Προς το περιεχόμενο

Eurobasket - 2022 - Βερολίνο


kalyteros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, winawer είπε

Για τον Γιοκιτς μιλάς;

Όχι, για τον καθαρά καλύτερο, όπως αποδυκνείεται μόνιμα, σήμερα, ακόμα και μετά το προηγούμενο σχόλιο σου. Δεν προλαβαίνεις να πεις κάτι, και αμέσως βγαίνεις εμμονικά λάθος.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, winawer είπε

Μάλλον βλέπουμε διαφορετικό παιχνιδι

Ε μα δίκιο έχει σε αυτό, δεν έχει κάνει κάνει κάτι άλλο ο Ντόρσεϊ σε αυτό το ματς. Μαζί με Καλάθη κάναν πολλά λάθη.. το ότι έκαναν 2-3 πραγματακια στο τέλος δεν τους κάνει καλούς στο σημερινό 

Χωρίς τους 42 πόντους του Γιάννη δεν ξέρω που θα ήμασταν σήμερα.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, basilis_k6 said:

το στριμ πεθαινει καθε λεπτο. τωρα μαλλον οριστικα

Τέλειωσε εδώ και μερικά λεπτά ο αγώνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Thresh είπε

Τέλειωσε εδώ και μερικά λεπτά ο αγώνας.

και πριν τελειωσει ετσι μου εκανε. αλλα εκλεισαν το στριμ χωρις αποφωνηση κτλ. οτι ναναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MauroPaltoudias είπε

Ο μπαρμπακαρύδας συμπαθής στα νιατα του, τα τελευταία χρόνια έχει πάθει κάτι εμμονές με τα στατιστικά και τις ιστορικές αναδρομές (φταίει και η Δώρα η Παντέλη που τον έχει ανακηρύξει "τοτέμ των στατιστικών" και έχει πάρει κάνα 2 πόντους ύψος).

Αυτός ανεξαρτητα από το άθλημα ήταν ο Σωτηρακοπουλος πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δικαιώνομαι όμως έτσι.

Εγκληματικό ματς από Καλάθη.

Θα πρέπει να μειώνεται συνεχώς ο χρόνος του στην Εθνική.

Στις 21/8/2022 στις 8:47 ΠΜ, skiabox είπε

Το συμπέρασμα του thread είναι ότι μετά τον Γκάλη όλες οι ομάδες του πλανήτη βγάζουν κωλοχεράδες εκτός από εμάς.

Το σωστό θα ήταν να έγραφα από έναν εώς και πολλούς ταυτόχρονα κωλοχεράδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γιάννης σήμερα μου θύμισε κάτι αυτοκρατορικές εμφανίσεις του Dream όταν οι Rockets ήταν terrabad μετά τον τραυματισμό του Samson και τους κουβάλαγε με 40ρια tripple doubles (μια φορά είχε κάνει και quadrible double το μοναδικό στην ιστορία του NBA). Μιλάμε χωρίς Misic, Bogdanovic, Nedovic οι Σέρβοι και τα δικά μας τα παιδιά uncarryable. Δε θέλω να κάνω κουβέντα για τη διαιτησία σήμερα γιατί μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι, αλλά δεν ήταν ο λόγος που χάσαμε imo.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ilos είπε

Ο Γιάννης σήμερα μου θύμισε κάτι αυτοκρατορικές εμφανίσεις του Dream όταν οι Rockets ήταν terrabad μετά τον τραυματισμό του Samson και τους κουβάλαγε με 40ρια tripple doubles (μια φορά είχε κάνει και quadrible double το μοναδικό στην ιστορία του NBA). Μιλάμε χωρίς Misic, Bogdanovic, Nedovic οι Σέρβοι και τα δικά μας τα παιδιά uncarryable. Δε θέλω να κάνω κουβέντα για τη διαιτησία σήμερα γιατί μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι, αλλά δεν ήταν ο λόγος που χάσαμε imo.

Εννοείται.

Ο λόγος είναι αυτό που έγραψα μόλις.

Καθαρά και ξάστερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ZahosDoganos είπε

Ε μα δίκιο έχει σε αυτό, δεν έχει κάνει κάνει κάτι άλλο ο Ντόρσεϊ σε αυτό το ματς. Μαζί με Καλάθη κάναν πολλά λάθη.. το ότι έκαναν 2-3 πραγματακια στο τέλος δεν τους κάνει καλούς στο σημερινό 

Χωρίς τους 42 πόντους του Γιάννη δεν ξέρω που θα ήμασταν σήμερα.. 

δεν είπα ότι Καλαθης και ντορσει έπαιξαν καλά. Αναφέρθηκα στα τρίποντα που έβαλαν στο τέλος μαζί με αυτό του Θανάση και έστειλαν το παιχνίδι στην παράταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εθνικη σημερα εδειξε οτι εχει μεταλλο και χαρακτηρα απο αλλες εποχες. Κυριως χαρη στα αδερφια Αντετοκουνμπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ Παγκοσμίως, κυριολεκτικά ΚΑΝΕΝΑΣ δεν θεωρεί τον κατά τα άλλα φοβερό Jokic τον Κορυφαίο παίκτη στον κόσμο. Δεν είναι ποτέ στην συζήτηση. Άσχετα που οικουμενικά πλέον θεωρείται ο Γιάννης με μεγάλη διαφορά, με λίγες φονές που σίγησαν φέτος να αναφέρουν τον Durant, και ακόμα πιο λίγες για τον Steph.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...