Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 hours ago, korakios said:

Τα πάω τα αλάνια , θα κάνανε συμβούλιο για το αν θα αλλάξουν τα ονόματα των προγραμμάτων μετά τις εμπνεύσεις του ΥΠΕΝ

"μπα"

  Hide contents

522665584_.png.a0994bcb6555bf7cd1c1b2b2d80974d5.png

😁

 

8 hours ago, HERTHAN said:

Και τελικά άλλαξαν την επωνυμία της εταιρείας.😁

O M.Π θα αναλάβει το "M" και το "Π", και η Κ θα αναλάβει τα "Κ"; Ή θα τα πάνε κι αυτά ανάποδα; 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5722

  • ekrepali

    2255

  • doomnx

    1312

  • takoulou

    683

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα σε όλους!

Να ενημερώσω ότι μου πιστώθηκε κανονικά και το 100αρικο ως ήδη υφιστάμενος πελάτης στην ΕΛΠΕ. Επίσης, να διευκρινήσω ότι η διαδικασία έγινε (όπως σε όλους) μέσω email με παραπομπή σε λινκ για τη φόρμα με τη σύμβαση και το δώρο (το έντυπο για το δώρο ήταν ασυμπλήρωτο).

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Greg29M είπε

Καλημέρα σε όλους!

Να ενημερώσω ότι μου πιστώθηκε κανονικά και το 100αρικο ως ήδη υφιστάμενος πελάτης στην ΕΛΠΕ. Επίσης, να διευκρινήσω ότι η διαδικασία έγινε (όπως σε όλους) μέσω email με παραπομπή σε λινκ για τη φόρμα με τη σύμβαση και το δώρο (το έντυπο για το δώρο ήταν ασυμπλήρωτο).

ευχάριστα νέα! 

στο σύνολο του λογαριασμού ή μόνο στις χρεώσεις ρεύματος? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pananton είπε

ευχάριστα νέα! 

στο σύνολο του λογαριασμού ή μόνο στις χρεώσεις ρεύματος? 

Όταν αξιώθουν να βγάλουν και το pdf θα σας το στειλω εδω να το τσεκαρετε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταζοντας το excel παρατηρω οτι ολες οι εταιριες στα κοιμενομενα βγαινουν μειον .. αρα η ΔΕΗ ειναι η καλυτερη προσ το παρον? Αν ναι γιατι να μην παμε ολοι εκει? Μπας και ριξουν τις τιμες οι υπολοιποι?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, xariskk24 είπε

κοιταζοντας το excel παρατηρω οτι ολες οι εταιριες στα κοιμενομενα βγαινουν μειον .. αρα η ΔΕΗ ειναι η καλυτερη προσ το παρον? Αν ναι γιατι να μην παμε ολοι εκει? Μπας και ριξουν τις τιμες οι υπολοιποι?

 

για ακατανόμαστη σε άλλο νήμα https://www.insomnia.gr/forums/topic/745862-δεη-myhome-onlineenter-γ1γ1ν/page/1526/

επίσης, ήδη είναι πάνω από το 60% των πελατών σε αυτή αλλά παραμένει η ακριβότερη εδώ και 2 χρόνια+

Αν σε συμφέρει εσένα πήγαινε!

 

1 λεπτό πριν, Nnoutas είπε

Ήταν πιστωτικός ο λογαριασμός; 

Ναι

7 λεπτά πριν, therock είπε

Σε σπιτι που δουλευει 5μηνο με AirBnb αξιζει να ρισκαρω με κυμαινομενο, η να το γυρισει και αυτο σε σταθερο οπως τη μονιμη μου κατοικια

Αν παρακολουθείς κάθε μήνα τις τιμές και γενικά ενημερώνεσαι ναι, αλλιώς κάνε σταθερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, xariskk24 said:

αρα η ΔΕΗ ειναι η καλυτερη προσ το παρον? Αν ναι γιατι να μην παμε ολοι εκει? Μπας και ριξουν τις τιμες οι υπολοιποι?

 

Elpedison δώρο 100 ευρώ. Ακόμα κι αν είναι η κιλοβατώρα 2 λεπτά ακριβότερη απ'την ακατανομαστη, σιγά το πράγμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 minutes ago, Greg29M said:
  Hide contents

image.png.69e8fae39fc5da8004854c5ee3b8710d.png

 

Πω πω τι ευχάριστο νέο είναι αυτό! Τώρα προλαβαίνω να πάω και τη παροχή του μαγαζιού μόλις καλύψω τη κατανάλωση της volton!

Edit: korakios, προλαβαίνεις να κάνεις ακόμα 2-3 τραμπες.😄

Επεξ/σία από ekrepali
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Πω πω τι ευχάριστο νέο είναι αυτό! Τώρα προλαβαίνω να πάω και τη παροχή του μαγαζιού μόλις καλύψω τη κατανάλωση της volton!

Μήπως προλαβαίνουμε να το πάρουμε και 2 φορές,αν αλλάξουμε πάροχο τον Ιανουάριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, korakios είπε

Μπήκαν και οι πόντοι απο ελπέ, πιστεύω οτι όλοι τους πήραν (ήμουν απο τους τελευταίους)

εγώ με 2 αιτήσεις από τέλη Οκτώβρη και ακόμα δεν έχω πάρει τους πόντους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το EXCEL δεν μου δειχνει αξιες και βρισκομαι σε μια ζορικη περιοδο με την δουλεια, εχω αποδεχτει οτι δεν θα βγαλω ακρη. Ειμαι στην ELPEDISON και λεω να συνεχισω σε αυτην. Ειμαι μεταξυ SMART και BRIGHT. Το SMART θα ειναι εν δυναμει φτηνοτερο ή αγνωσται αι βουλαι του Κυριου?

Ζηταω μεταφορα σε νεο πακετο και επιμενω για το 100ρικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...