Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, vklon είπε

Υπαρχεί ακόμα στο e-contract και το Guarantee, δεν έχει αντικατασταθεί 

Σε μένα πάντως είτε από το site τους είτε στο heron app δεν το (αποσυνδεδεμένος) δεν υπάρχει το guarantee… 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, Greg29M είπε

Το αντικατέστησε ήδη στο e contract αν δεις δυστυχώς…

φτου , απο εβδομάδα είχα σκοπό για guarantee ...

με το που βγήκε το guarantee κάποια άτομα κάνανε τηλεφωνικά και ίσχυε το δώρο (φαινόταν στους όρους) μιας και δεν υπήρχε το e-contract αλλά μόνο ου θα ακούσουνε όνομα θα πέσει η γραμμή 😂

μόνο το solar ξέμεινε στο e-contract , θα ποστάρω αν βάλανε και γιαυτό όρους όταν κάνω αίτηση

6 λεπτά πριν, Greg29M είπε

επίσης αυτή τη μπαρούφα που γράφουν με τους 6 μήνες για το δώρο δεν μπορούν να μην μας το πιστώνουν γιατί αλλάζει ο αριθμός παροχής τα δυο τελευταία ψηφία όποτε θεωρείται νέα παροχή… 

μακάρι να εννοούσαν περιπτώσεις εσωτερικής αλλαγής προγραμμάτων ,αλλά  δεν υπάρχει περίπτωση να πείσεις των Ήρων 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, vklon είπε

Υπαρχεί ακόμα στο e-contract και το Guarantee, δεν έχει αντικατασταθεί 

Εγώ που πριν μια ώρα έκανα e contract για το guarantee έκανα... τώρα στην εφαρμογή δεν υπάρχει..για να δούμε που θα κάτσει η μπίλια .. πάντως τηλέφωνο για σύμβαση κτλ δεν με έχουν πάρει 

Επεξ/σία από Dogtor21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, korakios είπε

απο TEA προηγούμενου μήνα είναι ?

Είναι ακριβώς σαν το πράσινο BASIC με αυξημένα όρια Lu και Ll, αυξημένη ΒΤΠ και αυξημένη έκπτωση συνέπειας.

image.png.62e78b738bbdd3887764647b75fab306.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Greg29M είπε

Σε μένα πάντως είτε από το site τους είτε στο heron app δεν το (αποσυνδεδεμένος) δεν υπάρχει το guarantee… 

ούτε σε εμένα αποσυνδεδεμένος , ούτε απο το myhron

2 λεπτά πριν, Dogtor21 είπε

Εγώ που πριν μια ώρα έκανα e contract για το guarantee έκανα... τώρα στην εφαρμογή δεν υπάρχει..για να δούμε που θα κάτσει η μπίλια 

παίξε τζόκερ ... ή έκανες κατα λάθος άλλο πρόγραμμα 🤪

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Dogtor21 είπε

Εγώ που πριν μια ώρα έκανα e contract για το guarantee έκανα... τώρα στην εφαρμογή δεν υπάρχει..για να δούμε που θα κάτσει η μπίλια .. πάντως τηλέφωνο για σύμβαση κτλ δεν με έχουν πάρει 

Μέσα στο app εμφανίζεται κανονικά για να κανείς econtract άμα είσαι συνδεδεμένος αλλά μάλλον δεν θα υπάρχει για πολύ ακόμα αφού αφαιρέθηκε από το site. Εγώ σήμερα κανονικά μετέφερα στο guarantee 3 παροχές και έλαβα και τα mail για αποδοχή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

ούτε σε εμένα αποσυνδεδεμένος , ούτε απο το myhron

παίξε τζόκερ ... ή έκανες κατα λάθος άλλο πρόγραμμα 🤪

Όχι όχι μέχρι πριν κανα μισάωρο ήταν κανονικά. Γιαυτό έγραψα μακάρι να μην αντικατασταθεί. Too late 🤐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

ούτε σε εμένα αποσυνδεδεμένος , ούτε απο το myhron

παίξε τζόκερ ... ή έκανες κατα λάθος άλλο πρόγραμμα 🤪

Χαχα... δύσκολα το δεύτερο...

