Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ri3per είπε

Εγω που ειμαι μεχρι στιγμης στο Smart Up γινεται να μεταβώ στο Bright Up και να πάρω και τα δώρα;

Όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, doomnx είπε

Όχι.

Εχουν βγει οι τιμες Ιουνιου για να δω αν με συμφαιρει να παω αλλου εκτος του bright up με 450-500kw το μηνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ri3per είπε

Εχουν βγει οι τιμες Ιουνιου για να δω αν με συμφαιρει να παω αλλου εκτος του bright up με 450-500kw το μηνα;

Όχι, αλλά έχουμε μια ιδέα στα preview. Αν ενδιαφέρεσαι για τουρισμό γιατί δεν πας Volton και σε ένα μήνα πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, prefuse είπε

Τελικά του public είναι 70€ από όλους τους παρόχους ή μόνο όσοι είναι στην ΔΕΗ?

Από όλους τους παρόχους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, doomnx είπε

Όχι, αλλά έχουμε μια ιδέα στα preview. Αν ενδιαφέρεσαι για τουρισμό γιατί δεν πας Volton και σε ένα μήνα πίσω;

1* Οταν γραφεις " Preview " τι εννοεις;
2* Εχει βγαλει η Volton προσφορα για τουρισμο; Ακομα μπερδευομαι με τα χρωματα, ποιο ειναι ποιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ri3per είπε

1* Οταν γραφεις " Preview " τι εννοεις;
2* Εχει βγαλει η Volton προσφορα για τουρισμο; Ακομα μπερδευομαι με τα χρωματα, ποιο ειναι ποιο.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQARHOCg8rqF6NsCSHQDBpzU32WvPQ9P0936VU1D55goVAuLizcefm0wlU-o6UmfQ/pubhtml#

H Volton έχει στο Green και στο Yellow Simple δώρο τις πρώτες 500 kWh και το πάγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, μεταφέρθηκα στην elpedison αρχές Απριλίου. Δινόταν τότε ως προσφορά η ανανέωση της ΥΔΕ.

Γνωρίζετε αν η εταιρεία το παρέχει με ευκολία ή όχι;

Εννοώ υπάρχει άλλος που το υλοποίησαν ;

Είδα ότι είναι μέσω γνωστής εταιρίας τεχνικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, speedobear είπε

Καλησπέρα, μεταφέρθηκα στην elpedison αρχές Απριλίου. Δινόταν τότε ως προσφορά η ανανέωση της ΥΔΕ.

Γνωρίζετε αν η εταιρεία το παρέχει με ευκολία ή όχι;

Εννοώ υπάρχει άλλος που το υλοποίησαν ;

Είδα ότι είναι μέσω γνωστής εταιρίας τεχνικών

Άγνωστο , για ΥΔΕ στο άλλο νήμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, ri3per είπε

Εγω που ειμαι μεχρι στιγμης στο Smart Up γινεται να μεταβώ στο Bright Up και να πάρω και τα δώρα;

Κάνεις σήμερα econtract στη ΔΕΗ πράσινο ή κίτρινο. Αύριο γυρνάς elpedison. Για παροχές που επιστρέφουν δίνουν στο bright up, 50€ στον πρώτο λογαριασμό+40€ σκλαβενίτη+70€ public.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Con_stant1ne είπε

Κάνεις σήμερα econtract στη ΔΕΗ πράσινο ή κίτρινο. Αύριο γυρνάς elpedison. Για παροχές που επιστρέφουν δίνουν στο bright up, 50€ στον πρώτο λογαριασμό+40€ σκλαβενίτη+70€ public.

Επίσης 50 ευρώ  go4more πόντους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, Con_stant1ne said:

Κάνεις σήμερα econtract στη ΔΕΗ πράσινο ή κίτρινο. Αύριο γυρνάς elpedison. Για παροχές που επιστρέφουν δίνουν στο bright up, 50€ στον πρώτο λογαριασμό+40€ σκλαβενίτη+70€ public.

Πιο πίσω αναφέρεται πολλές φορές ότι χρειάζεται να υπάρχει λογαριασμός της ΔΕΗ άρα δεν γίνεται αυτό που γράφεις.

Πρέπει να έχει εκδοθεί λογαριασμός ΔΕΗ άρα τουλάχιστον έναν μήνα στην ΔΕΗ και αν τον πρώτο λογαριασμό των βγάζουν γρήγορα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, prefuse είπε

Πιο πίσω αναφέρεται πολλές φορές ότι χρειάζεται να υπάρχει λογαριασμός της ΔΕΗ άρα δεν γίνεται αυτό που γράφεις.

Πρέπει να έχει εκδοθεί λογαριασμός ΔΕΗ άρα τουλάχιστον έναν μήνα στην ΔΕΗ και αν τον πρώτο λογαριασμό των βγάζουν γρήγορα.

 

Άλλαξε σήμερα η προσφορά και ισχύει για όλους τους παροχους 70 ευρώ!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ένα το κουπόνι public δεν το στείλανε , μου είπαν οτι δεν το χάνω (εννοείται) αλλά μπορεί να καθυστερήσει έως και 2 μήνες στους όρους (που δε μου στείλαν 😛)

Για τα κουπόνια Σκλαβενίτη κλασσικά θα το προωθήσουν , ψιλομπλέξιμο θα γίνει όταν την κάνω και γυρίσω 15 του μηνός μου φαίνεται

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...