Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, korakios είπε

αν θες να πληρώνεις στην ελπε 0,169 αντί 0,115 πάσο

μα 0,114 την κιλοβατώρα μου δίνει με 9,90€ πάγιο έως 31/12 και η ελπέντισον

image.png.6f3d5e4c61550dd8ad587024917a5cff.png

Επεξ/σία από for4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, for4 είπε

μα 0,114 την κιλοβατώρα μου δίνει με 9,90€ πάγιο έως 31/12 και η ελπέντισον

δεν το βλέπω στο site , αν όντως το έχεις γραπτώς καλή φάση για σταθερό  , χτύπα και τα δώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, korakios είπε

δεν το βλέπω στο site , αν όντως το έχεις γραπτώς καλή φάση για σταθερό  , χτύπα και τα δώρα

ναι μου έστειλε το μεσημέρι την σύμβαση. Εντάξει δώρα δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο, 30€ στο public. Αλλά και εγώ το θεωρώ καλή φάση να έχεις μια χαμηλή τιμή έως 31/12. Άρα προχωράω. Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, for4 είπε

ναι μου έστειλε το μεσημέρι την σύμβαση. Εντάξει δώρα δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο, 30€ στο public. Αλλά και εγώ το θεωρώ καλή φάση να έχεις μια χαμηλή τιμή έως 31/12. Άρα προχωράω. Ευχαριστώ για την βοήθεια.

δίνουν και 50€ σε δηλωμένη κάρτα Εθνικής και 40€ σε κουπόνια Σκλαβενίτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

δίνουν και 50€ σε δηλωμένη κάρτα Εθνικής και 40€ σε κουπόνια Σκλαβενίτη

όχι δεν τα δίνει αυτά σε αυτό. Μόνο στα οικιακά και αυτό με την κάρτα Εθνικής το δίνουν και στο σταθερό με 0,169. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Είχα στείλει αίτημα στο myrae την Κυριακή για τους πόντους Go for more.

δλδ 5 μήνες+ δεν είχες ανοίξει αίτημα στο myrae ?

3 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Οι πόντοι μπήκαν σήμερα Τετάρτη. Είναι δυνατόν τόσο γρήγορα? Ρωτάω επειδή είχα ενοχλήσει και την εθνική τράπεζα εδώ και καιρό και δεν ξέρω ποιος το έβαλε!!

σου κάνανε δωρεά ...

3 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Πάντως, δεν υπήρξε κάποια ειδοποίηση. Ξαφνικά μπήκαν 

ελπίζω να μη στιάχτηκες 😂

3 ώρες πριν, Con_stant1ne είπε

Έχει ενεργοποιήσει κανείς τα προνόμια στην Elpedison από eurobank (40€ στο λογαριασμό); Στην ελπε δεν έχουν ιδέα. Μίλησα με 4 και όλοι πρώτη φορά το άκουγαν.

παλιά έπαιζε , τώρα άγνωστο αλλά αν αναγράφεται το 40άρι θα ισχύει

παλιό ποστ που βρήκα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, korakios είπε

παλιά έπαιζε , τώρα άγνωστο αλλά αν αναγράφεται το 40άρι θα ισχύει

παλιό ποστ που βρήκα

Άλλο πρέπει να ήταν αυτό το 22. Δες εδώ:

https://www.eurobank.gr/el/retail/proionta-upiresies/proionta/sunallages-pronomia/epixeiriseis/sunergazomenes/elpedison

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Con_stant1ne είπε

απλά το ανέφερα οτι τότε μπήκαν,

τώρα που είναι στη λίστα δεν υπάρχει λόγος να μην ισχύει

ας μας πει κάποιος αν θα πάρει τα έξτρα 40 εκτός των 2*20+70+2*15+50 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με σημερινή αίτηση πάντως σε elpedison και σε smart και σε smart zero δεν μου έδωσαν καμία διατακτική Σκλαβενίτη παρά μόνο 20 ευρώ για την σύσταση της δεύτερης παροχής. 50 go4more και 70 public κανονικά.

