Προς το περιεχόμενο

Τουρισμός για όλους


xraxra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μητέρα μου ήταν από τους τυχερούς κληρώθηκε (300€), εγώ όχι.

Σήμερα ήρθε η άυλη, αν της την εκτυπώσω περνάει;

Πρέπει το ποσόν να το εξαργυρώσει σε ένα κατάλυμα ή μπορεί να το κάνει σπαστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, papresa είπε

Η μητέρα μου ήταν από τους τυχερούς κληρώθηκε (300€), εγώ όχι.

Σήμερα ήρθε η άυλη, αν της την εκτυπώσω περνάει;

Πρέπει το ποσόν να το εξαργυρώσει σε ένα κατάλυμα ή μπορεί να το κάνει σπαστά;

Και σπαστά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , έχω κληρωθεί και έχει έρθει το sms  ( από την Eurobank : παρακαλούμε ελέγξτε το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο σας για οδηγίες  ενεργοποίησης της άυλης κάρτα σας  ) στο κινητό την προηγούμενη Πέμπτη , το emai  ΔΕΝ ήρθε ......  Περιμένω το mail και κάποια στιγμή θα έρθει ή κάτι δεν πάει καλά και πρέπει να επικοινωνήσω μαζί τους ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποιος άλλος θέμα με την VIVA wallet? Δοκίμασα να φτιάξω λογαριασμό και από app και από browser αλλα φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, christostg είπε

Έχει κάποιος άλλος θέμα με την VIVA wallet? Δοκίμασα να φτιάξω λογαριασμό και από app και από browser αλλα φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα 

Θα φτιαξεις μεσω του email που θα σας ερθει.

Καθε φορα τα ιδια με τις αυλες καρτες. Διαβαστε προσεκτικα τις οδηγιες και μην βιαζεστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Θα φτιαξεις μεσω του email που θα σας ερθει.

Καθε φορα τα ιδια με τις αυλες καρτες. Διαβαστε προσεκτικα τις οδηγιες και μην βιαζεστε

Φαινεται να εχει προβλημα η viva σημερα. Ακολουθεις τον συνδεσμο απο το email που εχει ερθει για την δημιουργια κωδικου και ενω σου στελνει sms δεν σε αφηνει να τον πληκτρολογησεις στην σελιδα της viva που επισκεφτηκες. Δοκιμασμενο και απο firefox, και απο chrome PC αλλα και απο browser κινητου.

image.png.114998f0565d444086c120f170a4cbcb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, runner69 είπε

Φαινεται να εχει προβλημα η viva σημερα. Ακολουθεις τον συνδεσμο απο το email που εχει ερθει για την δημιουργια κωδικου και ενω σου στελνει sms δεν σε αφηνει να τον πληκτρολογησεις στην σελιδα της viva που επισκεφτηκες. Δοκιμασμενο και απο firefox, και απο chrome PC αλλα και απο browser κινητου.

image.png.114998f0565d444086c120f170a4cbcb.png

Αυτό ακριβώς το πρόβλημα έχω και εγώ ευχαριστώ. Υπάρχει εδώ και μια εβδομάδα τουλάχιστον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, christostg είπε

Αυτό ακριβώς το πρόβλημα έχω και εγώ ευχαριστώ. Υπάρχει εδώ και μια εβδομάδα τουλάχιστον 

Σου ήρθε το mail για την δημιουργία της άυλης κάρτας, ή απλά προσπαθείς να φτιάξεις λογαριασμό viva wallet; 

Σημείωση πως δεν χρειάζεται να κάνετε λογαριασμό για να χρησιμοποιήσετε την άυλη κάρτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Raki-meze είπε

Σου ήρθε το mail για την δημιουργία της άυλης κάρτας, ή απλά προσπαθείς να φτιάξεις λογαριασμό viva wallet; 

Σημείωση πως δεν χρειάζεται να κάνετε λογαριασμό για να χρησιμοποιήσετε την άυλη κάρτα.

 

Μου ήρθε mail και ακολούθησα τον σύνδεσμο που είχε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Σήμερα?

Σήμερα δεν δοκίμασα, το mail έχει καμία βδομάδα που έχει έρθει. Συνέχεια μου βγάζει αυτή την γκρίζα οθόνη και δεν με αφήνει να πληκτρολογησω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκανα αποπειρα να κλεισω ξενοδοχειο μεσω booking agent και παραδοξως δεχθηκε την καρτα και μου εστειλε και mail επιβεβαιωσης.Μια ωρα μετα δεν εχουν τραβηξει τα χρηματα και σε επικονωνια με την επιχειρηση μου ειπαν οτι δεν βλεπουν ακομα την κρατηση. Εχει κανεις ιδεα τι γινετε;

Επεξ/σία από renetto
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, renetto είπε

Εκανα αποπειρα να κλεισω ξενοδοχειο μεσω booking agent και παραδοξως δεχθηκε την καρτα και μου εστειλε και mail επιβεβαιωσης.Μια ωρα μετα δεν εχουν τραβηξει τα χρηματα και σε επικονωνια με την επιχειρηση μου ειπαν οτι δεν βλεπουν ακομα την κρατηση. Εχει κανεις ιδεα τι γινετε;

Μου έχουν πει ότι μέσω booking δεν γίνεται κράτηση. Δεν το ξέρω, δεν το έχω δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...