Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 minutes ago, madboy said:

Επειδή είναι ελάχιστοι οι παροχοι που δίνουν δώρα., κρίμα είναι να τους κάψουμε.  

Μπούμερανγκ θα γυρίσει σε εμάς. 

Ξεκίνησα τον τουρισμό από τον Ιανουάριο και έως τώρα έχω λάβει αρκετά δώρα και εκπτώσεις στους λογαριασμούς.  Θα πρότεινα να μην το χαλάσουμε αυτό με την απληστία μας.

Το ποιος είναι πιο άπληστος, ας μην το σχολιάσουμε καλύτερα :). Αλλά γενικώς ναι, δεν χρειάζεται να κάνουμε υπερβολικές κινήσεις, που μπορεί να τις πληρώσουμε στο μέλλον...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

47 λεπτά πριν, messinia3 είπε

Μην κάνετε καφρίλες, γιατί ξέρετε που θα οδηγήσει μετά. Κρίμα είναι,αφήστε να τα πάρουμε όλοι και σε κάνα 6μηνο να το ξαναβάλουν σαν promo.😊

ακριβώς αυτό σκεφτόμουν όταν διάβαζα τα προηγούμενα 😛

Εύχομαι πάντως , όσοι δεν παρακολουθούσατε παλιά τα θέματα και καήκατε με τις ρήτρες να ρεφάρατε και με το παραπάνω (τουλάχιστον στα οικιακά )

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Σε ΗΡΩΝ επαγγελματικό δεν έχω πάει απ'το 2022... κανονικά θα πρέπει να μου δώσουν αναδρομικά 50άρικα. 😁

καλά , στα επαγγελματικά εσύ και ο @HERTHAN είχατε το νου σας , άλλοι μπήκαν χιλιάρικα μέσα ,τα 50ρικα και 100ευρα δεν πιάνουν σε τέτοιες περιπτώσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, nebtios είπε

Καλησπέρα, ειμαι στη Βολτον και λέω να πάω στη ΕΛΠΕ τουριστας. Αυτη τη περίοδο τι παίζει ?

Στο smart 2×15 στο λογαριασμό, 40 διατακτικες Σκλαβενίτη και 50 σε πόντους go4more (Εθνική)

Στο win με εγγυημένη τιμή για δίμηνο τα ίδια πλην το 30 σπαστό σε δύο μήνες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώρα, ξεδώρα, το 0,154 του Smart Up κάθεται λίγο περίεργα στο λαιμό. Θα κρεμάσω στην εξώπορτα τις δωροεπιταγές σκλαβενίτη και public (σαν έρθουν) να έρχομαι στα ίσα μου :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Rebirth said:

Δώρα, ξεδώρα, το 0,154 του Smart Up κάθεται λίγο περίεργα στο λαιμό. Θα κρεμάσω στην εξώπορτα τις δωροεπιταγές σκλαβενίτη και public (σαν έρθουν) να έρχομαι στα ίσα μου :D 

Και το Smart που έχω επιλέξει εγώ δεν το λες και φθηνό. Απλά είναι τα 15 ευρώ έκπτωση ανά μήνα,  μπήκε και το επίδομα.α θέρμανσης και για λίγο διάστημα είμαι οκ. Βλέπουμε τον Ιούλιο αν θα πρέπει να αλλάξω πρόγραμμα ή παροχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, madboy said:

Και το Smart που έχω επιλέξει εγώ δεν το λες και φθηνό. Απλά είναι τα 15 ευρώ έκπτωση ανά μήνα,  μπήκε και το επίδομα.α θέρμανσης και για λίγο διάστημα είμαι οκ. Βλέπουμε τον Ιούλιο αν θα πρέπει να αλλάξω πρόγραμμα ή παροχο.

που να δεις το 0.17 μολις υπεγραψα!! χαχαχα
Δεν πειραζει ομως, εκανα και την ανακαλυψη με το επιδομα :) 
καλα ειναι, αμα σας δινουν τσαμπα να μην λετε οχι , ετσι ελεγε η γιαγια μου

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, korakios είπε

μπορείς

απλά να μην αφήνετε πιστωτικά είναι ο κανόνας

Αρα εννοείς να μεινω πχ μεχρι να φαγωθει το 50ρικο. Γιατι ομως αυτο?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Kyriazo είπε

Αρα εννοείς να μεινω πχ μεχρι να φαγωθει το 50ρικο. Γιατι ομως αυτο?

γιατί θα το κόψουνε τελείως αν μας πληρώνουν αντί να πληρώνουμε το λογαριασμό (δλδ όταν μένει πιστωτικό) , νόμιζα αυτονόητο

Ήδη κόψανε το 50ρικο στα περισσότερα προγράμματα

11 λεπτά πριν, kozywozy είπε

Εντυπωσιακά γρήγορη η Elpedison. Με την δικη μου παροχή (αίτηση 28/5) αμέσως η κάρτα 70€ αλλά και οι go4more πόντοι. 

όλο και κάποιος θα ξεμείνει .Και την προηγούμενη φορά οι περισσότεροι τα πήραν πάνω στο μήνα , άλλοι στο 2μηνο αλλά κάποιους τους καθυστέρησαν αρκετά

Επεξ/σία από korakios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

όλο και κάποιος θα ξεμείνει

Πολύ πιθανόν εγώ για την δεύτερη παροχή μιας και ξεκίνησε λάθος και με την δωροκαρτα 🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι elpedison 3 παροχες ρευμα κ 2 αεριο (στο αεριο δεν εχει βγει ακομα λογαριασμος) ..... λεω να κανω αιτηση να παω σε καποιον αλλο παροχο για 7-8 μερες κ να επιστρεψω πριν τις 15/6 για να παρω τους ποντους go4more....ποιον παροχο κ ποιο προγραμμα εχετε να προτεινετε? Να κανω αιτηση να παρω κ τις παροχες του αεριου? Δεν εχει βγει ακομα λογαριασμος κ φοβαμαι μην χασω τα 120....δωστε λιγο τα φωτα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, desiro είπε

Παιδια ειμαι elpedison 3 παροχες ρευμα κ 2 αεριο (στο αεριο δεν εχει βγει ακομα λογαριασμος) ..... λεω να κανω αιτηση να παω σε καποιον αλλο παροχο για 7-8 μερες κ να επιστρεψω πριν τις 15/6 για να παρω τους ποντους go4more....ποιον παροχο κ ποιο προγραμμα εχετε να προτεινετε? Να κανω αιτηση να παρω κ τις παροχες του αεριου? Δεν εχει βγει ακομα λογαριασμος κ φοβαμαι μην χασω τα 120....δωστε λιγο τα φωτα σας

Τα 120€ δεν τα χάνεις αν στο συμβόλαιο λέει πως αποδίδονται στον πρώτο λογαριασμό είναι υποχρεωμένοι να τα πιστώσουν. Η καλύτερη επιλογή είναι να τα πας στην ΔΕΗ καθώς η μεταφορά γίνεται σε 2 μέρες το πολύ οι υπόλοιποι θέλουν περισσότερες και μετά επιστρέφεις άμεσα.

Επεξ/σία από vklon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...