Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 14/05/2024 at 21:34, Soundwave said:

Συγγνώμη εκ των προτέρων για το off topic, όμως είναι επείγον και δε θέλω να δημιουργήσω νέο νήμα. 'Eκανα μια πρόχειρη αναζήτηση για τον πάροχο στο insomnia, χωρίς πρόσφατες απαντήσεις.

Υπάρχει κάποιος/α που να είχε εμπειρία με ληξιπρόθεσμη οφειλή προς τα ΕΛΤΑ Energy το 2023-2024;

Ακόμα κι αν γνωρίζετε κάποιον γνωστό σας που αντιμετώπισε το θέμα επιτυχώς, στείλτε μου σας παρακαλώ μήνυμα στο λογαριασμό μου.

Ευχαριστώ

Σήμερα είδα τυχαία πως υπάρχουν ακόμα τα EΛΤΑ στο myrae

https://my.rae.gr

Βέβαια αν θα δει κάποιος το αίτημα, είναι άλλο θέμα.

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 ώρες πριν, namenick είπε

Ρώτησα σημερα στη Volton για του yellow simple protect και μου ειπαν +1 μηνα κλειδωμένη τιμη δηλαδή ως 31/8. Οπότε αύριο Ήρων για το 50αρικο που δεν περασα ποτε απο εκει και Ιούλιο Αυγουστο Volton για να μην ασχολουμε κανα δίμηνο, πρεπει να διακοπευσω κιολας. Απλά τα πράγματα.😉

Καλημέρα, ήθελα να ρωτήσω το πρόγραμμα της Volton  με την κλειδωμένη χαμηλή τιμή ισχύει τώρα...πώς, αν περάσει κανείς ένα μήνα από τον Ήρωνα για το 50αρικο, ξέρει ότι θα μπορεί να το ενεργοποιήσει μετά από ένα μήνα; 

Ρωτώ γιατί και εγώ είμαι στην ΕΛΠΕ από μέσα Μαρτίου και ψάχνομαι για την ίδια διαδρομή...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, walex είπε

η Volton δεν έχει e-contract? θέλω να κάνω αίτηση online. βλέπω μόνο φόρμα "ενδιαφέρομαι" για να με καλέσουνε.

Έχει και τηλέφωνο που απαντάνε αμέσως αλλά ΜΗΝ πάρεις το πενταψήφιο πάρε το 216300100 (δεν έχει econtract)

Επεξ/σία από vklon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nvoros είπε

Υπάρχει κονέ για Ελπέντισον Bright Up? Και τι δώρα έχει?

50 go4more + 40€ Σκλαβενίτη 

Επεξ/σία από lazarnik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kozywozy είπε

Έστειλε και σε άλλον η ΕΛΠΕ δωροεπιταγή Public 30€ αντί για τα συμφωνηθέν 70€ η μόνο σε εμένα συμβαίνουν αυτά;

Κάνε καταγγελία ΡΑΕ άμεσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vklon είπε

Κάνε καταγγελία ΡΑΕ άμεσα 

Προς το παρών είμαι στα τηλέφωνα να δω τι θα μου πουνε, επόμενο βήμα σίγουρα ΡΑΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, kozywozy είπε

Έστειλε και σε άλλον η ΕΛΠΕ δωροεπιταγή Public 30€ αντί για τα συμφωνηθέν 70€ η μόνο σε εμένα συμβαίνουν αυτά;

Αν έχει γίνει λάθος στην αρχή και δώσανε προμο για 30€ μπορεί να γίνει ή να έγινε λάθος στην καταχώρηση. Παρε ένα τηλ σίγουρα θα σε βοηθήσουν αν έχεις σωστό pdf. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, lazarnik είπε

Αν έχει γίνει λάθος στην αρχή και δώσανε προμο για 30€ μπορεί να γίνει ή να έγινε λάθος στην καταχώρηση. Παρε ένα τηλ σίγουρα θα σε βοηθήσουν αν έχεις σωστό pdf. 

Προς το παρόν  μου είπαν ότι έγινε λάθος στην καταχώρηση μιας και στο  promo pdf αλλά και στην αίτηση αναγράφετε 70€. Θα επικοινωνήσουν μαζί μου για την διόρθωση όπως είπαν, συνεπώς θα περιμένω λίγο και μετά βλέπουμε.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πως πάμε τις τελευταίες ημέρες; Ανεβαίνει ή Καταβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...