Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, korakios είπε

επειδή δεν έχει

Σωστά, Επομένως η απάντηση στην ερώτηση "ποιο πρόγραμμα της Elpedison έχει 100€ δώρο και δεν έχει χρονική δέσμευση" είναι μόνο το smart.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, bilham είπε

άλλαξες πρόγραμμα ή έφυγες από την εταιρεία;

αλλαξα προγραμμα απο solar σε guarantee, αλλα τωρα ειμαι ετοιμος για ελπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έκανα αίτηση αλλαγής από Ήρων generous σε elepdison smart για να πάρω το 100αρικο.

Φίλος μου ηλεκτρολόγος μου είπε ότι αφού αλλάζω εταιρία θα χρειαστώ πιστοποιητικό από ηλεκτρολόγο το οποίο το ζητάει ο ΔΕΔΗΕ κάθε φορά που αλλάζω πάροχο. Το ζητάνε στον 4-5 λογαριασμό. Αυτό ισχύει? Έχει τύχει σε κανέναν που άλλαξε πάροχο μέσα στο 2022?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kirmike είπε

Καλησπέρα έκανα αίτηση αλλαγής από Ήρων generous σε elepdison smart για να πάρω το 100αρικο.

Φίλος μου

φωτιές μας άναψες , θα πεταχτούν οι γνωστοί τώρα , αν μπορείς κάνε edit μη το δουν και ρώτα εκεί

 

___________

έκανε την ερώτηση και έφυγε 😂

σου απάντησα αναγκαστικά εκεί για να μην το συνεχίσουν εδώ οι γνωστοί

https://www.insomnia.gr/forums/topic/763296-επανέλεγχος-ηλεκτρικής-εγκατάστασης-και-υποβολή-νέας-υδε/?do=findComment&comment=60101506

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Kirmike είπε

Καλησπέρα έκανα αίτηση αλλαγής από Ήρων generous σε elepdison smart για να πάρω το 100αρικο.

Φίλος μου ηλεκτρολόγος μου είπε ότι αφού αλλάζω εταιρία θα χρειαστώ πιστοποιητικό από ηλεκτρολόγο το οποίο το ζητάει ο ΔΕΔΗΕ κάθε φορά που αλλάζω πάροχο. Το ζητάνε στον 4-5 λογαριασμό. Αυτό ισχύει? Έχει τύχει σε κανέναν που άλλαξε πάροχο μέσα στο 2022?

Καθε 15 χρονια βγαζεις ... Δεν ισχυει αυτο που ειπε..

Τσεκαρε εδω εαν ειναι σε ισχυει το δικο σου...

 

ΥΓ. 10 χρονια ειναι και 5 στους επαγγελματικους χωρους με εφλεκτα υλικα.

Επεξ/σία από k_w_t
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, korakios είπε

ήμουν σίγουρος .....

άσε που τώρα θα κάνει άλλος διόρθωση πάνω σε αυτό που ειπώθηκε

Θέλει επιγραφή να αναβοσβήνει

147190673_.png.abfdcf3315ede423786e0997b9ea241d.png

Βάλε κι εσυ αυτή την επιγραφή να αναβοσβήνει πάνω πάνω… 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Greg29M είπε

Βάλε κι εσυ αυτή την επιγραφή να αναβοσβήνει πάνω πάνω… 😂😂

κάτσε, περιμένω άλλους 2 στανταράκι , άργησαν κιόλας και ανησυχώ 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από αίτημα Myrae, βγήκε έκτακτος πιστωτικός (φαίνεται μόνο στο myrae προς το παρόν) ο οποίος ενώ ζητούσα τα 50€ του δώρου που δεν μπήκαν στον 1ο λογ/σμό (economy plus με περίοδο κατανάλωσης 13/11-1/12/23 αυτοί πίστωσαν 100€ (ως "Πίστωση Ποσού" το ονομάζει) με περίοδο κατανάλωσης 1-31/12/23. Το θέμα είναι ότι περιμένω και τα 100€ του Smart τον Δεκέμβριο και πιθανόν να χρειαστώ και 2ο αίτημα myrae, να κάνω αποδοχή απάντησης ή θα μου το φάνε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, fotis1708 είπε

