Προς το περιεχόμενο

PowerPass


YellowGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 hours ago, billias7815 said:

Λοιπόν δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί νωρίτερα αλλά βλέποντας την ανάλυση για την επιδότησή μου διαπίστωσα ότι στίς εκπτώσεις έχουν συμπεριλάβει και τις εκπτώσεις παρόχου που όμως στην περίπτωσή μου δεν αφορούν έκπτωση έπί της ρήτρας αναπροσαρμογής αλλά έκπτωση επί του αρχικού καταλόγου.Πρόγραμμα protergia mvp 360.

Έχει (έχει σχολιαστεί νομίζω και μετά, αλλά το δικό μου ήταν εύκολο να βρω):

On 14/07/2022 at 11:55, MSc CCDSP said:

Είπαμε, ισχύει, είναι το β' από την απόφαση για την ενίσχυση:

image.png.06c9aa51759a042e03343f137cb66110.png

Αλλά η σωστή περιγραφή θα ήταν «επί της κατανάλωσης ενέργειας του λογαριασμού» (εντωμεταξύ, δεν το τσεκάρω και συνέχεια αν το έχουν διορθώσει).

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, vagelis2019 είπε

Σε οσους εχουν υπολογιστεί τα ποσα γραφει υπο εκκαθάριση ακομα? 

Υπό εκκαθάριση και σε εμένα ακόμη από σήμερα και βλέπουμε για πληρωμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, vagelis2019 είπε

Σε οσους εχουν υπολογιστεί τα ποσα γραφει υπο εκκαθάριση ακομα? 

ναι και από εμένα που παίρνω το δώρο των 80 ευρώ

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, christos_75 είπε

εμένα δεν με απασχολεί η συγκεκριμένη είδηση αφού έφαγα άκυρο για το 2022 αφού είμαι ΔΕΗ και σε σταθερό τιμολόγιο

μακάρι να τα πάρετε εσείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SilverVAR είπε

μόλις ήρθε λογαριασμός ΔΕΗ έναντι 220 ευρώ τα παλιά μου έναντι ηταν κάπου στα 120 - 140 με ίδια κατανάλωση φανταστείτε τι έχει να γίνει.

Μηπως ειχες αυξημενη καταναλωση περυσι? Γιατι περυσι, κατι ζεστες τις ειχαμε τελη Ιουνιου οποτε και λογικα ac. Μην συγκρινεις με τα προηγουμενα εναντι του ετους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνία με HelpDesk : Για τα ποσά είναι υπεύθυνοι οι πάροχοι και διόρθωση μπορεί να γίνει μόνο από αυτούς. Εάν ανοίξει κάτι για ενστάσεις , που δεν μας έχει έρθει κάτι προς το παρόν , θα ανοίξει από βδομάδα.

Επικοινωνία με Watt&Volt : Εμείς αποστείλαμε τους λογαριασμούς και σας λέμε ότι ο τρόπος υπολογισμού του Power Pass γίνεται με αφαίρεση του ποσού της ρήτρας των έναντι και μετά πολ/ζουμε με 0.60 και βγαίνει το ποσό. Τα μάσαγε και για τον ΦΠΑ και εν τέλη μου είπε έτσι τους είπαν από το υπουργείο οπότε έτσι τα υπολογίζουν.

Το θέατρο του παραλόγου δηλαδή , ας πάρουμε το μειωμένο τυράκι μας και ας ησυχάσουμε για πάντα. 🤪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 λεπτά πριν, tomtsir είπε

Επικοινωνία με HelpDesk : Για τα ποσά είναι υπεύθυνοι οι πάροχοι και διόρθωση μπορεί να γίνει μόνο από αυτούς. Εάν ανοίξει κάτι για ενστάσεις , που δεν μας έχει έρθει κάτι προς το παρόν , θα ανοίξει από βδομάδα.

Επικοινωνία με Watt&Volt : Εμείς αποστείλαμε τους λογαριασμούς και σας λέμε ότι ο τρόπος υπολογισμού του Power Pass γίνεται με αφαίρεση του ποσού της ρήτρας των έναντι και μετά πολ/ζουμε με 0.60 και βγαίνει το ποσό. Τα μάσαγε και για τον ΦΠΑ και εν τέλη μου είπε έτσι τους είπαν από το υπουργείο οπότε έτσι τα υπολογίζουν.

Το θέατρο του παραλόγου δηλαδή , ας πάρουμε το μειωμένο τυράκι μας και ας ησυχάσουμε για πάντα. 🤪

Εγώ θα έλεγα μην έχετε ελπίδα για ενστάσεις κτλ...

Περιμένετε να έρθουν και οι επόμενοι "μειωμένοι" λογαριασμοί να δείτε τι θα πληρώσετε εσείς - εγώ - οι υπόλοιποι και από Σεπτέμβριο βλέπουμε...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με προβληματιζει που ακομα γραφει ΄΄υπο εκκαθαριση΄΄ ενω εχω λαβει και email και τα ποσα εμφανιζονται, θα προλαβει να αλλαξει η κατασταση στα 3 σταδια σημερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Georgz είπε

2107000810 όσες φορές και να κάλεσα λέει πως οι γραμμές είναι κατειλημμένες....

Κατάφερε κανένας να βγάλει γραμμή?

μόλις πει οτι ειναι κατειλημμένο κλείνεις και παίρνεις παλι

1 λεπτό πριν, Papadgianis είπε

Με προβληματιζει που ακομα γραφει ΄΄υπο εκκαθαριση΄΄ ενω εχω λαβει και email και τα ποσα εμφανιζονται, θα προλαβει να αλλαξει η κατασταση στα 3 σταδια σημερα?

ρωτησα στο helpdesk και ειπαν οι πληρωμές γίνονται τμηματικά, μπορει σημερα μερικοι και οι αλλοι απο βδομάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Papadgianis είπε

Με προβληματιζει που ακομα γραφει ΄΄υπο εκκαθαριση΄΄ ενω εχω λαβει και email και τα ποσα εμφανιζονται, θα προλαβει να αλλαξει η κατασταση στα 3 σταδια σημερα?

 Έχει αλλάξει η ημερομηνία εδώ και καιρό. Πλέον από εβδομάδα και τα ποσά σε 2 δόσεις (τμηματικά οι αιτήσεις, όχι μισά μισά σε κάθε αιτούντα) 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...