Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους,   η προσφορά των 30 ευρώ Public ισχύει και σήμερα      για 2 ώρες ακόμη.                                                                                                                                                                Τα υπόλοιπα δώρα 2x20 ευρώ Σκλαβενίτη και 50 ευρώ Go4more (Εθνική) συνεχίζονται κανονικά.

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Επεξ/σία από Katrin210
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

21 λεπτά πριν, walex είπε

το SMART up γιατί δεν υπάρχει στο excel?

Νομίζω επειδή είναι σχεδόν πανομοιότυπος ο τύπος υπολογισμού σε σχέση με το απλό Smart (+0,001€ / KWh).

Αν θες, ενδεικτικά, να δεις την τιμή του μπορείς να αλλάξεις τον υπολογισμό στο κελί F3 σε: =1,249*K22+0,0349 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικα με το δωρο των 40€ της Eurobank για την Elpedison, ειναι 40€ για ενα ετος τμηματικα, δηλαδη 0.1090€/μερα.

Επεξ/σία από alexander098
  • Sad 2
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, alexander098 είπε

Σχετικα με το δωρο των 40€ της Eurobank για την Elpedison, ειναι 40€ για ενα ετος τμηματικα, δηλαδη 0.1090€/μερα.

συναγωνίζεται το fairy και τα μουστάκια μιας γαρίδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πήρα τηλέφωνο ελπε και μου είπαν ότι έχω ενεργοποιηθεί από 31/5

Την ίδια μέρα ειχα κανει την αίτηση.

δεν μου χει έρθει sms τίποτα και μπαίνω να γραφτώ στο my elpedison βάζω το αφμ και μου βγάζει το παρακάτω..

"There are no active meters on your account please try again later

Επεξ/σία από coast2coast
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, coast2coast είπε

πήρα τηλέφωνο ελπε και μου είπαν ότι έχω ενεργοποιηθεί από 31/5

Την ίδια μέρα έκανα την αίτηση.

δεν μου χει έρθει sms τίποτα και μπαίνω να δω το my elpedison βάζω το αφμ και μου βγάζει το παρακάτω..

There are no active meters on your account please try again later

Too soon

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, coast2coast είπε

πήρα τηλέφωνο ελπε και μου είπαν ότι έχω ενεργοποιηθεί από 31/5

Την ίδια μέρα ειχα κανει την αίτηση.

δεν μου χει έρθει sms τίποτα και μπαίνω να γραφτώ στο my elpedison βάζω το αφμ και μου βγάζει το παρακάτω..

"There are no active meters on your account please try again later

Πάρε ένα τηλέφωνο στον Δεδδηε για να το διαπιστώσεις.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ προσπαθώ να κάνω αίτηση online στο Smart Zero for Business της Ελπε και δεν δουλεύει. Ανοίγει το econtract-τύπος παροχής και δεν μπορώ να προχωρήσω ούτε ένα βήμα. Πάντα έτσι είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Trustworthy είπε

@korakios Τι σημαίνει "Εκκαθάριση από ΑΔΜΗΕ" που αναφέρεις σε αρκετά κελιά στο excel σου; Μήπως υπάρχει ενδεχόμενο να έρθεις κάποια στιγμή πρόσθετος λογαριασμός;

ναι , πιστωτικός ή χρεωστικός

2 ώρες πριν, tryfos είπε

@korakios η protergia έχει εφαρμογή δικιά της για να βάλουμε την πάγια (όπως ελπέ και Ήρων); Δε βλέπω κάτι. Αν δεν έχει, οι τράπεζες χρεώνουν για να βάλεις-βγάλεις πάγια αλλά και για να εξοφλείς κάθε μήνα, έτσι δεν το συζητώ καν για κανέναν.

δε γνωρίζω

2 ώρες πριν, tryfos είπε

To 6μηνο που γράφεις ότι πρέπει να έχει περάσει για το 50άρικο στον Ήρωνα είναι από την ημερομηνία που φτάνει η τελευταία εκκαθάριση ή από την ημερομηνία έκδοσης του τελικού λογαριασμού; Είναι για όλα τα κίτρινα του Ήρωνα το 6μηνο αυτό ή μόνο για μερικά;

1η σελίδα απο το excel μου

2 ώρες πριν, tryfos είπε

Edit: Στο εξέλ στο επαγγελματικό Ελπέ Smart Zero for Business έχει ξεμείνει μάλλον κατά λάθος το 5Χ10 δώρο, ενώ από ό,τι βλέπω είναι πλέον 2Χ15.

θα κάνω edit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε
2 ώρες πριν, tryfos είπε

To 6μηνο που γράφεις ότι πρέπει να έχει περάσει για το 50άρικο στον Ήρωνα είναι από την ημερομηνία που φτάνει η τελευταία εκκαθάριση ή από την ημερομηνία έκδοσης του τελικού λογαριασμού; Είναι για όλα τα κίτρινα του Ήρωνα το 6μηνο αυτό ή μόνο για μερικά;

1η σελίδα απο το excel μου

Δεν αναφέρεται στο εξέλ από πότε υπολογίζεται το 6μηνο, από την τελευταία μέτρηση ή από την έκδοση του τελικού λογαριασμού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexander098 είπε

Σχετικα με το δωρο των 40€ της Eurobank για την Elpedison, ειναι 40€ για ενα ετος τμηματικα, δηλαδη 0.1090€/μερα.

Υπάρχει άνθρωπος στην elpedison που να γνωρίζει γι αυτό το δώρο; Γιατί εγώ δεν έχω καταφέρει να βρω με τόσους που μίλησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...