Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, korakios είπε

υπάρχει αλλά μέχρι στιγμής δεν το έχουν κάνει

Ναι αλλά υποθέτω ότι θεωρητικά μπορούμε να το ζητήσουμε, αφού δεν υπάρχει κάποιος όρος που να λέει ότι αν φύγουμε το χάνουμε.

Επεξ/σία από tzagaritos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 λεπτά πριν, tzagaritos είπε

Ναι αλλά υποθέτω ότι θεωρητικά μπορούμε να το ζητήσουμε, αφού δεν υπάρχει κάποιος όρος που να λέει ότι αν φύγουμε το χάνουμε.

Οντως, αλλα μετα "μπλεκει" πολυ το θεμα.Μαλλον θα το ρισκαρω να φυγω νωριτερα να προλαβω τα δωρα της ελπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, favou2000 είπε

Αν δεν έχει ρήτρα ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗΣ πεστου εκει θα πάμε όλοι 😁

μηπως ειναι ρητρα επιθεωρησης; 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, HAthinaia είπε

@korakios τα 5*20 που σου δίνουν από Ελπέ επειδή ξαναεπιστρέφεις και ήσουν παλιός πελάτης τα ζήτησες ή στα έδωσαν μόνοι τους; 

Τον πήραν χαμπάρι ότι είναι ο @korakios και του τα έδωσαν επειδή είναι ενεργειακός σελέμπριτι.😂

Ο πιο διάσημος ηλεκτρο-τουρίστας. Ο Μπλέτσας της ηλεκτρικής ενέργειας.😛

2 ώρες πριν, doll είπε

Πριν 10 λεπτά τηλέφωνο απο Φυσικό Αέριο. Μου είπαν είμαστε ο μόνος πάροχος που δίνει μισό λεπτό μόνο στην ΜΤ στο τέλος του μήνα για το κίτρινο Τίμολόγιο και κλειδωμένο για 1 χρόνο χωρίς ρήτρα αναθεώρησης. Μου είπε όταν γίνει γνωστό όλοι εκεί θα πάνε…..

Αααχχχχ... Η τέχνη των πωλήσεων...!!! Κι εδώ μιλάμε για καλλιτέχνη...😄

Άρα δηλαδή έχουν έτοιμο το καλύτερο προϊόν και τώρα τους μένει να βελτιωθούν στο κομμάτι της διαφήμισης;;;😝

Επεξ/σία από Basketikos_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, desiro είπε

Εχει νοημα λες ενω εχω στειλει μνμ οτι συναινω να ξαναπαρω τηλ κ να ζητησω τα 5*20?

αυτό έκανα, καταλαβαίνω ότι είναι που θα πέσεις, αλλα πρέπει να γίνεται χαμός με τα τηλέφωνα έχει γίνει τρελό ντου για να προλάβουν όλοι μέχρι 31/12. αύριο σάββατο ελπίζω να δουλεύουν. δεν εέχεις τίποτα να χάσεις πα΄ρε τηλέφωνο στους νέους πελάτες και πες ότι θέλεις να το κλέισεις με αυτόν που θα μιλάς (λογικά θα παίρνουν κανα μπονους) για να σου δώσει το 5*20 ως παλιός πελάτης μήπως στο κανονίσουν.

2 ώρες πριν, alexander098 είπε

Αν φυγω απο ηρωνα πριν εκδοθει λογαριασμος υπαρχει πιθανοτητα να φανε το 50€;

μου είπαν πως όχι. δεν έχει βγει ακόμα έναντι με πιστωτικό;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Cmg__ είπε

αυτό έκανα, καταλαβαίνω ότι είναι που θα πέσεις, αλλα πρέπει να γίνεται χαμός με τα τηλέφωνα έχει γίνει τρελό ντου για να προλάβουν όλοι μέχρι 31/12. αύριο σάββατο ελπίζω να δουλεύουν. δεν εέχεις τίποτα να χάσεις πα΄ρε τηλέφωνο στους νέους πελάτες και πες ότι θέλεις να το κλέισεις με αυτόν που θα μιλάς (λογικά θα παίρνουν κανα μπονους) για να σου δώσει το 5*20 ως παλιός πελάτης μήπως στο κανονίσουν.

