Προς το περιεχόμενο

Eurobasket - 2022 - Βερολίνο


kalyteros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Basilhs23___ είπε

Έλεος ρε Παπανικολαου την τρέλα μου μεσα. Τι παιδικά λάθη που κάνουμε με τις γραμμές. 

Η Σερβία ειναι πολυ καλή και ασταμάτητη. Αντε καμία Γαλλία μόνο να μπορεί να την κοντράρει στα ισια στην Ευρώπη. 

Σκατο@λες είναι απλά η άμυνα μας είναι για τον πο@τσο. Ήρθαν και τα λάθη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liakinen είπε

Ο Καλάθης υπάρχει ή έφυγε οεο. 

Να μπει να κάνει τι;

Κάκιστος

1 λεπτό πριν, Speculoos είπε

Το οτι θα μου ελειπε ο Σκουντής και ο Παλομπαρίνι...Ούτε στο καφενείο του μπάρμπα μου τέτοιος σχολιασμος,

Γιατί αυτοί από που νομίζεις ήρθαν; 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από airball σε airball o top15.
Αν δεν παίξουμε ομαδική άμυνα δε βλέπω προκοπή.

Δυστυχώς η ομάδα χρειάζεται ενέργεια και οι μόνοι όπου την προσφέρουν είμαι τα αδέρφια. 
Καλαθης και Σλούκας κάκιστοι. Τους περίμενα πολύ καλύτερους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Speculoos είπε

Το οτι θα μου ελειπε ο Σκουντής και ο Παλομπαρίνι...Ούτε στο καφενείο του μπάρμπα μου τέτοιος σχολιασμος,

Χίλιες φορές τον μακαρίτη τον Μπατή, παρά αυτούς. Παλομπαρίνι σε μπάσκετ, είναι σαν να βάζεις Αλέξη Κωστάλα σε MMA. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, liakinen είπε

Όχι απλά ρωτάω. Ζόμπι είναι αλλά να ξεκουράσει Σλούκα. 

Με τέτοια περίοδο που να τολμήσει να τον βάλει... 

Άσε να παίξει και λίγο ο Σλούκας να μπει στο κλίμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αλλη μια φορα χαιρομαι που δε πηραμε αυτον τον αστειο Αμερικανο στην ομαδα μου φετος το καλοκαιρι. Ιτουδη να 'σαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, godfather0991 είπε

Άσε να παίξει και λίγο ο Σλούκας να μπει στο κλίμα.

Παίζει καλά πλάκα πλάκα, παρόλη την άμυνα στα όρια του φάουλ, που δέχεται σε κάποιες φάσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, liakinen είπε

Με Παπαγιάννη δεν θα έπαιζε τόσο άναρχα η ομάδα. Τι να σου κάνει ο Γιάννης αν ήμαστε όσα βάλουμε όσα φάμε. 

Τα εχουμε πει από την πρώτη στιγμή,πρέπει να είναι κάποιος άσχετος για να μην αντιλαμβάνεται ποσό κομβικός παίχτης είναι ο Παπαγιάννης για την εθνική ειδικά στην αμυνα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MauroPaltoudias είπε

Παίζει καλά πλάκα πλάκα, παρόλη την άμυνα στα όρια του φάουλ, που δέχεται σε κάποιες φάσεις. 

Προσπαθεί τουλάχιστον, ο Καλάθης είναι σαν να βαριέται που είναι εκεί... Ενώ μερικές φορές τον πιάνει το φιλότιμο και θυμάται τον παλιό καλό εαυτό του, άλλες φορές νομίζεις ότι βρέθηκε τυχαία στο παρκέ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με τον σχολιασμό : ο Αυγουλής, όσα χρόνια τον παρακολουθώ στη γόβα, το κατέχει το άθλημα. Οι αναλύσεις του αρκετά ενδελεχείς και ακριβείς. Ο μπαρμπακαρύδας συμπαθής στα νιατα του, τα τελευταία χρόνια έχει πάθει κάτι εμμονές με τα στατιστικά και τις ιστορικές αναδρομές (φταίει και η Δώρα η Παντέλη που τον έχει ανακηρύξει "τοτέμ των στατιστικών" και έχει πάρει κάνα 2 πόντους ύψος).

Η αλήθεια είναι βέβαια, ότι και ο μεν και δε(ν), είναι αρκετά επιδερμικοί σήμερα ως προς το κομμάτι της ανάλυσης τακτικής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...