Προς το περιεχόμενο

PowerPass


YellowGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Chuckie667 είπε

589 ευρω εδώ, υπολόγιζα 600, οπότε καλά είναι.

ΜΗΝ ρωτάτε τι πλήρωσα σε ρεύμα, αφου ζει ακόμα η γυναίκα μου καλά είναι.

 

για να σου επιστρέφουν 590 ευρώ (589 ευρώ) δεν θέλω να φανταστώ πόσα έχεις πληρώσει

εγώ πάντως από 01/2021 έως 02/2022 που μπήκα σε σταθερό τιμολόγιο έχω δώσει 1.000+ για ρήτρες κτλ...

και μου επιστρέφουν 80 ευρώ (12/2021-05/2022).

Εγώ εύχομαι σε όλους-ες σε καλή μεριά τα χρήματα που σας έδωσαν.

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης

Εδώ να ενημερώσω ότι είπαν θα μου δώσουν τα 80 ευρώ ακόμα η αίτηση είναι υπό εκκαθάριση δεν έχουν πιστωθεί τα χρήματα στον τραπεζικό λογαριασμό θα πιστωθούν...ελπίζω να γίνει σύντομα τουλάχιστον να κεράσω γλυκά για την εορτή μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ikorolis είπε

για να σου επιστρέφουν 590 ευρώ (589 ευρώ) δεν θέλω να φανταστώ πόσα έχεις πληρώσει

εγώ πάντως από 01/2021 έως 02/2022 που μπήκα σε σταθερό τιμολόγιο έχω δώσει 1.000+ για ρήτρες κτλ...

και μου επιστρέφουν 80 ευρώ (12/2021-05/2022).

Εγώ εύχομαι σε όλους-ες σε καλή μεριά τα χρήματα που σας έδωσαν.

Απλα για να εχεις μια εικονα σε ατομο με αθροιστικο ποσο απο λογαριασμους 1250ευρω και με 15κιλοβατωρες την ημερα πηρε 156ευρω!

Δεν θυμαμαι τις συνολικες κιλοβατωρες αλλα ειχα κανει την πραξη και του εβγαινε μεσο ορο 15κιλ/ημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, UncleKim είπε

550 κ εδώ, ουσιαστικά για Δεκέμβριο-Ιανουάριο-Φεβρουάριο.

Το τι είχα πληρώσει, αφήστε το...

για να σου δίνουν 550 ευρώ φαντάζομαι το τι έχεις πληρώσει 12/2021-05/2022 όπως και φαντάζομαι 01/2021-12/2021 το τι θα έχεις πληρώσει.

απλά στις περιπτώσεις αυτές δηλαδή από 100 ευρώ έως 600 ευρώ λες τουλάχιστον δώσανε κάτι...

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, kawavn800 said:

Να ενημερώσω ότι όσοι έχουν συμβόλαια MyHomeEnter  ίσως να μη δουν επιστροφή

Και enter+ και online. 

Αυτά δεν έχουν ρήτρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η "επιστροφη" αφορα αυτους που εχουν ρητρα αναπροσαρμογης, τα enter και online δεν εχουν αρα δεν εχει και επιστροφη.

κατα τα αλλα η επιστροφη μου βγηκε ακριβως οσο ειχα υπολογισει, για εναν λογαριασμο με ρητρα, δεν περιμενα παραπανω δηλαδη απο αυτα. 

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ikorolis είπε

για να σου δίνουν 550 ευρώ φαντάζομαι το τι έχεις πληρώσει 12/2021-05/2022 όπως και φαντάζομαι 01/2021-12/2021 το τι θα έχεις πληρώσει.

απλά στις περιπτώσεις αυτές δηλαδή από 100 ευρώ έως 600 ευρώ λες τουλάχιστον δώσανε κάτι...

Φεβρουαριο μετακομισα, κ εβαλα ρευμα στο νεο σπιτι χωρις ρητρα. Οποτε δεν μετρησα καν Μαρτιο-Απριλιο-Μαιο 2022.

Γενικως, και το ρευμα μας το καιγαμε, κ την υπερογκη ρητρα μας πληρωσαμε...ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spahar είπε

Μια βοήθεια ρε παιδιά. Έως 12 Μαρτίου ήμουν κανονικά σε Γ1Ν, μετά σε MyHome Online. Οπότε Ιαν,Φεβ και σχεδόν μισό Μάρτιο είχα κανονικά ρήτρα (και πλήρωσα και βαρβατους λογαριασμούς). Στο powerpass τώρα μου έχει βγάλει επιστροφή μόνο για Δεκέμβριο, Ιαν-Μαρτιο έχει παντού μηδέν και Απριλ-Μαιο είναι κόκκινο (λογικό γιατί είμαι σε σταθερό πλέον).

IMG_20220714_121039.jpg.4492a60534974a23130498ca6b53a16f.jpg

Θεωρώ ότι έχει γίνει λάθος για Ιαν-Μαρτιο. Έχει κανείς άλλος αντίστοιχο πρόβλημα; Καμιά ιδέα με ποιον να επικοινωνήσω; Ευχαριστώ 

Δεν μου φαίνεται καθόλου νορμάλ η αντιστοίχηση των λεγόμενών σου με την εκκαθάριση. Μόνη περίπτωση να εκδόθηκε ο τελικός εκκαθαριστικός με την ρήτρα Ιούνιο. Αλλά από τον Μάρτιο ρε γαμώτο;

34 λεπτά πριν, paylidis είπε

σε εμας δεν εχει εμφανιστει.... αφμ σε 2 και 4

Δεν νομίζω να παίζει ρόλο, εγώ το 300άρι εκκαθαρίστηκε με ΑΦΜ σε 4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...