Προς το περιεχόμενο

The Last Of Us Part 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και έχω παίξει το παιχνίδι, θα το περιμένω σε κάποια έκπτωση, δε λέει να το πάρω full price. Να γλυτώσω και από διάφορα bugs ως τότε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@xtrmsnpr

Με περίπου 35€ μπορεί κάποιος να αγοράσει κλειδί για την απλή έκδοση. Καλή τιμή για κάποιον που δεν είχε ασχοληθεί με το παιχνίδι. Επίσης η Deluxe έκδοση ίσως είναι ότι χειρότερο ever σε παιχνίδι μιας και από αυτά που καταλαβαίνω δεν προσθέτει τίποτα απλά σου δίνει νωρίτερα items & δυνατότητες. 

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, liakinen είπε

Με περίπου 35€ μπορεί κάποιος να αγοράσει κλειδί για την απλή έκδοση. Καλή τιμή για κάποιον που δεν είχε ασχοληθεί με το παιχνίδι. Επίσης η Deluxe έκδοση ίσως είναι ότι χειρότερο ever σε παιχνίδι μιας και από αυτά που καταλαβαίνω δεν προσθέτει τίποτα απλά σου δίνει νωρίτερα items & δυνατότητες. 

38 κάνει και στην Τουρκία steam κλάιν, αλλά όπως λες για κάποιον που δε το χει παίξει και το θέλει ας τα δώσει τα 35 στα κλειδάδικα.
Όταν το χεις αγοράσει στο ps4 στα 12-15€ και βλέπεις την τιμή που ζητάνε γελάς!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα περιμένω ένα δύο μήνες να βγούνε 2 - 3 Patch να πέσει και κάτω από 30€ και να το χτυπήσω. Ελπίζω να μην έχουμε σοβαρά θέματα βέβαια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

οχι απο "επαγγελματιες" "αποψεις" ντε....απο τα μελη του τοπικ εννοουσα οσοι το αγορασατε τι βλεπετε

Την ώρα να περνάει μέχρι να ξεκλειδώσει 😋

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, liakinen είπε

Αν δεν κάνω λάθος και δεν με απατά η μνήμη μου, τα τελευταία χρόνια μόνο το Doom Eternal θυμάμαι. 

Όχι είχε στείλει η iD, έστειλε μέχρι και σε μας. Σίγουρα έτρεχε τέλεια, θυμάμαι και τι έγραψα, αλλα όχι δεν μετράει. Είχε βγει ένα game πρόσφατα που ήταν μια χαρά, χωρίς να στείλουν review copies, αλλα μου διαφεύγει.

Αναφορά σε κείμενο

Seriously, this is probably the most optimized game I played in the last few years.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έκανε unlock ενώ βάση ώρας έπρεπε να είχε κάνει. Αυτό το μία ώρα το λέει εδώ και 2 ώρες και πάει για 3η!
Άντε καλό μου steam!

unpacking :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν benchmark δεν βρήκα, τώρα κάνει compile shaders οπότε σε λίγο αρχίζω.
Το menu του στα γραφικά μου θυμίζει GTA V που λέει πόση vram θα πάρει κάθε τι.
Σε 3080 ΤΙ μου τα έχει όλα τέρμα αλλά περνάει για λίγα ΜΒ τα 12GB VRAM.

Ξεκίνησε το παιχνίδι και ήθελε να τα έχει όλα στα Ελληνικά, αφού ξεράθηκα στα γέλια για λίγο με το να το αφήσω στα Ελληνικά στις φωνές, το άλλαξα στα Αγγλικά και προχώρησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχεις καταλάβει ότι υπάρχει πολύς κόσμος που γκρινιάζει και θέλει και άλλα παιχνίδια στα Ελληνικά, ενώ αν βάλεις παιχνίδι με φωνές στα Ελληνικά σε πιάνει σπαστικό γέλιο έτσι; 😂

Εγώ προτιμώ Αγγλικά όλα εεε και αντε βάζω Ελληνικούς υπότιτλους. Μέχρι εκεί όμως. 

Περιμένω να γυρίσω από δουλειά να πω και εγώ τη γνώμη μου! 

Επεξ/σία από MSSB
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θέλω πιο πολλούς τίτλους στα Ελληνικά και ας μην παίξω ποτέ στα Ελληνικά. Η διαφορά είναι ότι θέλω ΣΩΣΤΗ δουλειά και όχι προχειροδουλειά όπως λέγαμε τόσες σελίδες πιο πίσω.

Εμένα αυτό με χαλάει, ότι στο 2 κάνανε άθλια δουλειά και πρέπει να τους λέμε και μπράβο που απλά το κάνανε στα Ελληνικά. Αλλά μην βγω πάλι εκτός εαυτού χαχα.

Για αρχή τώρα που πέρασα το intro με την Sarah από γραφικά ναι είναι πιο όμορφα από το ps4 remake αλλά είναι μερικά κομμάτια που μοιάζουν σαν να είναι από το ps3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Και εγώ θέλω πιο πολλούς τίτλους στα Ελληνικά και ας μην παίξω ποτέ στα Ελληνικά. Η διαφορά είναι ότι θέλω ΣΩΣΤΗ δουλειά και όχι προχειροδουλειά όπως λέγαμε τόσες σελίδες πιο πίσω.

Εμένα αυτό με χαλάει, ότι στο 2 κάνανε άθλια δουλειά και πρέπει να τους λέμε και μπράβο που απλά το κάνανε στα Ελληνικά. Αλλά μην βγω πάλι εκτός εαυτού χαχα.

Για αρχή τώρα που πέρασα το intro με την Sarah από γραφικά ναι είναι πιο όμορφα από το ps4 remake αλλά είναι μερικά κομμάτια που μοιάζουν σαν να είναι από το ps3

Fps, shutter? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με dlss quality 1440 είναι από 70 ως 120fps. stutter δεν είδα ακόμα αλλά έχει μια αίσθηση ότι παρόλο που τρέχει 90fps ότι η κίνηση του joel είναι <25fps αλλά σπασίματα και κολλήματα που είχα πχ με το callisto protocol δεν έχω ως τώρα 

τώρα λίγο πιο κάτω που ότι μπήκα στην πόλη έκανε κάτι βουτιές κάτω των 50fps αλλά όχι stutter

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...