Προς το περιεχόμενο

The Last Of Us Part 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Gulik είπε

Ειρωνικά και σκωπτικά το έγραψε ο φίλος, σίγουρα.

Το ξέρω βρε απλά ξέχασα να βάλω φατσούλα. Κάνω τώρα edit 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να σε λιγο θα μας πειτε πως εχετε και τιποτα καλυτερο να κανετε 15 χρονια απο σημερα...οτι και καλα μπορει να εχετε και τιποτα απο αυτα τα θηλυκα τα πως τα λενε "γυναικες και παιδια"

 

Εντομεταξυ ειμαι εδω και παιρνω notifications ολη την ωρα και ειστε ολοι παναθα σας με κατι 3080 και 4090, i1290000 i8767987 και δεν ξερω και εγω τι...και ειμαι κ εγω ο πληβειος με μια gtx1070 και ειμαι σε φαση...ουτε να το κατεβασω δεν μπαινω στον κοπο, τζαμπα bandwidth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aραγε πόσοι θα τρέξουν να upgrade το rig για ένα game όπως έγινε με το Hogwarts και τα τραγελαφικά 32GB ram?

Ένταξη, κρίμα είναι και οι εταιρίες, κάπως πρέπει να φάνε και αυτοί οι καημένοι, να είναι καλά αυτοί (Nvidia/AMD) που βγάζουν τα official reqs και πουλιέται και λίγο hardware. :P

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Με 6gb vram κάρτες δεν επιχειρούμε καν το παιχνίδι ε; Και μη μου πείτε για medium textures γιατί δεν βλέπονται..

Tα low πως θα ειναι; Zωγραφια απο 4χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέραν της πλάκας η μόνη περίπτωση που έκανα αναβάθμιση για game ήταν το Witcher 3 και δεν το μετάνιωσα στο ελάχιστο. Είχα θυμάμαι βγάλει όλο το White Orchard με το παλιό σύστημα και Cap στα 40 Fps και λέω όπα αυτό είναι αριστούργημα. Βάζω λεφτά και ξεκινάω ξανά από την αρχή στο νέο σύστημα με τα πάντα όλα Full εκτός τις τρίχες. Τελικά το ταξίδι ήταν μία από τις καλύτερες εμπειρίες ever. 

Ίσως στην ηλικία μου να είναι και η τελευταία τέτοιου μεγέθους - επιπέδου 😢

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εβαλα πιο πίσω low vs medium vs high vs ultra δεν φαινετε τόσο άσχημα και το low. 

Ρε @Arkin θα σε δαγκώσω 😋 μην ακούω τέτοια. Το βίντεο του DF έδειχνε τα medium και έμοιαζαν με νερομπογιές και συζητάμε για τα Low;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, liakinen είπε

Ρε @Arkin θα σε δαγκώσω 😋 μην ακούω τέτοια. Το βίντεο του DF έδειχνε τα medium και έμοιαζαν με νερομπογιές και συζητάμε για τα Low;

Βρε συ αφου εβαλα εικονες για το καθε preset που εχει. Το low εχει θολα textures αν ανεβασουμε μονο την ρυθμιση των textures θα καθαρισουν αμεσως η υπολοιπη εικονα θα ειναι οπως την βλεπεις εδω.

low

low.png

 

medium

medium.png

 

high

high.png

 

ultra

ultra.png

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Arkin 

Δεν τις έβαλες καλά είναι τραβηγμένες από μακριά και οι διαφορές δεν είναι εύκολα αντιληπτές (που είναι αλλά τέλος πάντων). Θέλει κοντινό Screen Capture σε αντικείμενα (τοίχο, πινακίδα, έδαφος κτλ). Όπως ακριβώς το έκαναν στο DF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liakinen είπε

@Arkin 

Δεν τις έβαλες καλά είναι τραβηγμένες από μακριά και οι διαφορές δεν είναι εύκολα αντιληπτές (που είναι αλλά τέλος πάντων). Θέλει κοντινό Screen Capture σε αντικείμενα (τοίχο, πινακίδα, έδαφος κτλ). Όπως ακριβώς το έκαναν στο DF.

Κατσε να τεσταρω και ετσι περιμενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Κατσε να τεσταρω και ετσι περιμενε.

Σε τοίχο με τούβλα πάνε και από το photo mode κατέβασε την κάμερα χαμηλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, liakinen said:

Πέραν της πλάκας η μόνη περίπτωση που έκανα αναβάθμιση για game ήταν το Witcher 3 και δεν το μετάνιωσα στο ελάχιστο. Είχα θυμάμαι βγάλει όλο το White Orchard με το παλιό σύστημα και Cap στα 40 Fps και λέω όπα αυτό είναι αριστούργημα. Βάζω λεφτά και ξεκινάω ξανά από την αρχή στο νέο σύστημα με τα πάντα όλα Full εκτός τις τρίχες. Τελικά το ταξίδι ήταν μία από τις καλύτερες εμπειρίες ever. 

Ίσως στην ηλικία μου να είναι και η τελευταία τέτοιου μεγέθους - επιπέδου 😢

Αλλές εποχές. Σε καμία περίπτωση "παχουλές", αλλά από την άλλη , αυτό που ζούμε σήμερα, είναι οτι χειρότερο -ώς τώρα- των τελευταίων 40 ετών.

 

Οπότε δεν ξέρω κατά πόσο - Α, ωραίο το Χ, Ψ παιχνίδι, αξίζει να φτοιάξω έναν νέο υπολογιστή - ισχύει.

Επεξ/σία από seithan
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...