Προς το περιεχόμενο

PowerPass


YellowGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Ο φιλοξενούμενος θα κάνει αίτηση !!!

Το βρίσκεις λογικό ?

Αφου μενω μονος μου ρε ανθρωπε.!Και γτ να μην ειναι λογικο. Φορολογουμενος ειμαι και πληρωνω τα παντα. Λες και εχει κανεις λεφτα αυτη τη στιγμη για αποδοχη κληρονομιας. Ηθελα να ηξερα τι αποριες εχετε μερικοι.....Δικο μου σπιτι πληρωνω απλα δεν το εχω φερει στο ονομα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JohnConstantine είπε

Αφου μενω μονος μου ρε ανθρωπε.!Και γτ να μην ειναι λογικο. Φορολογουμενος ειμαι και πληρωνω τα παντα. Λες και εχει κανεις λεφτα αυτη τη στιγμη για αποδοχη κληρονομιας. Ηθελα να ηξερα τι αποριες εχετε μερικοι.....Δικο μου σπιτι πληρωνω απλα δεν το εχω φερει στο ονομα μου!

Όχι, και πάντα.

Ο φιλοξενούμενος δεν επιβαρύνεται με τεκμήρια.

ΥΓ. Δεν χρειάζεται αποδοχή κληρονομιάς.

Είσαι αυτόματα κληρονόμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, JohnConstantine είπε

Αφου μενω μονος μου ρε ανθρωπε.!Και γτ να μην ειναι λογικο. Φορολογουμενος ειμαι και πληρωνω τα παντα. Λες και εχει κανεις λεφτα αυτη τη στιγμη για αποδοχη κληρονομιας. Ηθελα να ηξερα τι αποριες εχετε μερικοι.....Δικο μου σπιτι πληρωνω απλα δεν το εχω φερει στο ονομα μου!

Φιλε μπες κανονικα και κανε αιτηση, αν δεν φαινεται ρολοϊ στο ονομα σου, σιυ δινει την δυνατοτητα να κανεις εκεινη την στιγμη δηλωση στην οποια υπαρχει και η επιλογη "δωρεαν παραχωρημενη" και καλη σου τυχη, θα χρειαστεις το αφμ του ιδιοκτητη. 

 

Επεξ/σία από gofreta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, JohnConstantine είπε

Αφου μενω μονος μου ρε ανθρωπε.!Και γτ να μην ειναι λογικο. Φορολογουμενος ειμαι και πληρωνω τα παντα. Λες και εχει κανεις λεφτα αυτη τη στιγμη για αποδοχη κληρονομιας. Ηθελα να ηξερα τι αποριες εχετε μερικοι.....Δικο μου σπιτι πληρωνω απλα δεν το εχω φερει στο ονομα μου!

Ε καλα, το κρατος δεν θα μυρισει τα δαχτυλα του για να ξερει αν το σπιτι ειναι δικο σου. 

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, JohnConstantine είπε

Αφου μενω μονος μου ρε ανθρωπε.!Και γτ να μην ειναι λογικο. Φορολογουμενος ειμαι και πληρωνω τα παντα. Λες και εχει κανεις λεφτα αυτη τη στιγμη για αποδοχη κληρονομιας. Ηθελα να ηξερα τι αποριες εχετε μερικοι.....Δικο μου σπιτι πληρωνω απλα δεν το εχω φερει στο ονομα μου!

Δυστυχώς,, δεν νομίζω να βρεις το δίκιο σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Ε καλα, το κρατος δεν θα μυρισει τα δαχτυλα του για να ξερει αν το σπιτι ειναι δικο σου. 