μου είπαν πως όχι. δεν έχει βγει ακόμα έναντι με πιστωτικό;

Οχι, δεν ειμαι πολυ καιρο ηρωνα(4/12)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με ΕΛΠΕ για να μεταφέρω 3 συνδέσεις (aka 3x20 Σκλαβενίτης) συγγενών και άρχισαν τα «κλείστε από τώρα για το Smart γιατί δεν ξέρουμε αν θα ισχύει η προσφορά για τα 100 από 1/1». Της έστειλα ένα μέιλ (χωρίς τα δικαιολογητικά) για να ξεκινήσει η διαδικασία καλού κακού -αν και από τα συμφραζόμενα είμαι βέβαιος ότι θα συνεχίσει η προσφορά τουλάχιστον κάποιες μέρες τον Γενάρη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, μου σ έστειλε σήμερα η ΕΛΠΕ μετά από 12 μέρες που έκανα την αίτηση ότι απορρίφθηκε λόγω μετρησης της δεδδηε και λέει "η τελευταία μέτρηση είναι ΧΧΧΧ, να προχωρήσουμε με αυτή;" 

Τι τους απαντάω εγώ τώρα;; αυτή η μέτρηση φαίνεται και στο APP της Προτεργια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ParafronGR είπε

Ρε παίδες, μου σ έστειλε σήμερα η ΕΛΠΕ μετά από 12 μέρες που έκανα την αίτηση ότι απορρίφθηκε λόγω μετρησης της δεδδηε και λέει "η τελευταία μέτρηση είναι ΧΧΧΧ, να προχωρήσουμε με αυτή;" 

Τι τους απαντάω εγώ τώρα;; αυτή η μέτρηση φαίνεται και στο APP της Προτεργια

η μέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ ήταν μεγαλύτερη , κακώς σε ρώτησαν , έπρεπε να πάρουν κατευθείαν εκείνη

δε σε ενδιαφέρει το app της Προτέργια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

η μέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ ήταν μεγαλύτερη , κακώς σε ρώτησαν , έπρεπε να πάρουν κατευθείαν εκείνη

δε σε ενδιαφέρει το app της Προτέργια

Και τι απαντάω εγώ τώρα ;;να πω να συνεχιστει έτσι; γιαρι είμαι στο χωριό λόγω γιορτών για να δω το ρολοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ParafronGR είπε

Και τι απαντάω εγώ τώρα ;;να πω να συνεχιστει έτσι; γιαρι είμαι στο χωριό λόγω γιορτών για να δω το ρολοι 

ναι , δε σου είπαν και τα νούμερα ? αποκλείεται να έχουν μεγάλη απόκλιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, korakios είπε

ναι , δε σου είπαν και τα νούμερα ? αποκλείεται να έχουν μεγάλη απόκλιση

Τίποτε άλλο, αντιγράφω το email 

Καλησπέρα σας,

η αίτηση σας με παροχή XXXXXXX εχει απορριφθεί λόγω μέτρησης, η τελευταία καταμέτρηση απο τον δεδδηε ειναι  ΨΨΨΨ   , συμφωνείτε να προχωρήσουμε με αυτή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ParafronGR είπε

Τίποτε άλλο, αντιγράφω το email 

Καλησπέρα σας,

η αίτηση σας με παροχή XXXXXXX εχει απορριφθεί λόγω μέτρησης, η τελευταία καταμέτρηση απο τον δεδδηε ειναι  ΨΨΨΨ   , συμφωνείτε να προχωρήσουμε με αυτή?

ωραία ,πάρε τηλ και ρώτα και μετά απαντάς ναι

1 λεπτό πριν, ParafronGR είπε

Τίποτε άλλο, αντιγράφω το email 

επίσης μπες στη σελίδα του ΔΕΔΔΗΕ και δες μπας και έχουν περαστεί (μη βάλεις νούμερα , απλα δες την τελευταία μέτρηση)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, korakios είπε

ωραία ,πάρε τηλ και ρώτα και μετά απαντάς ναι

Σ ευχαριστώ πολύ αδερφέ! Μπλέξαμε με τις εταιρείες. Καλή χρονιά να έχουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ParafronGR είπε

Σ ευχαριστώ πολύ αδερφέ! Μπλέξαμε με τις εταιρείες. Καλή χρονιά να έχουμε 

δε σε πρόλαβα , πρόσθεσα και το

  "επίσης μπες στη σελίδα του ΔΕΔΔΗΕ και δες μπας και έχουν περαστεί (μη βάλεις νούμερα , απλα δες την τελευταία μέτρηση)"

επίσης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...