Τώρα για το τζόκερ.. κάλλιο 50 και στο χέρι παρά 1.000.000 και σιγά μην μας κάτσει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τοσα προγραμματα για ρευμα, με τοσες συνεχεις αλλαγες και συναρτησεις τυπους και λοιπα, να μας δωσουν καποιο πτυχιο βρε αδερφε 😂

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vklon είπε

Μέσα στο app εμφανίζεται κανονικά για να κανείς econtract άμα είσαι συνδεδεμένος αλλά μάλλον δεν θα υπάρχει για πολύ ακόμα αφού αφαιρέθηκε από το site. Εγώ σήμερα κανονικά μετέφερα στο guarantee 3 παροχές και έλαβα και τα mail για αποδοχή

θα κατεβάσω το app απο εβδομάδα μπας και ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

θα κατεβάσω το app απο εβδομάδα μπας και ....

Έκανα log out και τώρα που ξανασυνδέθηκα δεν υπάρχει, δυστυχώς έχει αντικατασταθεί από τα καινούργια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ τα ιδια.. Προλαβα την μία παροχη απο τις 2 .. να παω σε κανεναν άλλο για 9 μέρες; καπου να μην πληρώσω τπτ τελος παντων.... και μετα ξανα ελπε; που αλλου πεταγόμαστε ευκολα και αβασάνιστα;

Επεξ/σία από visualmaster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, korakios είπε

 

μακάρι να εννοούσαν περιπτώσεις εσωτερικής αλλαγής προγραμμάτων ,αλλά  δεν υπάρχει περίπτωση να πείσεις των Ήρων 😛

ετσι όπως είναι διατυπωμένο αυτό εννοείται, ότι πρόκειται δηλαδή για εσωτερική αλλαγή... αλλιώς είναι παράνομο θεωρώ και myrae...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, koriosg4 είπε

Αίτηση σε ΕΛΠΕ από volton στις 20/05 μέσω @doomnx, μετά από 2-3 μέρες τηλέφωνο σε δεδδηε μου αναφέρουν ότι φαίνομαι στην ΕΛΠΕ από 21/05 αλλά περιμένουμε συστημικά να φανείτε όπως και έγινε στις 27/05, αλλά με 2-3 ακόμα τηλέφωνα σε δεδδηε.

Χτες έβγαλε η volton εκκαθαριστικό αλλά με τίς ενδείξεις όχι αυτές που έστειλα εγώ σε ΕΛΠΕ, αλλά 5 μέρες πριν που ήταν προγραμματισμένη καταμέτρηση από δεδδηε.

Δεν με πειράζει γιατί ήταν λίγες μέρες και μικρή η κατανάλωση.

Μου φαίνονται όλα σωστά η διαβάζω κάτι λάθος?

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

Βρε αυτό το spoiler δε θα το καταφέρω ποτέ,😄Screenshot_2024-06-04-23-44-33-583_com.google.android_apps.photos.jpg.088b82c44f35f8fcf8e9ed4f858b8c17.jpgScreenshot_2024-06-04-23-44-19-570_com.google.android_apps.photos.jpg.a01419f9600645d3f1aa0b455f0e0d4f.jpgScreenshot_2024-06-04-23-44-01-425_com.google.android_apps.photos.jpg.b1b044e202ce0f4774cf894d1b90bf90.jpg

Για δώστε τα φώτα σάς οι γνωστές του αθλήματος.

Επεξ/σία από koriosg4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bilham είπε

Επίσης μετά από ενημέρωση της NRG επανέρχεται από αύριο το σταθερό της με τα ίδια χαρακτηριστικά 0,095 + 9,9 πάγιο

Τραγικοί. Εκτός του ότι βαζοβγάζουν το ίδιο πρόγραμμα, το βαφτίζουν 6μηνο αλλά αν φύγεις πριν τις 31/12/2024 χρεώνεσαι ρήτρα 100 €. Άρα στην ουσία είναι επταμηνιαίο με επτά μήνες υποχρεωτική παραμονή.

7 λεπτά πριν, koriosg4 είπε

Για δώστε τα φώτα σάς οι γνωστές του αθλήματος.

Κατ'αρχάς η Volton δεν ξέρει ότι έφυγες ακόμα, γι'αυτό έστειλε απλά εκκαθαριστικό και όχι τελικό. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...