Προς το περιεχόμενο

Τουρισμός για όλους


xraxra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 903
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα. Εχω εκδοσει την αυλη καρτα και την εχω περασει στο google wallet μου. Παρολα αυτα, λογω στρατιωτικης θητειας μεσα στο 2024 δεν θα μπορεσω να τη χρησιμοποιησω και φοβαμαι πως θα παει χαμενο το ποσο καθως η ληξη της ειναι στις 31/12/24 και εγω απολυομαι μεσα 01/25. Τι επιλογες εχω? Μπορω να κλεισω καταλυμμα ηλεκτρονικα, να πληρωσω απο το site και να μπορεσει να παει καποιος αλλος στη θεση μου? Αμα δεν μπορω να παω εγω, ας παει καποιος αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Jimakozz είπε

Καλησπερα. Εχω εκδοσει την αυλη καρτα και την εχω περασει στο google wallet μου. Παρολα αυτα, λογω στρατιωτικης θητειας μεσα στο 2024 δεν θα μπορεσω να τη χρησιμοποιησω και φοβαμαι πως θα παει χαμενο το ποσο καθως η ληξη της ειναι στις 31/12/24 και εγω απολυομαι μεσα 01/25. Τι επιλογες εχω? Μπορω να κλεισω καταλυμμα ηλεκτρονικα, να πληρωσω απο το site και να μπορεσει να παει καποιος αλλος στη θεση μου? Αμα δεν μπορω να παω εγω, ας παει καποιος αλλος.

Μια ωραία ιδέα θα ήταν σε κάποιο από τα μέρη που θα κάνεις την θητεία σου να κλείσεις ένα δωμάτιο δίκλινο για μερικές μέρες και να έρθουν οι γονείς σου να σε δουν, και να μείνουν εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να περασεις τους κωδικούς της κάρτας στο ηλεκτρονικό πορτοφόλι  φιλου σου , 

Στην συνέχεια πληρώνει αυτός σε ξενοδοχείο κατευθείαν, 

Μπορεις βέβαια και τηλεφωνικά να δώσεις την κάρτα να την χρεώσουν στο ξενοδοχείο,

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...