είπαν ότι δεν έχει μπει σε κανέναν.

Η ΔΕΗ που το βάζει το κάνει από μόνη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, revmatopliktos είπε

Μπορεί κάποιος να βάλει το λινκ για το επίδομα θέρμανσης. 

Πήρα την βόλτον και μου είπαν ότι δεν έχει μπει σε κανέναν.

Η ΔΕΗ που το βάζει το κάνει από μόνη της.

Η volton και σε εμένα έχει πει πως δεν έχει καταβληθεί ακόμα σε κανέναν και πως αναμένεται το καλοκαίρι ενώ σε άλλους παρόχους έχει μπει. Άμα είναι κάνε αίτημα Ραε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, vklon είπε

Η volton και σε εμένα έχει πει πως δεν έχει καταβληθεί ακόμα σε κανέναν και πως αναμένεται το καλοκαίρι ενώ σε άλλους παρόχους έχει μπει. Άμα είναι κάνε αίτημα Ραε

Μόνο στην δεή έχει μπεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...