Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 minutes ago, korakios said:

κοιτάς λάθος σελίδα μάλλον , δες εκεί . Πολλά μάρκετ και πρατήρια παίζουν , άνετα φεύγουν αυθημερόν...

Δεν βλέπω κάποιο πρατήριο στον χάρτη. Θα μπω και από pc να δω. Ισχύουν όλα τα πρατήρια από τις συνεργαζομενες αλυσίδες; Αν ναι τότε θα τα φάω σε κάποιο πρατήριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 minutes ago, doomnx said:

Τι δώρο; Το κρατάς για έκπληξη;

Καμιά πετσέτα για τη θάλασσα θα είναι τώρα που έρχεται τι καλοκαίρι. Εδώ έχουν δώσει καλαμάκια, στις πετσέτες θα κολώσουν; 

  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lazarnik είπε

Ναι

Θέλω λίγο να ηρεμήσεις. Δεν είναι ωραίο αυτό που κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dasnowy είπε

Δεν βλέπω κάποιο πρατήριο στον χάρτη. Θα μπω και από pc να δω. Ισχύουν όλα τα πρατήρια από τις συνεργαζομενες αλυσίδες; Αν ναι τότε θα τα φάω σε κάποιο πρατήριο. 

σίγουρα της shell , νομίζω και αρκετά άλλα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 5% με πιστωτική εθνικής σε go4more ισχύει επί της αξίας του ρεύματος και μόνο ή του συνολικού λογαριασμού? (Υποθέτω το πρώτο απλά αναρωτιέμαι πως έχει την πληροφορία η εθνική για το ποιο το ποσό του ρεύματος επί του συνολικού).

Επεξ/σία από skylouros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, GREGORYMO said:

Σκλαβενίτη ΔΕΝ έχετε Βόλο?

Έχει άλλα είμαι πιο έξω από τον Βόλο οπότε άμα έχει κάποιο πρατήριο εδώ θα τα δώσω στο πρατήριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, skylouros είπε

Το 5% με πιστωτική εθνικής σε go4more ισχύει επί της αξίας του ρεύματος και μόνο ή του συνολικού λογαριασμού? (Υποθέτω το πρώτο απλά αναρωτιέμαι πως έχει την πληροφορία η εθνική για τι αντιστοιχεί το ρεύμα).

Επί της αξίας του λογαριασμού λέει, όχι της ηλεκτρικής ενέργειας. Οπότε το σύνολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, skylouros είπε

Το 5% με πιστωτική εθνικής σε go4more ισχύει επί της αξίας του ρεύματος και μόνο ή του συνολικού λογαριασμού? (Υποθέτω το πρώτο απλά αναρωτιέμαι πως έχει την πληροφορία η εθνική για τι αντιστοιχεί το ρεύμα).

νομίζω σύνολο έμπαινε , το κακό είναι οτι δε γράφει το ποσό του λογαριασμού στους πόντους που μπήκαν και βαριέμαι να κοιτάω ημερομηνίες για να κάνω αντιστοίχηση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, doomnx είπε

Επί της αξίας του λογαριασμού λέει, όχι της ηλεκτρικής ενέργειας. Οπότε το σύνολο.

Πολύ καλό! Για κάποιο λόγο νόμιζα μόνο του ρεύματος.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, doomnx είπε

Στα παραπάνω + δωροεπιταγή Public 30 € από σήμερα. Ενημερώνω το excel.

Στα επαγγελματικά ισχύουν τα ίδια δώρα, αλλά δεν ισχύει η Public των 30 €.

Μέχρι πότε είναι αυτές οι προσφορές @doomnx ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/5/2024 στις 10:21 ΠΜ, korakios είπε

επικοινώνησε αρχικά με το chat , λογικά το myheron αργεί να ενημερωθεί αλλά στο τέλος πρέπει να φαίνεται το σωστό ποσό σα σύνολο

Ευχαριστώ. Φαίνεται να έχεις δίκιο καθώς το σύστημα του ΗΡΩΝ με δείχνει τώρα πιστωτικό. Καταλαβαίνω ότι η πάγια εκτελείται ανεξάρτητα αν έχει εκδοθεί νέος έκτακτος λογαριασμός, οπότε όταν πληρωθούν και οι δύο θα είμαι πιστωτικός ακριβώς το ποσό του λανθασμένου εκκαθαριστικού.  

Spoiler

image.png.1cccb125132113fb62223425f645cabd.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ενημερώσω (σε περίπτωση που έχει ήδη αναφερθεί συγγνώμη), ότι όντως, όντας κάποιος στο πράσινο της Volton δε μπορεί να πάει κατ ευθείαν στο "κίτρινο" Protect (επειδή είναι λέει μόνο για νέους πελάτες - άρα μπορεί να το κάνει με μια ολιγοήμερη εκδρομη σε κάποιον άλλον)

αλλά μπορεί δίχως πρόβλημα να πάει στο μπλέ της Volton Fixed 6Months που δεν έχει τέτοιον όρο (δεν είναι δλδ μόνο για νέους πελάτες). Ξέρω ότι συμφέρει μόνο σε ειδικές περιπτώσεις, απλώς το καταθέτω.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...