Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 4/6/2024 στις 2:43 ΜΜ, Con_stant1ne είπε

Υπάρχει άνθρωπος στην elpedison που να γνωρίζει γι αυτό το δώρο; Γιατί εγώ δεν έχω καταφέρει να βρω με τόσους που μίλησα.

 

index.pdf

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, misi27 είπε

Μπήκα τυχαία να δω τον λογαριασμό στο go4more κ προς μεγάλη μου έκπληξη είδα ότι μπήκαν οι πόντοι από 2 παροχές. Δωροεπιταγές Σκλαβενίτη αγνοούνται

Και εδώ μπήκαν από αίτηση 16 Μαίου.

Σκλαβενίτη ακόμα τίποτα 

Επεξ/σία από atpanos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, desiro said:

Παιδια ειμαι elpedison 3 παροχες ρευμα κ 2 αεριο (στο αεριο δεν εχει βγει ακομα λογαριασμος) ..... λεω να κανω αιτηση να παω σε καποιον αλλο παροχο για 7-8 μερες κ να επιστρεψω πριν τις 15/6 για να παρω τους ποντους go4more....ποιον παροχο κ ποιο προγραμμα εχετε να προτεινετε? Να κανω αιτηση να παρω κ τις παροχες του αεριου? Δεν εχει βγει ακομα λογαριασμος κ φοβαμαι μην χασω τα 120....δωστε λιγο τα φωτα σας

Μεχρι 15 ειναι οι πόντοι ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις κανεις τους όρους σε pfd? Επίσης για να μπουν οι πόντοι στην Εθνική πως γίνεται ? Δηλώνεις κάρτα Εθνικής κ πότε ? Επίσης τα 15 χ 2 μήνες πάει να πεί ότι πρεπει να μέινουμε 2 μήνες τουλάχιστον σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nebtios είπε

Εχεις κανεις τους όρους σε pfd? Επίσης για να μπουν οι πόντοι στην Εθνική πως γίνεται ? Δηλώνεις κάρτα Εθνικής κ πότε ? Επίσης τα 15 χ 2 μήνες πάει να πεί ότι πρεπει να μέινουμε 2 μήνες τουλάχιστον σωστα?

Τα 15x2 είναι 0.5€ την ημέρα για 2 μήνες. Οι πόντοι της εθνικής μπαίνουν στην κάρτα που δηλώνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, thermaikos4 είπε

οι τουριστες που ειμαστε στο smart παμε για volton yellow simple protect ή weblue?

Η Volton έχει στο yellow free 1 μήνα δωρεάν (500 kWh) και πάγιο συμφέρει περισσότερο από το protect αλλά πρέπει να φύγεις στις 30 μέρες για να τα πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, nebtios είπε

Εχεις κανεις τους όρους σε pfd? Επίσης για να μπουν οι πόντοι στην Εθνική πως γίνεται ? Δηλώνεις κάρτα Εθνικής κ πότε ? Επίσης τα 15 χ 2 μήνες πάει να πεί ότι πρεπει να μέινουμε 2 μήνες τουλάχιστον σωστα?

ΚαλημέραPromo_go4more Terms_elpedison.gr Μονόφλλο Ρεύμα Αέριο 052024 εως 15_06.pdfPromo_go4more Terms_elpedison.gr Μονόφλλο Ρεύμα Αέριο 052024 εως 15_06.pdf

ΔΩΡΟ 30€.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. 
Πολλα ευχαριστώ για τον κόπο που κάνετε να βγάζουμε μια άκρη με την ηλεκτρική ενέργεια. 
εχοντας διαβάσει δεκάδες σελίδες, θα ήθελα ένα tip για το ποιο excel να ακολουθώ για σύγκριση προγραμμάτων, καθώς της αρχικής σελίδας μου εμφανίζει για αέριο (δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος αρχείο).

Τελος, εκτός των διαφόρων προσφορών από τους παρόχους, πιστεύετε υπάρχει λόγος να τρέχει κάποιος σε ex-post έναντι του ex-ante? Ακόμα κ ως τουρίστας εννοώ. Ευχαριστώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, dreamfix είπε

Καλησπέρα παιδιά. 
Πολλα ευχαριστώ για τον κόπο που κάνετε να βγάζουμε μια άκρη με την ηλεκτρική ενέργεια. 
εχοντας διαβάσει δεκάδες σελίδες, θα ήθελα ένα tip για το ποιο excel να ακολουθώ για σύγκριση προγραμμάτων, καθώς της αρχικής σελίδας μου εμφανίζει για αέριο (δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος αρχείο).

Τελος, εκτός των διαφόρων προσφορών από τους παρόχους, πιστεύετε υπάρχει λόγος να τρέχει κάποιος σε ex-post έναντι του ex-ante? Ακόμα κ ως τουρίστας εννοώ. Ευχαριστώ. 

Εξαρτάται τι ψάχνεις. Όλα τα εξελ προσφέρουν πράγματα.

Με την τιμή που έχουν τα σταθερά, δεν υπάρχει λόγος να πάει κάποιος σε ex-ante. 

Έχουμε πλέον προγράμματα με σταθερή τιμή για 12 μήνες, για 8 μήνες, για 7 μήνες, για 6 μήνες, για 3 μήνες και για 2 μήνες. 😂

  • Like 3
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, δίνει τίποτα δώρα η ΕΛΠΕ στο μπλε; Ξέρουμε περίπου τι εγγύηση ζητάνε; δεν θέλω να βάλω πάγια εντολή πριν ακόμα βγάλουν λογαριασμό (μην είναι ό,τι να ναι..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Kozanitis1 είπε

Καλημέρα, δίνει τίποτα δώρα η ΕΛΠΕ στο μπλε; Ξέρουμε περίπου τι εγγύηση ζητάνε; δεν θέλω να βάλω πάγια εντολή πριν ακόμα βγάλουν λογαριασμό (μην είναι ό,τι να ναι..)

Εννοείς από κίτρινο σε μπλε η σαν νέος πελάτης?Για νέους πελάτες δίνει 40 Σκλαβενίτη και 50 σε go4more πόντους.

Αν είσαι υφιστάμενος πελάτης και απλά θέλεις να μεταφερθεις εννοείται ότι δεν παίρνεις δώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...