Προς το περιεχόμενο

Ενεργοποιήθηκε το Power Pass μέσω του vouchers.gov.gr


Crash24
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση για το Power Pass συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

42 λεπτά πριν, CODEC είπε

Ανά μέρα θα πηγαίνει το ΑΦΜ?

Πουθενά στις οδηγίες δεν μπόρεσα να βρω αυτό με τις ημερομηνίες και τα αφμ. Το κατάλαβα όταν έφαγα πόρτα στην εφαρμογή. Ρε παλιολακαμαδες γράψτε το κάπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, theoilia είπε

Πουθενά στις οδηγίες δεν μπόρεσα να βρω αυτό με τις ημερομηνίες και τα αφμ. Το κατάλαβα όταν έφαγα πόρτα στην εφαρμογή. Ρε παλιολακαμαδες γράψτε το κάπου 

Το γράφει στην κεντρική σελίδα ακριβώς πάνω από το κουμπί για την είσοδο στην εφαρμογή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, kax54638 είπε

Το γράφει στην κεντρική σελίδα ακριβώς πάνω από το κουμπί για την είσοδο στην εφαρμογή 

Ουπς.... Δεν το είδα. Άδικος χαρακτηρισμός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω το ρολοι της ΔΕΗ ειναι στο ονομα της γυναικας μου αλλα επειδη το δικο μου το ΑΦΜ τελειωνει σε 1 εκανα εγω την αιτηση απλα αυτοματα μου εβγαλε κατοικια και το αφμ της γυναικας μου διπλα στο δικο μου, εκανα πατατα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, zchrisz είπε

Σ΄εμένα αν και τα ΑΦΜ μου τελειώνει σε 7 μόλις μπήκα και την έκανα (ή νομίζω οτι την έκανα) 😄...

Απλά δεν είδα πουθενά να ζητάει το IBAN!!!

 

 

πως σε άφησε να την κάνεις.? είναι η απορία μου

σε 7 τελειώνει και το ΑΦΜ της μάνας μου και δεν αφήνει το σύστημα λέει δεν είναι η σειρά σας.

PowerPass | Σύμφωνα με τον λήγοντα αριθμό του ΑΦΜ σας η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη σήμερα

 

Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη σήμερα για τον λήγοντα αριθμό του ΑΦΜ σας.

Παρακαλώ συμβουλευτείτε τις  Συχνές ερωτήσεις.

Επιστροφή στην αρχική σελίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί με άφησε , αλλά δοκίμασα να κάνω και τροποποίηση και με αφήνει!!!

.

  image.jpeg.d392ac7cfe0528945f7a7c7649bf9f11.jpeg

Παιδιά ΣΥΓΝΩΜΗ για το παραπάνω!!!

Μπήκα στο  "δήλωση κύριας κατοικίας" και όχι στο Power Pass.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Δλδ όσοι τόσα χρόνια είχαν ρήτρα και το έπαιζαν μούρη που πλήρωναν τα μισά σε σχέση με εμάς που είμαστε στη ΔΕΗ, ήταν καλά; Τώρα που πληρώνουν παραπανω, παίρνουν και την επιδότηση. Άντε και εγώ είμαι τυχερός, έχω σταθερή κιλοβατώρα σε χαμηλή τιμή. Όσοι γράφτηκαν πρόσφατα με διπλάσια κιλοβατώρα, ούτε αυτοί θα δικαιούνται την επιδότηση;

Αν όλοι είχαν κλείσει σταθερά τιμολόγια τον Νοέμβριο, σήμερα οι εταιρείες θα είχαν χρεοκοπήσει και πάλι όλοι μαζί θα τις κάναμε bailout. Δεν υπάρχουν «δωρεάν» λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, zchrisz είπε

Δεν ξέρω γιατί με άφησε , αλλά δοκίμασα να κάνω και τροποποίηση και με αφήνει!!!

.

  image.jpeg.d392ac7cfe0528945f7a7c7649bf9f11.jpeg

Παιδιά ΣΥΓΝΩΜΗ για το παραπάνω!!!

Μπήκα στο  "δήλωση κύριας κατοικίας" και όχι στο Power Pass.

 

 

δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγνώμη φίλε μου

επίσης έκανες περιττή κίνηση θα έλεγα καλύτερα να περιμένεις να ανοίξει το σύστημα για το ΑΦΜ σου και αφού διαπιστώσεις ότι υπάρχουν ανακριβή στοιχεία να επιλέξεις την σωστή δήλωση τους / διόρθωση τους.

αυτή είναι η προσωπική άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της συζυγου ληγει σε 0 και μπαινω σημερα και δεν με αφηνει. 

Μονο το 1 ειναι για χθες και σημερα? 

Με το 0 δεν δοκιμασα χθες αλλα τωρα αυτη τη στιγμη δεν με αφηνει. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμεις που τελειωνουμε σε 8 και παραπερα εχουμε ακομη πολυ δρομο, περα απο αυτο αναρωτιεμαι εμεις που αλλαξαμε σε Δεη σταθερο για τους μηνες αυτους λογικα δεν θα παρουμε τιποτα απο οτι καταλαβα, λογικα θα υπολογιζουν τους λογαριασμους με περιοδο καταναλωσης απο Δεκεμβριο-Μαϊο που εχουν την ρητρα.

Απο την μια ευτυχως αλλαξα σε σταθερο μεσα ιανουαριου αλλα και ετσι με 0.18 την kwh δεν το λες και λιγο κανονικα και σε μας με σταθερη χρεωση επρεπε να δινει μια επιτοδητηση χαμηλοτερου ποσοστου πχ 20% ενω σε αυτους με ρητρα αν δεν κανω λαθος ειναι 60%.Ακομη και ετσι πληρωσα 500 ευρω εκεινη την περιοδο αναρωτιεμαι ποσα λεφτα θα παρω.Τι να πω υγεια παιδες, αντε μπας και παρουμε κανα καλο ποσον να παμε διακοπες 2-3 μερες μεχρι την χαλκιδα :P 

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...