Προς το περιεχόμενο

Eurobasket - 2022 - Βερολίνο


kalyteros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, eaglos είπε

Το Τουρκία - Γεωργία ειναι βγαλμένο από τις πιο καμένες εποχές της Α1 της δεκαετίας του 90.

παρατασουλα 68-68 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, tounion είπε

https://www.sport-fm.gr/article/basket/eurobasket/ethniki-lithouanias-ekanan-enstasi-meta-tin-itta/4322169

φαγανε μια βολή απο την Λιθουανία

 

 

 

Νωρίς το θυμήθηκαν οι Λιθουανοί!

Απλα γκρινιάζουν για να πιέσουν για το παιχνίδι με τη Βοσνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

παρατασουλα 68-68 😂

Δράμα η κατάσταση.... Θέλω να δω Γαλλία αλλά είναι τόσο κακό το ματς με τη Γεωργία που δεν
μου πάει καρδιά να αλλάξω κανάλι. Εντάξει έφαγε και τεχνική ποινή ο Ζούρος, τρέλα.

Είδα και τα στατιστικά του Doncic, 18% τρίποντο, 50% βολές, 46% δίποντο, 4,7 λάθη ανά παιχνίδι.
Ευτυχώς έχει 8 ασίστ και κοντά 3 κλεψίματα και σώζεται για την ώρα η κατάσταση. Αν όμως συ-
νεχίσει έτσι, θα αρχίσει να δίνει δικαιώματα για να μην ασχολούνται τόσο μαζί του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, eaglos είπε

Δράμα η κατάσταση.... Θέλω να δω Γαλλία αλλά είναι τόσο κακό το ματς με τη Γεωργία που δεν
μου πάει καρδιά να αλλάξω κανάλι

οχι οχι με τιποτα! Εχει η Γαλλια ακομα 2μιση δεκαλεπτα να δεις μετα!

75-75 2η παραταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τωρα το ειδα, 8 βολες εχει ριξει ολες και ολες η Γεωργια? πως γινεται αυτο? και οι τουρκοι εχουν 45% στα 2ποντα...μια χαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το τζάμπα τρίποντο που επιχείρησε ο παίκτης της Ουγγαρίας χάρισε την νίκη στους Γάλλους, έπρεπε να δοκιμάσει καλάθι να έφερναν ισοπαλία. 

2 ώρες πριν, skiabox είπε

Παιδιά ο Ντόνσιτς λέγεται να είναι ο επόμενος Zion Williamson ή μου φαίνεται;

Για τον Ντονσιτς λέγαμε διθυραμβικά σχόλια και στο προηγούμενο eurobasket που το πήρε η Σλοβενία. Θυμάμαι εδώ κιόλας ότι συζητούσαμε και όταν είχα ρωτήσει σε κάποια φάση ότι δεν ήξερα σε ποια ομάδα έπαιζε τότε έφαγα άγριο κραξιμο από κάποιον επειδή διαφωνούσε με κάτι άλλες απόψεις που έλεγα και μου είπε εφόσον δεν γνωρίζω που έπαιζε ο Ντόνσιτς να μην έχω άποψη για οτιδήποτε άλλο σχετικό με μπάσκετ. 

Τέλος πάντων. Γιάννης, Ντόνσιτς και Γιοκιτς είναι υποψήφιοι για καλυτερη πεντάδα παικτών φέτος, βάζω και Ντόρσει αν τα πάει το ίδιο καλά σε όλα τα ματς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ματς της Σλοβενίας ξέχασαν να εκτελεστεί μια βολή τεχνικής ποινής,στο ματς της Τουρκίας έφαγαν 22 δευτερόλεπτα!Απίστευτα πράγματα από τους ερασιτέχνες διαιτητές της Φίμπα.Μετά έχει και την απαίτηση να πάνε η τοπ σύλλογοι της Ευρώπης να παίξουν στη δίκη της διοργάνωση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...