Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, vassilis211973 είπε

Elpedison smart up ή elpedison win συμφέρει;

Το Elpedison smart up είχε κλειδωμένη τιμή για Απρίλιο και Μάιο τώρα δεν υπάρχει στην σελίδα της Elpedison μάλλον καταργήθηκε. Το win είναι το καινούργιο με κλειδωμένη τιμή 0,1108 που το αντικατέστησε. Άμα βάλεις και τα δώρα 90€ συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, korakios said:

@Lewnidas1995 σβήσε τα στοιχεία σου

 

έχει αναφερθεί αρκετές φορές , δε συγχρονίζουν με ΔΕΔΔΗΕ , μόνο στο βύσμα ο @ekrepali έκατσε 😛

Στο επαγγελματικό μόνο έχω καταιγισμό λογαριασμών. Στο οικιακό έφυγα 4/4 και ακόμα να πάρω τελικό. Περίμενα να λήξει ο έναντι τέλος Μαϊου κι έστειλα αίτημα μέσω mail. Είπα να μην ανοίξω και γι'αυτό αίτημα στη ραε αλλά αν δε βγάλουν σε 10 μέρες δε τη γλυτώνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@korakios Έχεις δίκιο και συγγνώμη, απλά επειδή στο άλλο θέμα δεν το ποσταρα καν (δεν πρόλαβα) και το είχα ξεκινήσει εδώ  συνδυαστικά με την αλλαγή παρόχου στην Elpedison, θεώρησα καλό να ενημερώσω επειδή κάποιοι ενδιαφέρθηκαν και μου απάντησαν, μήπως πλέον αλλάζοντας πάροχο και ψάχνοντας στην εφαρμογή σε "τσιμπάνε"

Και πάλι χίλια ευχαριστώ σε εσένα και τον doomnx για όσα προσφέρετε.

Η συνέχεια στο άλλο θέμα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vaggy είπε

@korakios Έχεις δίκιο και συγγνώμη, απλά επειδή στο άλλο θέμα δεν το ποσταρα καν (δεν πρόλαβα) και το είχα ξεκινήσει εδώ  συνδυαστικά με την αλλαγή παρόχου στην Elpedison, θεώρησα καλό να ενημερώσω επειδή κάποιοι ενδιαφέρθηκαν και μου απάντησαν, μήπως πλέον αλλάζοντας πάροχο και ψάχνοντας στην εφαρμογή σε "τσιμπάνε"

σου απάντησα εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, vklon είπε

Το Elpedison smart up είχε κλειδωμένη τιμή για Απρίλιο και Μάιο τώρα δεν υπάρχει στην σελίδα της Elpedison μάλλον καταργήθηκε. Το win είναι το καινούργιο με κλειδωμένη τιμή 0,1108 που το αντικατέστησε. Άμα βάλεις και τα δώρα 90€ συμφέρει.

Μπα, το Smart με τα δώρα πάλι φθηνότερο είναι  😂

Επεξ/σία από doomnx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, vassilis211973 είπε

Elpedison smart up ή elpedison win συμφέρει;

 

26 λεπτά πριν, vklon είπε

Το Elpedison smart up είχε κλειδωμένη τιμή για Απρίλιο και Μάιο τώρα δεν υπάρχει στην σελίδα της Elpedison μάλλον καταργήθηκε. Το win είναι το καινούργιο με κλειδωμένη τιμή 0,1108 που το αντικατέστησε. Άμα βάλεις και τα δώρα 90€ συμφέρει.

Ποια είναι τα δώρα; Εμένα στο τηλ μόνο για τα 50€ της GoFor more σε πόντους μ είπαν.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, madwalker είπε

 

Ποια είναι τα δώρα; Εμένα στο τηλ μόνο για τα 50€ της GoFor more σε πόντους μ είπαν.

Τα έξτρα δώρα τα παίρνεις από συνεργάτες μέσω μελών που βοηθάνε. Αν αναφέρεσαι στο νέο ( win) οι πόντοι go4more που σου είπαν και έξτρα 40 ευρώ διατακτικες Σκλαβενίτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, madwalker είπε

 

Ποια είναι τα δώρα; Εμένα στο τηλ μόνο για τα 50€ της GoFor more σε πόντους μ είπαν.

Πείρες μόνος σου ή από κονε cted? 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, vklon είπε

Το Elpedison smart up είχε κλειδωμένη τιμή για Απρίλιο και Μάιο τώρα δεν υπάρχει στην σελίδα της Elpedison μάλλον καταργήθηκε. Το win είναι το καινούργιο με κλειδωμένη τιμή 0,1108 που το αντικατέστησε. Άμα βάλεις και τα δώρα 90€ συμφέρει.

Αν οι καταναλώσεις σου δεν είναι πολύ μεγάλες το smart συμφερει περισσότερο (δίνει και 15 ανά μήνα επιπλέον δώρο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, madwalker είπε

Ποια είναι τα δώρα; Εμένα στο τηλ μόνο για τα 50€ της GoFor more σε πόντους μ είπαν.

image.png.71ee56c16d8f75ac3655e49f464b9823.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, messinia3 είπε

Αν οι καταναλώσεις σου δεν είναι πολύ μεγάλες το smart συμφερει περισσότερο (δίνει και 15 ανά μήνα επιπλέον δώρο)

Το ανάποδο ισχυει

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lazarnik είπε

Το ανάποδο ισχυει

Αυτά συμβαίνουν όταν δεν καταλαβαίνεις τα προγράμματα και είσαι εδώ μόνο για να πουλήσεις.

  • Haha 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...