Η προσφορά των public θα ισχύει μέχρι τις 31/05

 

Αναφορά σε κείμενο

Προωθητική Ενέργεια: Η προωθητική ενέργεια “ Promo 70€ Δωροεπιταγή Public ” αφορά σε νέους οικιακούς
Πελάτες Ηλεκτρικού Ρεύματος που θα συνάψουν τουλάχιστον μία νέα σύμβαση προμήθειας ηλεκτρικού ρεύματος (στο
εξής η «Σύμβαση») με την ELPEDISON (στο εξής ο «Προμηθευτής») από 20/5/2024 έως 31/5/2024.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kozywozy είπε

Με σημερινή αίτηση πάντως σε elpedison και σε smart και σε smart zero δεν μου έδωσαν καμία διατακτική Σκλαβενίτη παρά μόνο 20 ευρώ για την σύσταση της δεύτερης παροχής. 50 go4more και 70 public κανονικά.

απο ποιανού μέλους κονέ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, korakios είπε

απο ποιανού μέλους κονέ ?

είχα στείλει στον @doomnx στοιχεία για να με πάρει το κονέ του αλλά χτύπησε μόνο δυο φορές και δεν πρόλαβα να απαντήσω. Πήρα στο καπάκι πίσω αλλά δεν ξέρω αν μου ανέθεσαν την ίδια εκπρόσωπο οπότε παίζει να είναι η προσφορά χωρίς κονέ. Δεν πίεσα κι εγώ γιατί και στα €170 καλά είμαι (2*15 + 50 + 70 + 20 σύσταση)

 

Επεξ/σία από kozywozy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, kozywozy said:

Με σημερινή αίτηση πάντως σε elpedison και σε smart και σε smart zero δεν μου έδωσαν καμία διατακτική Σκλαβενίτη παρά μόνο 20 ευρώ για την σύσταση της δεύτερης παροχής. 50 go4more και 70 public κανονικά.

Η προσφορά των public θα ισχύει μέχρι τις 31/05

 

 

Σε ποιο πάροχο ήσουν πριν και είχε βγει ήδη ο πρώτος λογαριασμός στον προηγούμενο πάροχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, prefuse είπε

Σε ποιο πάροχο ήσουν πριν και είχε βγει ήδη ο πρώτος λογαριασμός στον προηγούμενο πάροχο;

Volton ήμουν και όχι δεν είχα για την τωρινή εκπροσώπηση αλλά είχα από την προηγούμενη που ήμουν πάλι Volton, μια μια μικρή τράμπα ΔΕΗ για να μου κάνουν αντιπροσφορά και από εκεί είχα έναν έναντι.

 

Στην δεύτερη παροχή όμως που έκανα σύσταση και είναι στον ΗΡΩΝ κλασσικά δεν είχε βγει λογαριασμός αλλά δεν τους νοιάζει και τόσο πολύ. Πλέον από ότι έχω καταλάβει οι τουρίστες έχουν περάσει λίγο πολύ από τις περισσότερες εταιρίες που κάνουν προσφορές οπότε η διασταύρωση των στοιχείων είναι εύκολη μιας και υπάρχουμε στο σύστημα. Δεν μου ζήτησαν καν βεβαίωση εκπροσώπησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, kozywozy είπε

είχα στείλει στον @doomnx στοιχεία για να με πάρει το κονέ του αλλά χτύπησε μόνο δυο φορές και δεν πρόλαβα να απαντήσω. Πήρα στο καπάκι πίσω αλλά δεν ξέρω αν μου ανέθεσαν την ίδια εκπρόσωπο οπότε παίζει να είναι η προσφορά χωρίς κονέ. Δεν πίεσα κι εγώ γιατί και στα €170 καλά είμαι (2*15 + 50 + 70 + 20 σύσταση)

 

Αν δεν το προλαβαίνετε θα μου στέλνετε να της πω να σας ξανακαλέσει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...