Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, GiorgoSp0 είπε

Συγγνώμη έγραψα Ηρων , αλλά εννοούσα τη Ζενίθ μπερδεύτηκα.

Έχω βάλει στο excel τις khw και μου εβγαλε ειτε της ΔΕΗ ή της Ζενιθ

ζενίθ έχει αρκετά προγράμματα , φαντάζομαι το choice εννοείς του οποίου οι τιμές θα κλείσουν στην περίοδο του λογαριασμού σου , προσωπικά δε θα ασχολούμουν , είναι μικρές οι διαφορές και θα χτυπούσα δώρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

20 λεπτά πριν, GiorgoSp0 είπε

Καίω περίπου 300khw το μήνα , να πάω σε 4All ή Ζενίθ?

Γενικά αν έχω καταλάβει καλά είτε πάμε σε μπλε τιμολόγιο και δεν το κουνάμε ή πάμε σε κίτρινο και κάθε μήνα είμαστε on call  για να αλλαζουμε παροχο?

ELPEDISON Smart να πάρεις και τα 100 €

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lewnidas1995 είπε

Μολις εκλεισα το τηλεφωνο και πηρα τα 100€ απο ελπε στο smart. @doomnx ευχαριστω πολυ !

δλδ με το που έκλεισες το τηλ πήρες ειδοποίηση απο το myelpedison οτι μπήκαν τα 100? 🤪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, korakios said:

δλδ με το που έκλεισες το τηλ πήρες ειδοποίηση απο το myelpedison οτι μπήκαν τα 100? 🤪

εχεις φαγωθει εσυ παντως! χαχαχα
περα απο την πλακα, θα χει σοου αν οντως βγεις σωστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Lewnidas1995 είπε

εχεις φαγωθει εσυ παντως! χαχαχα
περα απο την πλακα, θα χει σοου αν οντως βγεις σωστος

εννοείται μακάρι να μη βγω , δε θέλω να είμαι ο γκαντέμης της υπόθεσης 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η εταιρεία είναι επίσημος συνεργάτης της ELPEDISON και σου στέλνουν το promo κανονικά μαζί με τη σύμβαση. Την επαφή μου την ήξερα προσωπικά πριν ακόμα πιάσει δουλειά εκεί. Την εμπιστεύομαι και δεν θα με έκανε ρεζίλι σε ολόκληρο Insomnia. Δεν θα έκανε καν τις αιτήσεις αν ήταν να μην τα πάρετε, μου το διαβεβαίωσε. Τώρα τι άλλο να πω, περιμένω κι εγώ μαζί με εσάς. Πιθανότατα θα ενεργοποιηθείτε και πιο νωρίς από ό,τι εμείς της BEFON...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, doomnx είπε

Εργάσιμες ρε φίλε! Από αύριο 😅

ε που με πρόλαβες το έσβησα!@!!@@!@##

43 λεπτά πριν, doomnx είπε

Παιδιά η εταιρεία είναι επίσημος συνεργάτης της ELPEDISON και σου στέλνουν το promo κανονικά μαζί με τη σύμβαση. Την επαφή μου την ήξερα προσωπικά πριν ακόμα πιάσει δουλειά εκεί. Την εμπιστεύομαι και δεν θα με έκανε ρεζίλι σε ολόκληρο Insomnia. Δεν θα έκανε καν τις αιτήσεις αν ήταν να μην τα πάρετε, μου το διαβεβαίωσε. Τώρα τι άλλο να πω, περιμένω κι εγώ μαζί με εσάς. Πιθανότατα θα ενεργοποιηθείτε και πιο νωρίς από ό,τι εμείς της BEFON...

 

2 ώρες πριν, korakios είπε

εννοείται μακάρι να μη βγω , δε θέλω να είμαι ο γκαντέμης της υπόθεσης 😂

για ποιο πράγμα ρε παιδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να κάνω τη volton να επικοινωνήσει να παώ στο δωρεάν 500kwh πρώτο μήνα αλλά τιποτα. Έληξε και η προσφορά τώρα στις 6/01 οπότε ποιά αλλη επιλογή έχουμε για κατανάλωση εως 300 kwh το μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, agentsmith84 είπε

Προσπαθω να κάνω τη volton να επικοινωνήσει να παώ στο δωρεάν 500kwh πρώτο μήνα αλλά τιποτα. Έληξε και η προσφορά τώρα στις 6/01 οπότε ποιά αλλη επιλογή έχουμε για κατανάλωση εως 300 kwh το μήνα;

Δεν έληξε ακόμα, προσπάθησε και αύριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, agentsmith84 είπε

Προσπαθω να κάνω τη volton να επικοινωνήσει να παώ στο δωρεάν 500kwh πρώτο μήνα αλλά τιποτα. Έληξε και η προσφορά τώρα στις 6/01 οπότε ποιά αλλη επιλογή έχουμε για κατανάλωση εως 300 kwh το μήνα;

αν σου δώσουν στη σύμβαση την προσφορά , δεν έχει σχέση η ημερομηνία , αρκεί να αναγράφεται .

το ζητάς και προσέχεις αν αναγράφεται ή όχι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγα στο κατάστημα βολτον για πιο γρηγορα και επειδή δεν εχω ακόμα λογαριασμό απο ελπε (ειμαι απο αρχες δεκεμβρη), μου λεει δεν γίνεται να κανω αίτηση, της είπα αν παρω βεβαίωση εκπροσώπησης μου ειπε οχι και παλι να περιμενω να βγει λογαριασμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, lazarnik είπε

πήγα στο κατάστημα βολτον για πιο γρηγορα και επειδή δεν εχω ακόμα λογαριασμό απο ελπε (ειμαι απο αρχες δεκεμβρη), μου λεει δεν γίνεται να κανω αίτηση, της είπα αν παρω βεβαίωση εκπροσώπησης μου ειπε οχι και παλι να περιμενω να βγει λογαριασμος.

έπρεπε να τους δώσεις παλιότερο λογαριασμό στο κατάστημα μιας και απλά θέλουν να δουν τα στοιχεία της παροχής

δοκίμασε ηλεκτρονικά , μπορεί να πέτυχες άσχετο (καθόλου απίθανο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...