μετά από αίτημα Myrae, βγήκε έκτακτος πιστωτικός (φαίνεται μόνο στο myrae προς το παρόν) ο οποίος ενώ ζητούσα τα 50€ του δώρου που δεν μπήκαν στον 1ο λογ/σμό (economy plus με περίοδο κατανάλωσης 13/11-1/12/23 αυτοί πίστωσαν 100€ (ως "Πίστωση Ποσού" το ονομάζει) με περίοδο κατανάλωσης 1-31/12/23. Το θέμα είναι ότι περιμένω και τα 100€ του Smart τον Δεκέμβριο και πιθανόν να χρειαστώ και 2ο αίτημα myrae, να κάνω αποδοχή απάντησης ή θα μου το φάνε; 

απο όσο βλέπω τάζουν τα δώρα και τα βάζουν σε όποιον γκρινιάξει, κακός οιωνός για τη νέα χρονιά , ελπίζω να τα συνεχίσουν

άστο ανοιχτό το αίτημα να δεις τι θα κάνουν

μάλλον καλύτερα διάβασε το παρακάτω

Επεξ/σία από korakios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fotis1708 είπε

μετά από αίτημα Myrae, βγήκε έκτακτος πιστωτικός (φαίνεται μόνο στο myrae προς το παρόν) ο οποίος ενώ ζητούσα τα 50€ του δώρου που δεν μπήκαν στον 1ο λογ/σμό (economy plus με περίοδο κατανάλωσης 13/11-1/12/23 αυτοί πίστωσαν 100€ (ως "Πίστωση Ποσού" το ονομάζει) με περίοδο κατανάλωσης 1-31/12/23. Το θέμα είναι ότι περιμένω και τα 100€ του Smart τον Δεκέμβριο και πιθανόν να χρειαστώ και 2ο αίτημα myrae, να κάνω αποδοχή απάντησης ή θα μου το φάνε; 

Αφού σου πιστώσαν 100€ γραψε σε απάντηση στο αίτημα αυτό στα σχόλια ότι σου χρωστάνε κι αλλά 50€ και περίμενε αν δεις τι θα απαντήσουν….

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, api23 είπε

Στην ΕΛΠΕ που πάω 2η φορά μου κάναν πρόταση για 100αρικο σε 5 μηνιαίες δόσεις, με promo σε pdf με ονόματα. Αλλα λέει  όμως το promotion του Smart. Κάνω αίτηση ΡΑΕ για παραπλάνηση? Τωρα είμαι ΗΡΩΝ

έκανες αίτηση μέσω econtract και οταν σε πήραν τηλ σου πρότειναν τα 100ε σπαστά;

έχεις δύο pdf με δώρα στο μεηλ με το συμβόλαιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, fotis1708 said:

μετά από αίτημα Myrae, βγήκε έκτακτος πιστωτικός (φαίνεται μόνο στο myrae προς το παρόν) ο οποίος ενώ ζητούσα τα 50€ του δώρου που δεν μπήκαν στον 1ο λογ/σμό (economy plus με περίοδο κατανάλωσης 13/11-1/12/23 αυτοί πίστωσαν 100€ (ως "Πίστωση Ποσού" το ονομάζει) με περίοδο κατανάλωσης 1-31/12/23. Το θέμα είναι ότι περιμένω και τα 100€ του Smart τον Δεκέμβριο και πιθανόν να χρειαστώ και 2ο αίτημα myrae, να κάνω αποδοχή απάντησης ή θα μου το φάνε; 

Υπάρχει περίπτωση τα 100 που σου πιστωσαν να είναι το μόνο δώρο που θα πάρεις. Έγραψα πριν λίγο παρόμοιο θέμα με ραε και ελπε. Η ελπε δεν ανέφερε καθόλου τα 50+50 του Νοεμβρίου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, razkal είπε

Υπάρχει περίπτωση τα 100 που σου πιστωσαν να είναι το μόνο δώρο που θα πάρεις. Έγραψα πριν λίγο παρόμοιο θέμα με ραε και ελπε. Η ελπε δεν ανέφερε καθόλου τα 50+50 του Νοεμβρίου. 

βασικά τώρα που το βλέπω ναι αναφέρει ότι η η παροχή σας εκπροσωπείται στην εταιρεία μας κατόπιν αλλαγής προγράμματος,, στο "Elpedison Smart Saving" και έχουμε προχωρήσει στις απαραίτητες ενέργειες.

Οπότε μάλλον ναι θα κάνω απόρριψη και θα γράψω για τα επιπλέον 50€. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...