Προς το περιεχόμενο

PowerPass


YellowGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρωτάω λίγο εδώ γιατί γίνεται ένας καταιγισμός πληροφοριών διευκρίνισεων και ερωτημάτων. Έλεγαν ότι αυτή η εβδομαδα αφορά τα ΑΦΜ που λήγουν σε 1. Εγώ που λήγει σε 4 μπορώ να κάνω αίτηση ή θα περιμένω αργότερα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

34 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Νομιζω οι γονεις με τα δικα τους στοιχεια και εκει που εχει επιλογη για ποιον κανουν να επιλεγξοουν αυτον 

Ναι αυτό λέω δεν μου έχει κάποια επιλογή εκεί μόνο τον γονιών μου με του πατέρα μου τους taxis κανονικά έπρεπε να το έχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, Basilhs23___ είπε

Ρωτάω λίγο εδώ γιατί γίνεται ένας καταιγισμός πληροφοριών διευκρίνισεων και ερωτημάτων. Έλεγαν ότι αυτή η εβδομαδα αφορά τα ΑΦΜ που λήγουν σε 1. Εγώ που λήγει σε 4 μπορώ να κάνω αίτηση ή θα περιμένω αργότερα; 

Έχει ανοίξει και το 4 μπορείς να κανεις

Τώρα δεν μπαίνει έπεσε. Μόλις δοκίμασα .. 

Ερωτηση: έχει απορριφθη σε κάποιον λόγο διεύθυνσης ή μόνο για IBAN απορρίπτετε?

Επεξ/σία από vagelis2019
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Basilhs23___ είπε

Ρωτάω λίγο εδώ γιατί γίνεται ένας καταιγισμός πληροφοριών διευκρίνισεων και ερωτημάτων. Έλεγαν ότι αυτή η εβδομαδα αφορά τα ΑΦΜ που λήγουν σε 1. Εγώ που λήγει σε 4 μπορώ να κάνω αίτηση ή θα περιμένω αργότερα; 

Καθε μερα ανοιγει για το επομενο ΑΦΜ, οχι καθε εβδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, bill27 είπε

Όχι νά ξεκινά βρε νά λήγει σε 0

thanks για τη διευκρινηση!

Ποσο γκαντεμης πρεπει να ειμαι, που το αφμ που θελω να κανω δηλωση, και ξεκινα και ληγει σε 0;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημερα,

ημουν στον ηρων μεχρι τελη δεκεμβριου ,μετα πηγα στο δεη home online.

θα δικαιουμαι να παρω μερος του power pass ?

Επεξ/σία από kostakiss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και εγώ κάτι που ενδεχομένως να έχει συζητηθεί προηγουμένως. Εάν υπάρχει ρήτρα αναπροσαρμογής αναγράφεται ρητά στο λογαριασμό ρεύματος ή συμπεριλαμβάνεται στη χρέωση της κιλοβατώρας; Εάν υπάρχει μικρή αύξηση στο λογαριασμό υποβάλλουμε την αίτηση και ότι πάρουμε, αν για κάποιο λόγο δε γίνει δεκτή ενημερωνόμαστε από το σύστημα για την απόρριψή της.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Vlad27 είπε

Να ρωτήσω και εγώ κάτι που ενδεχομένως να έχει συζητηθεί προηγουμένως. Εάν υπάρχει ρήτρα αναπροσαρμογής αναγράφεται ρητά στο λογαριασμό ρεύματος ή συμπεριλαμβάνεται στη χρέωση της κιλοβατώρας; Εάν υπάρχει μικρή αύξηση στο λογαριασμό υποβάλλουμε την αίτηση και ότι πάρουμε, αν για κάποιο λόγο δε γίνει δεκτή ενημερωνόμαστε από το σύστημα για την απόρριψή της.  

