Προς το περιεχόμενο

Eurobasket - 2022 - Βερολίνο


kalyteros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, dimoskoutr είπε

Πρέπει στην αρχή του νήματος να βάλουμε ψηφοφορία.

Είστε με τους:

α) Γκρινιάρηδες

β) Υπεραισιόδοξους

Γ) Με τους ανθρώπους που γνωρίζουν από μπάσκετ :P

19 ώρες πριν, MauroPaltoudias είπε

Να μην μαλώνουτε, να 'στε αγαπημένοι, μονιασμένοι. Αλλιώς δεν θα κερδάμε καμία ομάδα στο Ευρωμπάσκετ.

Γιατί; Εγώ πιστεύω ότι πρέπει να πλακωθούμε τι νήμα στο insomnia θα ήταν αν δεν κλείδωνε/ξεκλείδωνε 10 φορές😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

34 λεπτά πριν, godfather0991 είπε

Γ) Με τους ανθρώπους που γνωρίζουν από μπάσκετ :P

Γιατί; Εγώ πιστεύω ότι πρέπει να πλακωθούμε τι νήμα στο insomnia θα ήταν αν δεν κλείδωνε/ξεκλείδωνε 10 φορές😂

Το γ) αν πραγματικά διαλέγαμε την αλήθεια θα έπαιρνε 1% maximum.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Εθνική: Πέταξε για το Μιλάνο και το Ευρωμπάσκετ (gallery)"

Ο ομοσπονδιακός προπονητής, Δημήτρης Ιτούδης, έχει στη διάθεσή του 14 παίκτες με την επιλογή της δωδεκάδας να γίνεται επί ιταλικού εδάφους:

Νικ Καλάθης, Κώστας Παπανικολάου, Κώστας Σλούκας, Γιάννης Αντετοκούνμπο, Θανάσης Αντετοκούνμπο, Γιαννούλης Λαρεντζάκης, Ιωάννης Παπαπέτρου, Γιώργος Παπαγιάννης, Δημήτρης Αγραβάνης, Λεωνίδας Κασελάκης, Κώστας Αντετοκούνμπο, Λευτέρης Μποχωρίδης, Μιχάλης Λούντζης, Τάιλερ Ντόρσεϊ.

https://allstarbasket.gr/ethniki-petaxe-gia-to-milano-kai-to-eyrompasket-gallery/

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοί 2 πιστεύετε θα είναι αυτοί που θα κοπούνε για 12άδα? Ο ένας πιστεύω ο Μποχωρίδης, αν αναλογιστούμε ότι ο Λούντζης πήρε πιο πολύ χρόνο συμμετοχής. Δεδομένου προφανώς ότι ο Σλούκας θα είναι μέσα! Ο άλλος δε ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μποχωρίδης θα κοπεί 100%. Ο άλλος θα είναι είτε ο Λούντζης είτε ο Σλούκας αν δε ξεπεράσει το πρόβλημα.

Επεξ/σία από ilos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dsi44 είπε

ο μποχω ειναι μεγαλο βισμα και στον ΠΑΟ

Το υποθέτεις ή το ξέρεις αυτό; Πόσο προπονητάρες είμαστε όλοι σε αυτό τον τόπο ρε σεις... Πότε θα το ξεπεράσουμε αυτό δεν ξέρω. Και βάζω και τον εαυτό μου μέσα.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimoskoutr είπε

Το υποθέτεις ή το ξέρεις αυτό; Πόσο προπονητάρες είμαστε όλοι σε αυτό τον τόπο ρε σεις... Πότε θα το ξεπεράσουμε αυτό δεν ξέρω. Και βάζω και τον εαυτό μου μέσα.

το ξερω,δεν υποθετω τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, omghi2u είπε

Ναι και ο Γιοκιτς και ο Μιλουτινοφ και ο Βαλανσιουνας και οποιοσδηποτε ψηλος παρει την μπαλα στο ποστ 9/10 θα τον κανει αλογο.

...έτσι.

22 ώρες πριν, omghi2u είπε

δεν μπορει το καθε guard να σουλατσαρει στην ρακετα

....και γιουβέτσι. Ο Παπατζών μπορεί να είναι παπατζής με τους ισοϋψείς του, αλλά ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ δεν θα κοτάει άλλος να μπουκάρει και να μας διαλύει. Σε εναλλαγή βέβαια με τον Κωστακούμπο, που πολύ τον εκτίμησα από αυτά τα ολίγα που είδα αυτές τις μέρες. Αν του μείνουν πόδια, θα πάει αρκετούτσικα μπροστά κι αυτός. Μάλλον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/7/2022 στις 11:25 ΠΜ, kalyteros είπε

Καλησπέρα σας,

σκέφτομαι να κλείσω εισητήριο με πολύ καλό μου φίλο για τους τελικούς Eurobasket στο Βερολίνο (16-18/09) με την ελπίδα πως θα περάσει η Εθνική Ελλάδος στα τελικά.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχετε παρόμοια εμπειρία καθώς και αν πρόκειται να δώσουν κι αλλα ενδεχομένως πιο οικονομικά εισητήρια.

 

Τελικα εσυ φιλε μου που ανοιξες το νημα, εκλεισες εισιτηριο για το Ευρωμπασκετ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, dsi44 είπε

το ξερω,δεν υποθετω τιποτα

Ωπ έχεις άκρες μέσα στην ομάδα του Παναθηναϊκού; Καλή φάση, να μας μεταφέρεις έγκυρο ρεπορτάζ. Μιας και φαίνεται να ξέρεις πολλά, γνωρίζουμε το αγαπημένο φαγητό του μπωχοριδη μήπως; Επίσης του αρέσει το ps5 ή το Xbox; Έτσι κουβέντα να γίνεται.

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, dsi44 είπε

το ξερω,δεν υποθετω τιποτα

Βυσμα σημαινει οτι παιρνει τη θεση καποιου αλλου καλυτερου Ελληνα (ειτε στον ΠΑΟ, ειτε στην εθνικη). Ποιος ειναι αυτος;

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BackFromHell είπε

Βυσμα σημαινει οτι παιρνει τη θεση καποιου αλλου καλυτερου Ελληνα (ειτε στον ΠΑΟ, ειτε στην εθνικη). Ποιος ειναι αυτος;

δεν μπορω να σου πω ,εχει ιστορια η υποθεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dsi44 είπε

δεν μπορω να σου πω ,εχει ιστορια η υποθεση

Ισως να μην εθεσα καλα το ερωτημα. Δε θελω να μαθω ουτε ποιος ειναι το βυσμα του, ουτε γιατι εχει βυσμα, ουτε τι εχει παιχτει.

Εμεις εδω συζηταμε αν αξιζει να βρισκεται στα ροστερ που βρισκεται. Αγωνιστικα και μονο. Ρωταω, αγωνιστικα και μονο, ποιος ειναι ο Ελληνας παιχτης που μπορει να αντικαταστησει το Μποχωριδη; Υπαρχει κανενας καλυτερος και τον καπελωνει ο Μποχω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...