Με το ιδιο σκεπτικο δλδ να μην πληρωνω ενφια και ρητρες. Που να μυρισω και εγω απο το κρατος τι θελει απο εμενα; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, JohnConstantine είπε

Αφου μενω μονος μου ρε ανθρωπε.!Και γτ να μην ειναι λογικο. Φορολογουμενος ειμαι και πληρωνω τα παντα. Λες και εχει κανεις λεφτα αυτη τη στιγμη για αποδοχη κληρονομιας. Ηθελα να ηξερα τι αποριες εχετε μερικοι.....Δικο μου σπιτι πληρωνω απλα δεν το εχω φερει στο ονομα μου!

Μηπως να ειχες φερει την παροχη στο ονομα σου...Θα ειχες ξεμπλεξει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Maurikycli είπε

Δυστυχώς,, δεν νομίζω να βρεις το δίκιο σου 

To βλεπω στον οριζοντα το πιστολακι απο το κρατος.

 

4 λεπτά πριν, gofreta είπε

Φιλε μπες κανονικα και κανε αιτηση, αν δεν φαινεται ρολοϊ στο ονομα σου, σιυ δινει την δυνατοτητα να κανεις εκεινη την στιγμη δηλωση στην οποια υπαρχει και η επιλογη "δωρεαν παραχωρημενη" και καλη σου τυχη, θα χρειαστεις το αφμ του ιδιοκτητη. 

 

Μωρε θα την κανω αλλα ειναι μεγαλη αδικια γτ τσαμπα την πληρωσα σχεδον ολη. Κανονικα δεν πρεπει να τους δωσω τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, JohnConstantine είπε

Με το ιδιο σκεπτικο δλδ να μην πληρωνω ενφια και ρητρες. Που να μυρισω και εγω απο το κρατος τι θελει απο εμενα; :D

Πληρώνεις ΕΝΦΙΑ για το σπίτι ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, takoulou είπε

Μηπως να ειχες φερει την παροχη στο ονομα σου...Θα ειχες ξεμπλεξει.. 

Πηρα τηλ θελουν 100 ευρω και μερικες μερες για την διαδικασια. Το θεμα ειναι οτι στο τελος θα μπω και μεσα. Αν και ειναι ενα πραγμα που πρεπει να γινει αμεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JohnConstantine είπε

Πηρα τηλ θελουν 100 ευρω και μερικες μερες για την διαδικασια. Το θεμα ειναι οτι στο τελος θα μπω και μεσα. Αν και ειναι ενα πραγμα που πρεπει να γινει αμεσα...

  Που θελουν 100 ευρω;; Ναι θελει μερικες μερες 4-5 μερες...

https://www.protothema.gr/economy/article/1255562/power-pass-dekapede-erotiseis-apadiseis-gia-ti-epidotisi-mehri-600-euro/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, JohnConstantine είπε

Πηρα τηλ θελουν 100 ευρω και μερικες μερες για την διαδικασια. Το θεμα ειναι οτι στο τελος θα μπω και μεσα. Αν και ειναι ενα πραγμα που πρεπει να γινει αμεσα..

Λογικα δεν θα εχεις προβλημα, προσεξε τον αριθμο παροχης που θα γραψεις, ειναι λιγο στριφνο το θεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, JohnConstantine είπε

Πηρα τηλ θελουν 100 ευρω και μερικες μερες για την διαδικασια. Το θεμα ειναι οτι στο τελος θα μπω και μεσα. Αν και ειναι ενα πραγμα που πρεπει να γινει αμεσα...

Ποιος σε φιλοξενεί ?

Η θανούσα γιαγιά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, GREGORYMO είπε

Η θανούσα γιαγιά ?

Μην το γελας, προπερυσι μου εστειλαν χρεωστικο για απληρωτο ενφια της γιαγιας που εχει πεθανει πριν βγει ο ενφια!!!! και πληρωνονταν κανονικα απο εμενα, τελικως αποφανθηκαν οτι δεν ειχε δηλωθει ο θανατος, ευτυχως ειχα το κατατεθημενο αντιγραφο στον συμβολαιογραφο!!!! Γ@Μ@Τ@ λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...