Ακριβώς. Θα υποβάλεις την αίτηση και ότι σου επιστρέψει. Αν για κάποιο λόγο απορριφθεί θα ενημερωθείς σχετικά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Vlad27 είπε

Να ρωτήσω και εγώ κάτι που ενδεχομένως να έχει συζητηθεί προηγουμένως. Εάν υπάρχει ρήτρα αναπροσαρμογής αναγράφεται ρητά στο λογαριασμό ρεύματος ή συμπεριλαμβάνεται στη χρέωση της κιλοβατώρας; Εάν υπάρχει μικρή αύξηση στο λογαριασμό υποβάλλουμε την αίτηση και ότι πάρουμε, αν για κάποιο λόγο δε γίνει δεκτή ενημερωνόμαστε από το σύστημα για την απόρριψή της.  

Σε λογαριασμους ΔΕΗ αναγραφεται ξεχωριστα 

Αν δεν υπαρχει δεν δικαιουσαι τιποτα 

Αν εχεις ΔΕΗ τι τιμολογιο γραφει στην πρωτη σελιδα ?

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γνωρίζει κάποιος,ας βοηθήσει.

Μένω σε διώροφη μονοκατοικία. Ενα ρολόι, ένας λογαριασμός ρεύματος. Από κάτω η πεθερά μου. Πληρώνουμε από κοινού τον λογαριασμό ρεύματος. 

Μπήκα στην πλατφόρμα, ολοκλήρωσα με επιτυχία την αίτηση και βρίσκεται "υπό εκκαθάριση".

Χρειάζεται να κάνω την ίδια διαδικασία και με τους κωδικούς της πεθεράς μου?

Έστω ότι γίνεται μία αίτηση και εγκριθεί ένα Χ ποσό, αν γίνουν δύο αιτήσεις θα μοιραστεί το ίδιο ποσό στους δύο iban  που θα δηλωθούν?

 

ΥΓ. Δεν προσπαθώ να μάθω αν μπορώ να "δαγκώσω" την πεθερά. Ότι μπει στο iban μου (αν γίνει μόνο μια αίτηση) θα το μοιραστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, giorgos04 είπε

Αν γνωρίζει κάποιος,ας βοηθήσει.

Μένω σε διώροφη μονοκατοικία. Ενα ρολόι, ένας λογαριασμός ρεύματος. Από κάτω η πεθερά μου. Πληρώνουμε από κοινού τον λογαριασμό ρεύματος. 

Μπήκα στην πλατφόρμα, ολοκλήρωσα με επιτυχία την αίτηση και βρίσκεται "υπό εκκαθάριση".

Χρειάζεται να κάνω την ίδια διαδικασία και με τους κωδικούς της πεθεράς μου?

Έστω ότι γίνεται μία αίτηση και εγκριθεί ένα Χ ποσό, αν γίνουν δύο αιτήσεις θα μοιραστεί το ίδιο ποσό στους δύο iban  που θα δηλωθούν?

 

ΥΓ. Δεν προσπαθώ να μάθω αν μπορώ να "δαγκώσω" την πεθερά. Ότι μπει στο iban μου (αν γίνει μόνο μια αίτηση) θα το μοιραστώ.

Απο οτι ακουσα αν δυο δηλωσουν ιδια παροχη το ποσο μοιραζεται .Ας δοκιμασει και η πεθερα σου 

1 ώρα πριν, kostakiss είπε

καλημερα,

ημουν στον ηρων μεχρι τελη δεκεμβριου ,μετα πηγα στο δεη home online.

θα δικαιουμαι να παρω μερος του power pass ?

Ναι για τους λογαραισμους του Ηρων 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα τηλέφωνο στο helpdesk αλλα δεν ηταν και πολύ εξυπηρετικοι... θα δοκιμασω παλι..ειχε και πολύ φασαρία..

εχω δωρεαν παραχώρηση και εχει λήξει 12/2021 αν δηλώσω πρώτη κατοικία απο την πλατφόρμα βεβεαιωση κατοικίας του powerpass καλύπτομαι?  ή πρεπει να το δηλώσω στο  Ε1 και ανανέωση παραχώρησης?

και επίσης ποσα ψηφία πρεπει να ειναι ο αριθμος παροχής?

θελει και τις παυλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...