Προς το περιεχόμενο

Eurobasket - 2022 - Βερολίνο


kalyteros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Το παιχνίδι σήμερα δε χωράει κριτικής. Είναι για δοκιμές και rotation. Μη γκρινιάζετε 

Ναι καλοί οι πειραματισμοί αλλά βλέπω να δικαιώνεται ο άλλος που έλεγε για ήττα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KaRouLi είπε

Ήρθε η ώρα να δώσουμε το παιχνίδι για να βγούμε 2οι για να αποφύγουμε Σλοβένια στην 8αδα :P 

Αστειεύομαι...ή μήπως όχι? :P 

 

17 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Ναι καλοί οι πειραματισμοί αλλά βλέπω να δικαιώνεται ο άλλος που έλεγε για ήττα.

Εγώ? :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Το παιχνίδι σήμερα δε χωράει κριτικής. Είναι για δοκιμές και rotation. Μη γκρινιάζετε 

Μακαρι να είναι έτσι, οποιαδήποτε ήττα σε όλα τα επόμενα ματς του ομίλου δεν δικαιολογείται, από εκεί και πέρα ας κάνει ότι θέλει ο Ιτουδης και η ομάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω και εγω τον πονο μου ...

ποσο μα ποσο χαμηλου επιπεδου μου φαινονται οι μεταδοσεις του Χατζηγεωργίου

δεν ξερω αν ειναι που ποτε δεν τον αντεχα στον στιβο αλλα και στο μπασκετ ειναι τραγικος

αυτη η υπεροψια/ειρωνια και η συνεχης υποτιμηση του αντιπαλου μου την δινει τελειως ...

προφανως η ομαδα της αγγλιας ειναι χαμηλοτερου επιπεδου απο την δικη μας, παντα ηταν ... αλλα εως εκει ...

μεταδιδεις εναν αγωνα και οφειλεις να εισαι τυπικος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

καραφλη απατη

🤣🤣🤣🤣🤣

Πάντως παρά τα στραβά μας τα καταφέρνουμε, αποδεικνύεται πρώτης τάξης ευκαιρία για πειραματισμούς και ευκαιρίες για κάποιους που το χρειάζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σταθώ σε κάτι εκτός παρκέ. Χημεία και Ομόνοια τεχνικού επιτελείου εξαιρετικών μπασκετάνθρωπων. Που αγαπάνε τη δουλειά τους και παίρνουν από όλους τους παίκτες όρεξη και διάθεση. Δεν είναι εύκολο πράγμα να εμπνέεις σεβασμό και μηδέν γκρίνιες από παίκτες που παίζουν σε διαφορετικές ομάδες σε ένα φανατισμένο μπασκετικό ελληνικό κοινό. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...